Šįryt prasibudau su tuštumos jausmu. Tuo pozityviuoju tuštumos jausmu, kai ilgai eini link kokio svarbaus tikslo. Ir vieną dieną “done”…

Tada jauti, kaip švelniai atsiriši, be liūdesio tari ačiū ir sudie viskam, kas buvo dar ne taip seniai labai svarbu. O kažkur, plaukų galiukuose, jau girdi būsimų savo žingsnių aidą ir pilve plazdančius drugelius… Nes jau gundančiai beldžiasi naujos pradžios 🙂

…Glostau knygos “Kol aš nesu Aš” viršelį. Jis toks glotnus ir jaukus. Knygą parašė man labai svarbus žmogus – Dmitrijus Trockis, kurį drįstu vadint savo mokytoju ir kurio dėka supratau tiek neįkainojamų dalykų.

Kito ypatingo žmogaus – Jekaterina Volkova dėka Dima atvyksta į Lietuvą. Ačiū, Katia, kad darai didelius darbus, kad pasiūlei išverst Dimos knygą. Ir ačiū už draugystę-bendrystę… Nutik taip juokingai, jos vardą 2016 m. per savo žioplumą buvau pasisavinusi FB profilyje ir nešiojusi net du mėnesius!

Esu parašiusi ne vieną knygą. Tačiau “Kol aš nesu Aš” – pirmas mano vertimas. Ir dar toks didelis bei atsakingas. Nes verti juk ne žodžius. Verti tai, kas yra už jų. Verti dievišką meilę, kuri yra nekonvertuojama ir kurią gali padengt tiktai meile…

Jos sėmiausi meilės pripildytoje erdvėje – Satja Sai Babos ašrame Indijoje. Keldavausi 3.30 ir patamsiais keliaudavau giedoti OM. Išverčiu kokią svarbią dalį – ir iš kart gaunu pamoką ta tema – transformacija vyko visu pajėgumu:)

Grįždama į Lietuvą turėjau pirmąjį juodraštį, kurį patikėjau peržiūrėt savo sesei lituanistei, Asta Kaškauskienė Po to buvo nesuskaičiuojama gausybė korekcijų, redakcijų, prie kurių prisidėjo labai daug žmonių. Ačiū visiems.

O toliau – dar nuostabiau. Visa knyga – tai mano mylimiausių, brangiausių draugių sužibę talentai. Fotografė Viktorija Vaisvilaite Skirutiene Dimą gražiai nufotografavo. Dizainerė Jurate Bizauskiene knygą išglostė, nes žodis maketuoti čia per mažas… O dar viena draugė – džiazo dainininkė Reda Margarita uždainavo nuostabią dainą susitikimo metu, kurią sukūrė jos sūnus Mykolas.

Knyga “Kol aš nesu Aš” subūrė daugybę žmonių. O iš už knygos, primerkęs akį, visuomet šypsojosi Jis, dieviškasis režisierius…

…Glostau knygą ir jaučiu: ji kvepia spaustuvės dažais. Ir dar kažkuo, kas nėra kvapas. Tai Meilė. Visa apimanti Meilė.

Daugybės žmonių, kurie mylavo šiuos puslapius, taisė klaidas, puošė ją, ruošė susitikimui su skaitytojais.
Esu įsitikinusi, kad jau vien dėl to ši knyga yra gydanti, nes ji įkrauta daugybės žmonių meile.

O tai, kas yra knygos viduje… Ten – susitikimas su pačiu savimi. Jeigu tam esate pasiruošęs, atsiverskite ir – harmoningos kelionės!

Patiko? Pasidalink: