Nauji mokslo metai prasidėjo visur! Pas mane jie ateina spalio mėnesį. Kviečiu jungtis visus, kurie neabejingi rašymui, kuriems patinka save ir pasaulį patyrinėti per rašymą, išmokti kurti tekstus, o gal ir parašyti savo knygą!

1.NAUJIENA! GYVO RAŠYMO SPA “UŽ-RAŠYK!”.

Startas – spalio 4 d. Ryte. Pabaiga – spalio 24 d. Tai – 21 dienos laboratorija, kurioje, pasitelkę terapinio, kūrybinio, kvantinio rašymo pratimus bei savižvalgos užduotis tyrinėsime save bei savo gyvenimus. 

Tai – unikalus dvasiningumo ir praktiškumo derinys, padedantis kiekvieną dieną į save bei pasaulį pažvelgti gyvo – jaučiančio, patiriančio, suvokiančio, o ne protu viskąžinančio žmogaus akimis. 

KAIP VYKS? Kiekvieną rytą – mano 10—15 min live transliacija,  įvairios rašymo užduotys, vakare – refleksija. Vyks uždaroje fb grupėje, įrašai bei užduotys liks, galėsite pažiūrėti ir atlikti bet kada.

KODĖL SPA?:) Nes rašymas – kaip vanduo, išlauna iš žmogaus tai, kas jam nebereikalinga ir skaistina bei pripildo vidų. Štai kodėl rašantys žmonės savaime gražėja, kaip po SPA procedūrų:)

PLAČIAU: https://bit.ly/3SmHEbt

REGISTRACIJA: https://bit.ly/3ABGHoe

KAINA: 49 eur. – turintiems mano knygą “Priminimai: 21”, 59 eur. – knygos neturintiems. Knygą užsisakyti galima užsiregistravus čia:  https://bit.ly/3xVYfdY Ten rasite smulkesnę informaciją.

2. LAB’as MANO KNYGA_2. Startas – spalio 4 d. 19.00. Pabaiga – lapkričio 22 d.

Tai – klasikinis, antrą kartą ir metuose tik kratą vykstantis 8 savaičių knygos rašymo kursas,  skirtas žmonėms, kurie seniai svajoja parašyti knygą, bet nedrįsta.

Svarbu! Šie mokymai skirti tik rašymo patirties turintiems žmonėms. Ypač rekomenduoju baigusiems mano Rašymo laboratoriją “Lab’as MANO TEKSTAI”. Reikia turėti preliminarų knygos planą arba idėją. Į Kursą su komentarais liko  1 vieta. Dar yra 5 vietos į Laisvųjų klausytojų poziciją:)

Bet žinok, nesvarbu, kiek skaitytojų tavo knygą perskaitys. Nesvarbu, ar ją išleisi tūkstantiniu tiražu ar tik vieną vienintelį egzempliorių, tai bus nereali patirtis, kuri sustiprins tavo dvasią, suteiks daugiau pasitikėjimo ir dovanos daug daug džiaugsmo.

PLAČIAU APIE KURSĄ, PROGRAMĄ, KAINAS https://bit.ly/3LJPXLS.

REGISTRACIJA: https://bit.ly/3SDXxd9

3. LAB’as MANO TEKSTAI_13. Startas – lapkričio 1 d. 19.00, pabaiga – gruodžio 6 d.

Tai – iki šiolei pats populiariausias,  mano sukurtas 6 savaičių rašymo kursas, vykstantis nuo 2019 m. 

Kuo jis naudingas ir įdomus gali būti jums? Šiame kurse yra sudėtos koncentruotos bazinės įvairių tekstų rašymo žinios. 

Kiekvieną antradienį kurso dalyviai gauna pluoštą gražiai sumaketuotos teorinės medžiagos ir terapinio, kūrybinio, vaizdingo rašymo užduotis bei savižvalgos praktikas. 

Yra dvi pozicijos – su komentarais ir be komentarų. Pirmoji pozicija unikali tuo, kad visus jos dalyvių tekstus aš komentuoju ir individualiai konsultuojul. Antrosios poizicijos, be komentarų, dalyviai dirba savarankiškai.

PLAČIAU APIE KURSĄ, PROGRAMAS, KAINAS: https://bit.ly/3razWFn ,

REGISTRACIJA: https://bit.ly/3C9XWPl

4.#5 RAŠYMO SAVAITGALIS  PALANGOJE “SUSITIKIMAS SU VIDINIU MEISTRU”.

Startas – spalio 21 d. (penktadienis), pabaiga – spalio 23 d. (sekmadienis)

Legendinė, jau 5-oji, daug šviesių akimirkų dovanojanti Rašymo stovykla Palangoje – !!!

kviečiu Jus į ypatingą susitikimą prie jūros, į rudenėjančią Palangą, kur švęsime savo kūrybingumą, transformuosime savo įsitikinimus, rašysime tik ranka, atliksime jogos, atsipalaidavimo ir kvėpavimo pratimus, savaitgaliui užmiršime telefonus ir kompiuterius!

Tai jaukus pabuvimas tiems, kuriems įdomu panirti į save, pažvelgti kitomis akimis į tai, kas įprasta. Į save nersime pasitelkę įvairias rašymo praktikas, daugiausiai – kūrybinį, atpalaiduojantį ir – NAUJIENA – kvantinį rašymą!!!

Šis rašymo savaitgalis skirtas ne tik rašantiems ar svajojantiems rašyti, bet ir ieškantiems alternatyvaus įvepiančio poilsio ramybės oazėje su panašios energetikos ir mąstymo žmonėmis.

Norint dalyvauti, nėra būtina intensyvi rašymo patirtis. Tai gali būti jūsų pirmas bandymas patirti ir patyrinėti save per rašymą, išskleisti save popieriaus lape, patreniruoti kūrybiškumo raumenis, perrašyti savo gyvenimo istoriją, išlaisvinti save iš 3 N – nemoku, negaliu, neišeina!

PLAČIAU APIE PROGRAMĄ, KAINAS, APGYVENDINIMĄ:https://bit.ly/3fphGFx

REGISTRACIJA (būtina). https://bit.ly/3B8iIg1

—————————————————————————

Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysiu el. paštu: roluko@gmail.com