Rašote ir nežinote, “gerai” ar “blogai”? 🙂 O gal savo tekstus labai kritiškai vertinate ir abejojate, ar verta toliau rašyti “į stalčių”?

Labai pažįstamas jausmas. Nes buvo metas, kai siaubingai bijojau kam nors rodyti savo rašinius. O iš vidaus veržėsi kažkas, kas norėjo būti paverstas žodžiais!  Ir taip būtų pravertęs žvilgsnis, patarimas iš šalies… 

Gaila, neturėjau į ką kreiptis, nes “anais laikais” buvo nedaug žmonių, galėjusių adekvačiai konsultuoti rašantį ir laisvai mąstantį žmogų. Nesistengiant žūt būt įsprausti jo žodį į šabloną…

Pati rašau daugiau kaip 25 metai. Žurnalistika, viešieji ryšiai, reklama, knygų rašymas, leidimas, vertimai, rašymo mokymai… 

Mokau žmones rašyti. Pajausti save ir transformuoti per rašymą. Žinau, kas tekstui suteikia gyvastį. Aiškumą. Jausmą. Formą.

Galiu ir Tau padėti į savo rašymą pažvelgti kitu kampu. Galiu parodyti Tavo tekstų stipriąsias puses ir “bakstelėti” į ten, kur reikėtų šiek tiek padirbėti.

Iš karto pasakysiu: tai ne šiaip “pakalbėjimas” apie tekstą. Tai mano gilus, atsakingas požiūris į jūsų rašymą, ir įkvėpimas jums drauge. Gausite daug energijos tobulėti rašant. Taip pat toji energija persikraustys ir jūsų tekstus. O energija yra šių dienų valiuta…

Tai turėtų būti ne literatūra, ne poezija. Ne romanų ištraukos, ne novelės, apsakymai. Šiais klausimais nuoširdžiai rekomenduoju savo draugus literatus.

Aš galiu būti labai naudinga tiems, kurie rašo istorijas, tekstus socialiniams  tinkams, reklaminius tekstus, esė, interviu, žinutes, informacinius tekstus, sveikinimus ir. t.t. Tai vadinu taikomojo pobūdžio tekstais. Tai yra, tokiais, kuriuos galima pritaikyti kasdienėje veikloje.

Kaip tai vyksta?

1.Jūs atsiunčiame man savo tekstą. Bet kokį. Bet ne ilgesnį, nei A4 lapas. 

2. Raštu gausite išsamią analizę su komentarais tekste, ką ir kaip tobulinti. Taip pat esminius dalykus pakomentuosiu telefonu arba garso įraše.

Į konsultacijos kainą įeina:

  • išsami jūsų teksto analizė raštu.
  • esminės  klaidos, kurias darote (stiliaus, sakinių konstravimo, struktūros, gramatikos, kalbos vaizdingumo, pavadinimų originaumo, aiškaus minties dėstymo ir t. t.).
  • pavyzdžiai, kaip galima rašyti tą patį, bet kitaip.
  • kokios jūsų rašymo stiprybės.
  • ką reiktų tobulinti.
  • galima teorinė medžiaga, kuri padės giliau suvokti komentarus.

Visi komentarai ir kita teorinė medžiaga pateikiama pagal absoliučiai unikalią, autentišką mano sukurtą rašymo metodą. Ja jau keleri metai dalinuosi su savo mokinais rašymo kursuose. Turime daug gražių rezultatų.

Konsultacijos kaina: 1 teksto konsultacijos kaina – 45 eur, 2 tekstų – 80 eurų. (vienas tekstas – +- A4 puslapio)

PASTABA. Gramatikos bei skyrybos nemokau.

INFORMACIJA: roluko@gmail.com

FOTO. Vaidos Šetkauskės nuotrauka