Neseniai bendravau su bičiuliu, kuris pasakojo atvejį iš savo gyvenimo. Kai labai aiškiai jautė širdimi, kad taip daryti nereikia, bet vis tiek padarė taip, kaip sakė logika, protas…

„Žinai, po to mane apėmė toks jausmas, lyg būčiau savo dalį pardavęs. Daugiau nebenoriu jausti to bjauraus savęs išdavystės jausmo….”

Būtent! Kai neklausome širdies, įvyksta savęs išdavystė. Ir kuo dažniau save tyliai išduodame, tuo labiau tolstame nuo savo esmės, nuo savo drąsos, unikalumo….

Esu tikra, jūs žinote, apie ką kalbu.. 🙂

Ar įmanoma, kad protas ir širdis sutartų?

Taip. Jeigu kiekvienas savo laiku atliks savo darbą ir vienas kitam nemaišys, nes žmogui jie reikalingi abu: širdis ištransliuos sielos balsą, protas jį nesiginčydamas priims ir įgyvendins, struktūruos, logiškai sudėlios veiksmus ir .t t

Kodėl taip drąsiai šitai sakau?

Pati pradėjau prieš gerą dešimtį metų sąmoningai eiti (ir toliau einu) ŠIRDIES IR DRĄSOS KELIU. Ir žinote, svarbiausias dalykas jame – net ne pajausti, suprasti, ką sako širdis, o eiti ir daryti taip, kaip širdis sako!!!!

Be jokių atsikalbinėjimų, baimių, išvedžiojimų ir prašymų, kad kiti patartų, kaip čia dabar geriau… Eini ir darai, kaip jauti. Suklysi? Turėsi patirtį. Ir taip žingsnis po žingsnio ateisi iki 100 % pasitikėjimo širdies žinutėmis.

Tai – vienintelis instrumentas, metodas ir jūsų nemokamas treneris intuicijos, širdies tiesos lavinimo kelyje 🙂

Per tuos metus, kai šitaip pradėjau elgtis, mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai! Jame atsirado labai daug gyvybės, drąsos, spontaniškumo ir t. t.

Protas žino, širdis jaučia

…Protas yra spektaklio, kuriame mes vaidiname tam tikrą vaidmenį, instrumentas. Ir jis veikia pagal mūsų įsitikinimus, programas, kurių esam nuo vaikystės prikimšti.

Protas ž i n o tik tai, ką perskaitė, išgirdo, ką sakė aplinka, ko išmoko mokykloje ir t. t.

Širdis j a u č i a, nes tai – sielos, kuri nedalyvauja tame gyvenimo spektaklyje, balsas ir ji stebi viską iš šalies.

Širdies (sielos) balsas – tai pats gyvenimas, kuris be perstojo teka per mus kaip dieviška versmė. Siela atpažįsta, kas yra mūsų toje tėkmėje ir siunčia mums žinutes.

Mūsų užduotis – žinutes išgirsti elgtis taip, kaip išgirdome:)

Vasario 22 d. pradedu naują kursą „IŠLAISVINK SAVO ENERGIJĄ! MEISTRIŠKUMO ĮGŪDŽIAI NAUJIEMS LAIKAMS” iš ciklo „PATS SAU GURU”.

Šiame kurse – be daugybės kitų svarbių temų ir praktikų, susijusių su gebėjimu jausti tai, kas yra už fizinio kūno ribų – bus paliesta ir sielos/širdies kelio tema. Ir kaip svarbu gebėti drąsiai eiti šiuo keliu būtent šiuo metu…🙂

Liko 4 vietos. Jei rezonuoja, rašyk roluko@gmail.com arba AŽ.

Nuostabaus savaitgalio visiems! 🙂

FOTO. Raoof Haghighi nuotrauka. Proto ir širdies bučinys.

Patiko? Pasidalink: