Šio ir kiekvieno ryto malda, kurią sukūriau sau, bet dovanoju ir Jums, linkėdama nuostabios dienos!


Labas rytas, pasauli! Kaip gera, kad aš gyvenu!


Prasidėjo dar viena nuostabi diena – aš gyvenu ir tai pati nuostabiausia dovana, už kurią esu be galo dėkinga!


Ačiū Dieve, kad pabudau. Kad galiu pati/pats atsikelti ir savarankiškai eiti ten, kur noriu. Kad galiu giliai įkvėpti ir iškvėpti be jokių pastangų.


Ačiū, kad turiu darbą ir maisto. Mano piniginėje yra pinigų ir aš galiu nueiti į parduotuvę, pasilepinti gražiais bei skaniais dalykais.


Ačiū, kad turiu namus, galiu mėgautis šiluma šaltą dieną. Ačiū, kad turiu vandens ir galiu jo gerti kiek noriu bei maudytis kada noriu.


Ačiū, kad mano šalyje – taika, o gamta ir žemė rami. Ačiū už jūrą ir keturis metų laikus, – jie leidžia pajausti gyvenimo platumas, spalvas ir įvairovę.


Ačiū, kad turiu abosliučai viską, kad būčiau laiminga/as. Kad esu apsupta tų žmonių, kurie man mieli, kurie mane supranta, priima tokią, kokia esu ir myli mane.


Ačiū, kad turiu svajonių, kurios išsipildo, vien tik į jas susitelkus. Ir kad žinau, kokius žingsnius žengti, kad savo svajones priartinčiau prie realybės.


Ačiū, kad galiu mėgautis ramybe ir šventėmis. Kad turiu laiko, kurį galiu skirti tam, kas man šiandien svarbiausia.


Ačiū už šviesą, kurią matau aplink ir jaučiu savyje. Ačiū už tą begalinę meilę, kuria spinduliuoja kiekviena mano gyvenimo akimirka.


Ačiū už šią akimirką, kurioje jaučiu amžinybę…

Rolanda

Patiko? Pasidalink: