Gyvenimas kuo toliau tuo labiau turės savo scenarijų ir ignoruos mūsų lūkesčius, įprastus, regis daugybę metų nusistovėjusius matymus. Bei koreguos įvykių eigą pagal save…

🦚 Šiame turbulenciniame laikotarpyje labai svarbia savybe tampa lankstumas. Gebėjimas būti lyg liaunam lietuviškam beržui, kuris audroje, regis draskomas į visas puses, tačiau atsiduodamas vėtros krypčiai, lieka sveikas. O stiprūs ir nelankstūs medžiai, kovodami su vėtra, deja, sulūžta…

🦚Lankstumas labai dera su kita savybe – neturėti lūkesčių – nei žmonėms, nei daiktams, ar įvykiams. Taip, ketinti, planuoti, bet į nieką neįsitverti.

🦚Paleisti. Pamesti. Kaip netyčia pametame daiktus, taip turime išmokti pamesti įsivaizdavimus, jog kažkas kažką mums turi duoti. Net jeigu pažadėjo, niekas nieko neturi.

🦚Pamesti visus žinojimus apie save – kokie mes buvome ir būti tokie, kokie norime būti dabar, rytoj. Būti, o ne kažko laukti.

🦚Reikalauti, tikėtis, viltis – tai „išstatyti sąskaitas” tuščiai erdvei. Nes viskas, į ką tveriamės ar laikome stabiliu, atidžiau įsigilinus yra tik tuščia erdvė…Iliuzija..

🦚…Vakar kelioms valandoms dingo feisbukas:) Kiek žmonių braižėsi aplink įrenginius ir tikrino, kada gi, kada…?

🦚JO DIDENYBĖS nebuvo eteryje net šešias valandas:) Tiek laiko netikėtai atsirado žmonių gyvenime. Tiek įvairių jausmų kilo. Kažkam gal sužlugo suplanuoti live susitikimai. Kažkas turėjo progą pasipiktinti. Kažkas ėmė svarstyti, o kas, jeigu iš viso nebūtų šio ir kitų socialinių tinklų, ant kurių tiek pastatyta verslų, veiklų, santykių ir net pinigų?

🦚Šį rytą noriu pasiūlyti tokią savo realybės kūrimo „formulę”🙂 Kai kažkas atsitinka neplanuoto, nelauko, negeidžiamo, paklauskite savęs:

🌸O KAS IŠ TO GERA?🌸

🦚Ir surašykite viską, ką duoda gera ta situacija, kuri atsitiko netikėtai, be jūsų “noro” 🙂

Patiko? Pasidalink: