Viskas, kas yra žmoguje, kas vyksta jo gyvenime, – yra reikalinga.

Ir ligos reikalingos, ir sukrėtimai, ir visokie skausmai – kitaip neprabustume. Kitaip neišmoktume vertinti gerų dalykų ir dėkoti. Net už skausmą dėkoti. Žmonėms, kurie skaudina, dėkoti.

Man, kaip ir jums, nutinka visko. Būna dienų, kai susikauna vidiniai demonai su angelais. Ir būna akimirkų, kai mano taip puoselėtą sąmoningumą užkariauja baimė.Pavyzdžiui, vakar, kai fizinis skausmas buvo toks stiprus, kad net įkvėpt sunkiai galėjau.

O baimė, kaip kokia juoda katė tik šast ir jau čia. Gerai, kad sąmoningumo raumuo treniruotas, todėl galėjau atsitraukt ir stebėti, kaip baimė, susikibus už parankės su protu, kuria nuostabius scenarijus. Ir, žinote, juk dažniausiai blogus:)Stebėjau, kaip protas bičiuliaujasi su baime, buvo ir neramu, ir šiek tiek juokinga 🙂

Pasikalbėjau su jais abiem ir užsiėmiau tuo, kas man patinka. Kad nematinti savo dėmesiu tų scenarijų, kurių nenoriu, jog atsirastų mano gyvenime….

Protas ribotas. Tai dėžutė, kurioje sudėta mūsų pačių, tėvų, protėvių gyvenimo patirtys, perskaitų knygų, pamatytų filmų, iš kitų išgirsta išmintis.Tačiau, tas, kuris yra už proto ir apima begalybę, visuomet žino geriau, kodėl yra taip, kaip yra dabar.

Sakau tai remdamasi savo pojūčiais ir stebėjimais, nes labai mėgstu tyrinėti pasaulį, save, matyti sąsajas, jas fiksuoti ir atiduoti kitiems, kad naudotųsi.

Tai štai, nei vienas žmogus negali suprast tą akimirką, kai tai vyksta, kodėl tai vyksta. Tačiau tai, kas vyksta, yra dieviško plano pasireiškimas. Plano, kurio mes nematom dabar.

Norint matyti, reiktų iššokti gerokai aukščiau savo bambos, link tos begalybės:)

Todėl belieka tik viena, tikėti, tikėti, tikėti.

Kad tai, kas yra, dabar – geriausia mums…

Man, tau.

Foto: Whilliam Phipps

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau mano tekstų FB profilyje Rolanda Lu , FB grupėje Šviesūs kambariai, FB puslapyje Sąmonės revoliucija , tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį kviečiu prenumeruoti, svetainėje www.laimingosmoterys.lt 

Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚

Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

Patiko? Pasidalink: