Jeigu jos vos pakanka tik pagrindiniams gyvybiniams poreikiams aprūpinti, nevyks jokia kūryba plačiąja prasme – gausos, gražių santykių, talentų, veiklos išskleidimo ir t. t.

Esu ne kartą patyrusi energijų šokinėjimo etapus. Primena kiek šokinėjimą per bangas jūroje:) Banga ateina – tu gali viską, banga nueina – jautiesi kaip subliūškęs balionas… Vos velki kojas, bendrauti nesinori, veikti ir nieko nesinori… Tada viskas sustoja ir finansinė gausa slepiasi kaip pelė po šluota:))

…Man labai patinka tyrinėti save per savo gyvenimą. Kartais toks juokas paima, kai supranti, kaip gražiai tau „kala” žinutes per žmones ir situacijas. Tiesiog aiškiais sakiniais.

Būtent per tuos tyrinėjimus atradau, kaip viskas kinta, kai esu prisipildžiusi iš vidaus. Kai esu kupina energijos. Tada žmonės sako: tu švieti:)))

Bet štai, kas įdomu… Paskutiniu metu energetiniai resursai, kurie pripildo žmogų, pasikeitė:) Teoriškai girdėti, tačiau šioje realybėje – kol kas nauji būdai, kurie pamažu įsitvirtina. Jūs turbūt supratote, kad dominuoti pradeda ne išoriniai, o vidiniai resursai.

O vidinius resursus pripildyti iš išorės – n e į m a n o m a!

Ir dar. Tai turi būti ne bet kokie, o tyri, be jokių ego priemaišų resursai:)

Žinau, kad daug kam tai skamba utopiškai. Kai gyvenam, regis, pačiu tamsiausiu, besibaigiančios – Kali jugos epochos – laiku.

Tačiau tie, kas susijungia per savo vidų, per širdis – mato, jaučia šviesą…

Ir tai suteikia labai daug energijos, o jos generatorius – kiekvieno mūsų viduje…

Kviečiu moteris į mėnesio vedimą „ŽYDINTI ALCHEMIJA”.

Tai visiškai naujas visom prasmėm mano online projektas, kuriame jungsimės per savo vidų ir iš nežinojimo eisime į vidinį žinojimą.

Jame generuosime vidinę energiją. Jame – puoselėsim savo unikalumą. Jame – skleisimės su lengvumu:) Grupėje tai daryti lengviau, nei vienai…

Kodėl moterims?:) Nes šiame gyvenime esu moteris, vardu Rolanda…🙂 O jei mano ši žinutė rezonuoja ir norite daugiau info apie „Žydinčią alchemiją”, drąsiai man parašykit roluko@gmail.com 🙂

Foto. Vaidos Šetkauskės nuotrauka

Patiko? Pasidalink: