Apie ką galvoji, tuo tampi. Su kuo kovoji, tą pritrauki.

Peržvelgdama feisbuko “naujienas”, užmačiau vieno aršaus „kovotojo už šviesą” puslapį, kuris buvo pilnas to, su kuo kovoja – tamsiųjų simbolių ir jo gerbėjų komentarų apie tai. (sąmoningai neminėsiu tikslių pavadinimų, nes suprantu, ką toks minėjimas kuria).

“Gyvenam šėtono pasaulyje, tokia ir tvarka !”- aršiai aiškino viena komentatorė (citata tiksli, taip ir buvo parašyta). Ir tokie buvo visi pasisakymai.… Gausybė “įrodymų”, paveiksliukų, kuriuose išsišiepęs… raguotasis. 

Ir jam su tiek dėmesio dabar labai gerai… Nes taip jis laimi. Per žmonių protus, manipuliuodamas jų dėmesiu, nukreipdamas tą dėmes į ten, kur jam naudinga…

Man nuoširdžiai neaišku,  kaip galima nesuprasti, jog į ką susitelki, kam skiri dėmesį, su kuo kovoji – tą ir daugini? Juk apie tai rašo visi ezoterikos vadovėliai, apie tai – daugybė mokslinių tyrimų.

Juk mūsų kūnas turi atmintį, ką mąstom, jaučiam dažniausiai, tą jis generuoja į mūsų gyvenimą.

Tai jeigu norim šviesos, tai ir kalbėkim apie šviesą, o ne apie raguotuosius…

…Yra viena tokia praktika. Pabandykite ją atlikti. Apsidairykite aplinkui ir suskaičiuokite visus mėlynos spalvos daiktus. Suskaičiavote?

O dabar pasakykite, kiek jūsų kambaryje buvo geltonos spalvos daiktų?:)

Kai moteris laukiasi, ji visur mato nėščias. Kai žmogus nori meilės, jis manto įsimylėjusias poreles, susikibusias už rankų ir t. t.

Į ką nukreipiam savo dėmėsį, į ką susikoncentruojame, tą ir matom.  Ir tai į save traukiam!

Bet tai nereiškia, kad taip yra! Nes kiekvienam yra skirtingai. Nes kiekvienas pats nuolat kuria savo realybę demesiu ir kur jį nureipia. Ir ta realybė jam yra tikra. 

Tačiau lygiai taip pat, tuo pat metu, toje pačioje vietoje, toje pačioje scenografijoje galima kurti visai kitokią realybę. Ir tie paraleliniai pasauliai gali egzistuoti šalia. Net vienas kitame, tik skirtinguose išmatavimuose.

Ieškosim tamsos, – ją ir rasim. Ir nepamatysim šviesos, kuri tuo pat metu yra  šalia. Taip prarasim galimybę kurti šviesų gyvenimą ir skleisti daugiau šviesos.

Jeigu tie, kurie kovoja prieš tamsą, daugiau generuotų šviesos, ir nekovotų “prieš kažką”, pozityvūs pokyčiai mūsų pasaulyje įvyktų kur kas greičiau…

…Noriu atvirai ir aiškiai pasakyti apie savo vertybes. Neklauskite, už ką aš ir prieš ką.  Mano pasaulyje visi vardai, kuriais manipuliuoja tiek viena, tiek kita barikadų pusė, yra tik Didžiojo spektaklio personažų pavadinimai. 

Priimu visa, kas vyksta, kaip didžiąją Žemės mutaciją, kurios metu vyksta visuotinis virsmas, nuo žmogaus DNR, sąmonės pokyčių  iki novatoriškų technologinių, medicinos, mokslo atradimų. Kiek bepurkštausime, vis tiek tas pokytis įvyks. Ir visa, kas dabar vyksta, yra būtina. Klausimas tik, kokią poziciją tame nuostabiame kūrybos procese s ą m o n i n g a i užimsime kiekvienas mūsų? Aš, tu..

Todėl skirstyti į juoda ir balta – nėra jokio tikslo. Tai – 3D pasaulio simptomas. Kaip ir noras kovoti su „neteisybe”.

Esu stebėtoja. Viską matau, tačiau stengiuosi atsirinkti informaciją ir niekam neatiduoti savo dėmesio. Ir, prisipažinsiu, mane stebina, kaip žmonės, kurie patys kalba apie žodžio galią, o eteryje purslojasi tokiais pat žodžiais, kurių kitus moko nesakyti? Moko, išvalyti savo erdvę nuo negatyvo, tačiau patys tą negatyvą generuoja kiekviename pasisakyme…

…Gamtoje yra natūrali tvarka. Visi gyvi padarai, visa gamta išsilaižo žaizdas ir pasveiksta. Visi pasikeitimai – nuo oro iki upių tekėjimo, viskas įvyksta savaime, jeigu tik nesikiša žmogus su savo įsivaizdavimais, kas yra teisinga, o kas ne.

Gamtoje buvo, yra ir bus prigimtinė harmonija. Leiskime jai reikštis, niekaip nesikišdami į tą natūralų procesą.

Tik skleisdami tai, ką norime matyti tame pasaulyje, kuriame gyvens mūsų vaikai, jų vaikų vaikai….

Stiprinkime savyje šviesos pojūtį ir generuokime džiaugsmą. Nes džiaugsmas – mūsų visų ateities pasaulio vibracija!

40 hercų – džiaugsmo vibracija.

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau mano tekstų FB profilyje Rolanda Lu , FB grupėje Šviesūs kambariai, FB puslapyje Sąmonės revoliucija , tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį kviečiu prenumeruoti, svetainėje www.laimingosmoterys.lt 

Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚

Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

Foto: Simon Rae nuotrauka

Patiko? Pasidalink: