Vienas mano FB draugas pasidalijo saulėlydžio nuotrauka. Saulėlydžio rausvumą skrodžia dvi riebios linijos – skersai ir išilgai.

Primena kryžių ar dviejų kelių sankryžą.Po nuotrauka perskaičiau du komentarus. Pirmas: “Visiems dvigubai kaput”, antras – “Gražu”.Ta pati nuotrauka – du kardinaliai skirtingi požiūriai.

Tas pats ir gyvenime. Tas pats – kiekvienoje kasdienėje situacijoje. Kiekvienas matome skirtingai. Tai, ką tą akimirką nešiojamės savyje. Ir niekas kitas mums kitaip matyti negali padėti, tik mes patys.

Net kažką įrodyt ar parodyt tokiam žmogui – beprasmiška. Vidinis turinys neleis girdėti nieko kita, tik tai, kas žmogaus viduje.Jeigu ten piktumas – pasaulis ant jo los pikto šuns balsu. Nuo kasininkės parduotuvėje iki kaimyno atsakymo į klausimą “kaip gyveni?”.

Jeigu viduje ramuma, niekuomet nepamatysime bjaurasties.Teoriškai mes visi tai žinome. Tačiau tikroji praktika prasideda gyvenime. Kasdieniuose veiksmuose ir susidūrimuose su realybe.

Čia – labiau nei OM meditacija ar kita galinga praktika, mūsų vibracijos šoka magišką šokį – aukštyn arba žemyn. Kartu su mintimis ir jausmais, kurie užplūsta nevaldomi, nes randa už ko mūsų viduje užsikabinti…

Ką daryti?

Kiekvienas turime savo būdus. Aš dalinuosi savais.

✴️Visuomet stengiuosi išlikt dėmesinga, savo centre ir praktikuoti kiekvieną akimirką. O ne tik tam tikru specialiu metu – meditacijos ar jogos praktikos metu.

✴️Taip pat man padeda klausimai: ką aš jaučiu dabar? O ką norėčiau jausti? Kur aš esu dabar? Kur šią akimirką mano dėmesys?

✴️Jeigu kyla noras įsivelt į diskusijas (raštu ar žodžiu), klausiu savęs: ką man tai duos? ar man tikrai to reikia? ar noriu būti protinga ar… laiminga?🙂

Nesvarbu, kiek linijų danguje ir kaip jos išsidėsčiusios. Nesvarbu, kokia diena ar kokia Mėnulio fazė.

Kiekvieną akimirką galime rinktis – ar matyti gyvenimo grožį, ar bjaurastį…

Aš linkiu jums laimės. Ir… matyti gyvenimo grožį 💚

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau šviesių tekstų FB grupėje Šviesūs kambariai , tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį galima prenumeruoti. 

Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚

Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

Patiko? Pasidalink: