Šįkart noriu pakalbėti ne apie darymą arba nedarymą, o apie laiką, kada geriausia veikti.

Tik kalbėsiu ne apie Mėnulio fazes ar kitus Kosmoso reiškinius, kurie tikrai daro įtaką žmogaus energijos kiekiui. Taip, gamtoje, kaip žemėje, vandenyne, egzistuoja bangos, potvyniai ir atoslūgiai. Subtiliame pasaulyje taip pat egzistuoja energetiniai potvyniai ir atoslūgiai.

Dabar jau visi yra girdėję, kad delčioje geriau darbus pabaiginėti ir nepradėti naujų. Nes aplinkoje labai mažai juos palaikančios energijos. Jos pikas būna priešpilnio ir pilnaties fazėje, pradedant nuo trečios – ketvirtos Jaunaties dienos,. Tuomet geriausia daugiau svajoti, sėti ketininimus, o per priešpilnį ir per pilnatį – jau veikti.

Noriu pasidalinti savo pojūčiais, kuriuos ilgą laiką tyrinėjau. Kiekvienas žmogus, kaip atskira ląstelė, turi savo individualias bangas, energijos pakilimą ir sumažėjimą.

Kai kuriuos etapus galime numatyti ir, išmokus pasitikėti tomis žiniomis, jas taikyti. Pavyzdžiui, kai moterims prasideda kraujavimas, joms geriau pabūti ramiai ir nesiimti sunkių darbų ar didelių projektų, nes tuomet jų energijos lygmuo labai žemas.

Gerai atkreipti dėmesį į Mėnulio fazes, retrogradinį Merkurijų, kuris bent keturis kartus per metuos pradeda judėti atbulai ir tokiu būdu sulėtina informacijos sklaidą, trikdo komunikacinius procesus.

Dar yra ir daugiau įvairių faktorių, kurie lemia aktyvesnį arba pasyvesnį trokštamų reikalų vystymąsi.

Daug ką lemia ir nuo asmeninės energijos lygmuo. Kosmosas gali energijos impulsus pilti kibirais, tačiau nepasirengęs kūnas nesugebės tos energijos pasiimti.

Todėl labai svarbu puoselėti fizinio kūno sveikatą, jo lankstumą – kad energija lengvai pratekėtų ir būtų naudinga žmogaus realizacijai.

Jeigu nepasirengusi sąmonė, kaip savisauga gali įsijungti slopinantys, atmetimo mechanizmai. Nes nepasiruošusį žmogų didžiuliai naujos informacijos ar energijos kiekiai gali sudraskyti, pridaryti daugiau žalos, nei atnešti naudos.

Žmogaus organizmas tobulai surėdytas. Jeigu jis kažkam nepasiruošęs, niekas pas jį ir neateis – nei galimybės, nei energija, nei meilė, nei Mokytojas, nei pinigai.

Žmogaus organizmas panašus į indą: jis geba prisipildyti tiek, kiek yra talpos.

Ir išlaikyti tai, kuo prisipildo, gali tiek, kiek yra stiprios jo vidinio indo sienelės, kiek labilus ir treniruotas išlaikyti tokią informaciją.

Dar vienas momentas. Individualios bangos – kaip jas atpažinti, jeigu nesate astrologijos žinovas, jeigu neturite ypatingo jautrumo, kaip pajausti tinkamą ar netinkamą laiką veikti?

Atkreipkite dėmesį, kaip kartais spontaniškai kyla kokia idėja ir tą akimirką net jeigu idėja ir atrodo visai beprotiška, regis, tikrai galėtumėte tai padaryti!

Arba ateina entuziazmas, pavyzdžiui, susitvarkyti namus. Jeigu iš karto atsistosite ir padarysite bent vieną veiksmą to tikslo labui, o dar geriau – ir dar daugiau veiksmų, galima sakyti, kad padarysite visą darbą.

Kodėl? Todėl, kad tas entuziazmas, impulsas ir yra energijos, kuri duodama  tam veiksmui atlikti, požymis. Būtent tą akimirką tai, ką sumanėte, daryti geriausia. Nes jūsų išmintingas fizinis ir nefizinis kūnas duoda signalą, jog asmeniškai jums dabar veikti geriausia.

Eikite ir darykite, nes po kurio laiko, ta banga praeis ir jūs nebeturėsite tiek ryžto.

O ir idėja gali pasirodyti visiškai beprotiška, nes įsijugs protas, kuris sakys – nesąmonė, kam man visa tai, man tai nepavyks…

Kai ateina impuslas veikti, jūs gaunate visas galimybes pasiekti tikslą.

Padarę vieną veiksmą, pasėjate sėklą, kuri neišvengiamai sudygs, nes dirva buvo labai derlinga, o grūdas gavo daug jūsų dėmesio bei Kosmoso palaikymą.

Klausykite savęs, surinkite tuos Visatos meilės trupinius, kuriais mus apdovanoja Dievas kiekvieną dieną.

Ir gyvenimas bus nuostabus:)

Patiko? Pasidalink: