„Kaip pritraukti klientus ir gerai uždirbti?” Turbūt tokią antraštę matėte ne kartą? 🙂

Šia „logika” grįstas visas 3D (trūkumo, išgyvenimo, lyginimo) pasaulis, kuriame mes taip ilgai gyvenome. Ir būnant jo rėmuose, sunku suvokti, kad įmanoma kitaip.

Kad nereikia nieko „pritraukt”, dėti „sunkių pastangų”, kad suviliot, įtikint, piršt pasalugas ar produktus, įrodinėti jų gerumą, naudingumą priešpastatant ne taip geriems ir naudingiems:)

Štai tokiu būdu ir kuriama konkurencinė aplinka, varžytuvės, lyginimas, savotiškas karo laukas, kuriame vienas paslaugų ar produktų gamintojas lenktyniauja su kitu.

Ir tada visko prigaminama tiek daug, atsiranda tiek dalykų, kurių niekam nereikia. Kažkas sukuria poreikį, kad tau reikia to ar ano daikto, tos paslaugos, be kurios būsi nepakankamamas….

O tada kaip, paklausite? 🙂

Kaip tada sukurti paslaugą/produktą ir atrasti kelią pas žmogų? (ne klientą – pabrėžiu!) Kelios mano įžvalgos.

🌸 PIRMA To, ką darote, kuriate, turi labiausiai reikėti jums pačiam.

🌸 ANTRA. Jūsų veikla turi kurti REALIĄ, o ne DIRBTINAI SUGALVOTĄ naudą žmonėms.

🌸 TREČIA Kiekvienas veiksmas savo veiklos kūrime turėtų būti grįstas pasimėgavimu, meile, džiaugsmu ir lengvumu.

🌸 KETVIRTA. Nereikia į nieką lygintis ir žiūrėti, kas, ką, kaip daro. Darykite, kaip JAUČIATE JŪS. Ir atsiras tie žmonės, kurie vibruoja tuo pačiu dažniu bei kuriems reikia jūsų energijos.

🌸 PENKTA.. Pabrėžiu – reikia jūsų energijos!Nes energija ir visa, kas eina iš jūsų vidaus, yra pirminė kūrybinė medžiaga, o materijoje išskleistas kūrinys – antrinė.

🌸 ŠEŠTA. KONKURENCIJOS NĖRA! Ji sukurta dirbtinai, kad žmonės varžytųsi tarpusavyje ir „maitintų” žemiausius, išlikimo centrus bei jų energija besimaitinančius agregorus.

🌸 SEPTINTA. Tikėkite Kūrėjo vedimu ir pasitikėkite per jus tekančia jo beribe meile, tikslingumu. Gyvenkite maksimaliame šiam TYRUME IR TEIGIAMUME! Tai – geriausia jūsų reklama!!!

🌸 AŠTUNTA. Norėkite savo veikla nuoširdžiai tarnauti kitiems žmonėms, jų dvasinei ir fizinei gerovei.

🌸 DEVINTA. Nepamirškite DRĄSIAI pranešti apie save ir savo kūrybą pasauliui! Žmonės turi žinoti, apie jūsų veiklą ir jos kūrinius.

🌸 DEŠIMTA. Drąsiai ir sąžiningai įsivertinkite energiją, kurią investavote į produktą ar paslaugą. Jūsų energija – tai Kūrėjo energija. Kol gyvename materialiame pasaulyje ir egzistuoja piniginiai mainai, turime drąsiai ir be susireikšminimo mokytis žaisti šį žaidimą:).✨

Gražios jums dienos!🧡

Rolanda

P.S. Daugiau info apie Nauja sąmone grįstą veiklą-kūrybą ieškokite mano grupėje ŠIRDIES RINKODARA su Rolanda Lu

Patiko? Pasidalink: