Niekaip nepanašią net į paties artimiausio žmogaus. Vaikai, tėvai, vyras, žmona – gali turėti visiškai kitokias programas, nei jūsiškė.

Ir galite sakyti jiems ką tik norite, kaip gyventi, kvėpuoti, ką valgyti, ko ne, skiepytis ar ne.

Tai absoliučiai individualūs pasirinkimai! Nes kiekvienas ateina nuravėti savo, o ne svetimų daržų.Vieni kovoja, kiti stebi, dar treti kuria tokį gyvenimą, kuriame nori gyventi.Kiekviena diena yra nauja galimybė. Kiekvienoje dienoje mes visi turime tiek meilės, kad jos užtenka sušildyti ne tik savo, bet ir kitų gyvenimus.

Tereikia man, tau, mums prisiminti, kad ta meilė visuomet yra.Prisiminkite, kad kiekvieną dieną mes renkamės. Tad rinkitės meilę! O ne kovą ir norą įrodyti kokią nors tiesą! Visiškai nesvarbu, kokią.Jeigu tik kovojate – už šeimą, prieš konvencijas, prieš kitokias santuokas – jūs kovojate! Ir renkatės savo gyvenimuose kovą.

Taikios kovos nebūna, deja… Kova (ir vidinė – taip pat) turi savo vibraciją….Pajauskite, norėtumėte joje būti ir toliau?Tiesiog atsisakykite bet kokios kovos. Jeigu norite gyventi ten, kur nėra priešpriešos, kur visuomet taika, kur žmonės myli vienas kitą ir priima visokius – šleivus, kreivus, vyrus, moteris, kitataučius, kitaspalvius ir t. t.!

Šiandien (gegužės 14 d.) Jupiteris – didžiausia Saulės sistemos planeta – 01: 36 iš Vandenio perėjo į Žuvų ženklą. Čia jis prabus iki liepos 28 d. ir vėl iki metų galo sugrįš į Vandenį. Mes turėsime galimybę pajausti kitų metų energijas ir pamažu pripratinti save prie jų.

O kas yra Žuvys? Tai atjauta, intuicija, tai begalinis kūrybingumas, dieviška meilė, harmonija ir grožis.Išgirskite šią Visatos žinutę💚🌷

Patiko? Pasidalink: