Į astrologiją galima žvelgti kaip į žaidimą, o galima iš jos gauti ir nemažai naudos, jeigu šio tūkstančius metų skaičiuojančio mokslo nesulyginsime tik su laikraštiniais horoskopais.

Man asmeniškai astrologija, kurią kadaise nemažai studijavau, yra Kosmoso, Visatos pokalbis su žmogumi. Tai kosminių procesų atsispindėjimas bei realizacija žemiškuose planuose. Tai labai unikali žinutė kiekvienam žmogui. Žinoma, jeigu tam žmogui tos žinutės reikia…

Visuomet įsiklausau į laikmečio tendencijas ir stebiu, kaip jos rezonuoja mano viduje. Svarbu į astrologiją, kaip ir į bet kurį dalyką nežvelgti fanatiškai. 

…Pastaruoju metu klausiau daug įvairiausių sričių profesionalų (mokslininkų, astrologų, dvasinių lyderių) paskaitų ir visų įžvalgos sutampa  – Žemė, drauge su žmonėmis, žengia į naują vystymosi etapą. 

Žinoma, tai neįvyks iš karto, su šia diena. Panašiai kaip žmogus, jis gi neužauga iš karto ir nesusensta iš karto. Nes antraip būtų labai klaiku tai patirti :)))

Visatos pokyčiai labai lėti, tačiau jie tikrai vyksta. Viena atsiranda, kita išnyksta. Ir tai, kas danguje vis dar šviečia, turbūt seniai jau nebegzistuoja, nes ta šviesa labai lėtai keliauja iki mūsų…

…Maždaug 2000 metų, po to, kai Kristus atnešė į žemę meilės filosofiją, praktiškai niekas nepasikeitė. Kristaus žinutė virto religine dogma, tačiau žmonės gyveno po senovėje – baimėje, karuose, neapykantoje. O paskutinį šimtmetį – ir aršioje konkurencijoje, vartojant absoliučiai viską, be jokios pagarbos visoms gyvybės formoms,  Žemės resursams, vienas kitam.

Akivaizdu, tai turi keistis, arba mes visi žlugsim, susinaikinsim. Kaip jau yra buvę ne kartą Žemės istorijoje. 

Tikiu evoliucija. Tikiu, kad net tamsa padeda žmogui eiti į priekį, kad ir kokia žvelgiant išorinėmis akimis, ji  atrodytų “neteisinga”.

Manau, kad Dievas, kurį suprantu kaip visa apimančią, nuolat kuriančią ir persikuriančią sistemą, mums neleis vėl susinaikinti. Nes gal ir jam jau truputį atsibodo tie žmonijos žaidimai – lipimas vis ant to paties grėblio 🙂

Šiandien, 11.30 LT laiku įvyko Mėnulio pilnatis ir Mėnulio užtemimas Dvynių ir Šaulio ašyje. Zodiake Dvyniai ir Šaulys yra minties, mąstymo ašis, dešinysis ir kairysis smegenų pusrutuliai. Mokinio ir Mokytojo ašis…

Pabandykite patys pajauti, ką jums šiuo metu reiškia informacija, mokinystė ir mokytojas. Ko jumyse daugiau – baksnojančio kitam pirštu, kaip teisingai gyventi, ar nuolankaus mokinio, kiekviename žmoguje ar situacijoje įžvelgiančio pamoką, skirtą būtent jums?

Ir ar verta tikėti tik tuo, ką mato akys? Ar tikrai mes esame tik tai, ką galime paliesti? Ar tikrai visa ta informacija, kuri dabar yra užgrobusi mūsų dėmesį, yra tiesa? Ar ne laikas išmokti atsirinkti, ką priimti į save, o ką praleisti pro ausis?

Gruodžio 14 d. 18.14 val. įvyks Jaunatis ir visiškas Saulės užtemimas Šaulio ženkle. Šaulys – tai tarptautinio gyvenimo, didelių kolektyvų sfera, o asmeniniame gyvenime gali labiau tekti susitelkti į finansus, santykius, banguojančias emocijas.

Laikas iki gruodžio 21 d., kuomet įvyks Saturno ir Jupiterio susijungimas, nutinkantis kartą per 200 metų, nebus itin lengvas vidine prasme. Ir šiaip tamsu gamtoje, o ir aukštai vyksta visokios peripetijos:)

Todėl labai svarbus kiekvieno žmogaus susitelkimas į savo vidų, o ne barstymas savęs blizgučiams, lėkimui, materialinėms dovanoms, kurių niekam nebereikia. Nes visi jau pavargo nuo to, tik dar iš inercijos bando atsukti laiką atgal, kai tai teikė didelį pasitenkinimą.

Dabar visiems ilgu paprasčiausių žmogiškų jausmų, artumo, dėmesio. Ilgu buvimo kartu – be fejerverkų, buvimo taip, kad paskui kaip alkanas vilkas nesivytų kaltė, kurią paskui bandom atpirkt dovanomis….

Šįkart ši Jupiterio ir Saturno jungtis ypatinga tuo, kad žymės labai didelio ciklo pabaigą ir naujo ciklo pradžią. 

O dar gruodžio 19 d. Jupiteris palieka žemiškąjį Ožiaragį ir pereina į oro stichiją, atnešdamas visiškai kitokias nuotaikas ir energijas. Gruodžio 17 d. į Vandenį persikraustys ir Saturnas. Ore bus daug oro ir laisvės:)

Bet nesistenkite per daug gilintis į astrologines tendencijas. Jūs patys viską žinote, kaip gyventi:)

Pabandykite tas tendecijas pajusti savo viduje, nes jis tikrai “žino”, į ką konkrečiai būtent jums dabar labiausiai reikia koncentruotis. Nesidairykite į kitus, klausykite savęs. Ir viskas praeis labai lengvai:)

Tendencijos visuotinės, tačiau kiekvieno žmogaus gyvenimas unikalus, o Vandenis kaip tik ir kviečia atsigręžti mus į savo unikalumą, į kūrybinį pradą, kuris yra absoliučiai kiekviename žmoguje…

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau mano tekstų FB profilyje Rolanda Lu , FB grupėje Šviesūs kambariai, FB puslapyje Sąmonės revoliucija , tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį kviečiu prenumeruoti, svetainėje www.laimingosmoterys.lt 

Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚

Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

FOTO: Samuel Austin nuotrauka

Patiko? Pasidalink: