Mūsų protas dirba “non stop” ne tik dieną, bet ir naktį, generuodamas įvairiausias mintis.

Ir tiktai mažą dalį jų pastebim, kitos gi praskrieja mūsų dėmesio orbitoje neužfikuotos.

Tačiau BŪNA TOKIŲ MINČIŲ, kurias galima apibūdint maždaug šitaip: “lyg ne mano”, “iš kažkur”… Tai – ATSAKYMAI, praregėjimaI, AIŠKŪS SUVOKIMAI apie mums svarbius dalykus…

Tarsi kažkas kitas, nematomas būtų tyliai prie ausies jas pakuždėjęs. Arba “įdėjęs” į mus – KAIP GILŲ ŽINOJIMĄ…

Dažniausiai tokios mintys mus aplanko, kai būnam ATSIPALAIDAVĘ – įsitempęs protas ir kūnas tokių minčių “nepraleidžia” pro savo griežtus kontrolės punktus.

O “tos” mintys tiesiog “dingteli”. Švelniai paliečia širdį ir vėl dingsta nežinomybėje, taip ir neišgirstos, jeigu mes jų nepastebim ar jomis nepasitikime…

~ Iš kur šitos ypatingos mintys?

~ Kodėl jos ateina tyliai ir taip skiriasi nuo rėksmingų, be perstojo dirbančio proto pagimdytų galvojimų?

~ Kaip išmokti jas išgirsti ir pasitikėti?

~ Kaip įjungt „tą stebuklingą mygtuką”, kuris padės susiekt su Visatos bibliotekomis, kur yra absoliučiai visos knygos, visa informacija ir visi mums reikalingi atsakymai..?

…Man prisiliesti prie šios, „nepaprastų minčių” paslapties ir ją praskleisti padėjo… r a š y m a s.

Taip, tas pats, kurį laikome vos ne buitiniu veiksmu – ypač šiais, “medijų”, “tinklų” laikais, į kuriuos visi daugiau ar mažiau esam pakliuvę.

Ir kuriuose tikroji rašymo vertė devalvuota iki manipuliacijų žmonių dėmesiu, neapykantos žinučių ar prekybos informacija vardant, merkantiliškų tikslų…

🔴 AŠ JUS KVIEČIU:

~ Averti NAUJĄ PUSLAPĮ RAŠYME ir pradėt jį naudoti KAIP INSTRUMENTĄ , padedantį susisiekti su pasąmone, intuicija, savo Aukštesniuoju Aš – beribiu Šaltiniu, iš kurio mes visi atėjome ir į kurį grįžtame, įgavę žemėje naujų patirčių.

~ Pasitelkus rašymą, užmegzti patį svarbiausią kontaktą gyvenime – KONTAKTĄ SU SAVIMI DIDESNIU ir PRAKALBINTI nematomą, ne fizinę, o DVASINĘ ŽMOGAUS PUSĘ.

~ GAUTI ATSAKYMUS, intuItyviąją informaciją, išplėst savo galimybių ribas bet kurioje sferoje ir profesinėje, asmeninėje realizacijoje.

~ Gauti daug ENERGIJOS bet kokių užduočių realizacijai.

🔴 Apie tai – mano naujas ir labai novatoriškas vebinaras „Rašymo čenelingas. Kaip gauti atsakymus ir plėsti sąmonę, naudojant rašymą? „

Jis skirtas žmonėms, kurie pasirengę praplėsti suvokimą apie rašymą, apie save, apie dieviškumą, apie naujas galimybes prakalbinti savo VIDINĮ ŽINOJIMĄ ir nebeieškoti atsakymų pas kitus….

Tai vebinaras, kuriame gausite gilių žinių apie tai, kaip vis labiau kiekvienam prieinamą rašymo čenelingo įrankį savo kasdienybėje.

🔴Vebinaras vyks GRUODŽIO 14 d. 19.00 Įrašas bus.

🔴Plačiau apie vebinarąhttps://bit.ly/41ajYMD

🔴 Registracija:  https://bit.ly/3uqusLJ

Patiko? Pasidalink: