Kuo 3D pasaulis skiriasi nuo 5D?

Nelaikau savęs didele kvantinės fizikos žinove. Dalijuosi tik tuo, ką jaučiu. O paskui pasitikrinu įvairiuose kituose šaltiniuose.

3D ir 5D realybių skirtumas pirmiausia slypi… skirtumuose ir skirstymuose:)

Jeigu kažką skirstome į juoda ir baltą, į teigiama ir neigiama, į gerai ir į blogai, į tradicijas ir į ne tradicijas ir pan., tai – 3D realybė.

Jeigu kovojame už teisybę ar prieš neteisybę – tai 3D realybė. Ir visiškai nesvarbu, kurioje barikadoje esame, kokia vėliava mosikuojame priešininkui prieš nosį. Yra priešininkas, yra lyginimas, yra nesutikimas, – esame 3D vertybių pasaulyje.

Nes tik šioje realybėje yra griežti vertinimai, dramos elementai, kova už būvį, išlikimą, tik čia yra skausmas ir kančia.

5D realybėje nėra skirtumų, nes čia viskas yra viena, ir gėris ir blogis susilieja, papildo vienas kitą. Pagrindinis 5D bruožas – taikus visa ko priėmimas. Jokios kovos, jokių “na, taip, bet…”

5D realybėje dėmesys ne į tai, kas blogai, kas neteisinga, kas skauda, o į tai, kas įkvepia, pakylėja. Kuriamas kitoks pasaulis vietoje to, kad gilintis į tai, koks pasaulis mums nepatinka. Kur dėmesys, ten ir energija – prisiminkime gi tai! Jeigu koncentruojamės į tai, kas negerai, to ir daugėja. O esant kokiai stipriai energetikai, kokia yra dabar, visi sąmoningi ar nesąmoniningi užsakymai realizuojasi tuojau pat.

O dabar dėmesio! Turbūt kažką nuvilsiu. Aš neturiu pozicijos. Jeigu galėsiu išvengti, nesiskiepysiu. Jeigu matysiu, kad kitaip neišeina, – pasiskiepysiu. Ne skiepas lemia. O tai, ką apie jį galvojam. Ką jaučiam ir kur nukreipiame savo dėmesį. 

Ir dar kartą dėmesio! 1998 m. gimdymo namuose pasirašiau raštą, kad atsisakau skiepyti savo tik ką gimusią dukrą. Ir ji iki šiolei neturi nei vieno skiepo. Tais gūdžiais laikasi šį mano poelgį medikai priskyrė pamišimui… O štai dabar aš į visas tas nuprotėjimo situacijas žiūriu lengvai, nes žinau daugiau, nei tuomet, kai žūt būt norėjau eiti prieš srovę…

Už skiepą baisesnis yra susipriešinimas ir baimė. Jeigu tiki Dievu, Visata, Šaltiniu, tikrai turi žinoti, kad tai, kad tavyje esanti galia yra stipresnė už virusą, už vakciną, už testus, už suvaržymus ir visa, nuo ko dabar daugeliui šiaušiasi plaukai. Niekas negali atimti iš mūsų laisvės, nes ji – ne išoriniuose suvaržymuose, o mūsų mąstyme, mūsų jausmuose, mūsų viduje!

Jeigu yra noras priešintis, kovoti, įrodinėti, kas yra tiesa, o kas ne, vis dar gyveni dualiame pasaulyje. O 5 D pasaulyje nebėra dualumo… Ten telpa ir 3D realybė, tik jos niekas neišskiria, nesureikšmina, nesuteikia jai pavadinimo:)

…Aš stebiu. Esu tarpe. Nei raudonasis, nei baltasis – pamenate tą filmuką? Nuo senų laikų jis sakė, kad tie, kurie tarpe – patys blogiausi, nes jie neturi nuomonės… 🙂 Be nuomonės visi yra išdavikai arba skystablaiuzdžiai :))) 

Taip. Aš skystablauzdė ~:)))

Gyvenu pagal bangą, o ne pagal taisyklių ar įsitikinimų rinkinį. Jeigu gamta gyventų pagal taisykles, ji jau būtų susinaikinusi. Kai ateina šalčiai, medžiai meta lapus – jie elgiasi pagal situaciją, o ne pagal planą. Jeigu kalendoriouje rodo pavasarį, tačiau lauke šaltukas, medžių pumpurai nesiskleidžia, o laukia, kol atšils. Gamta gyvena pagal vidinį ritmą ir pagal pajautimą. O ne pagal įsitikinimus ar taisykles:)

Tarp skiepytis ar nesiskiepyti yra tarpas, kuriame nėra kraštutinimumų, priešybių, dualumo. Nėra nuomonės.

Tarp tradicinės šeimos ir LGBT yra tarpas, erdvė, kurioje nėra tik taip arba ne.

Tarp visų dalykų, kurie dabar iššaukia tokias aršias diskusiajas, tiek aistrų, yra tarpas. pauzė. Erdvė, kurioje nėra jokių skirtumų. 

Skirtumus kuria protas. `Nes tai jo vienintelis maistas.

Yra tik vienas jausmas – priėmimas visko, kas vyksta. Tai nereiškia, kad tas žmogus, kuris viską mato ir viską priima, pasyviai sėdi ir laukia. Tai nereiškia, kad jis neturi pozicijos.

Jis tiesiog teka, veikia tai, ką reikia veikti šią akimirką, bet be jokio kovos jausmo, be karo šėšėlio, vidinėje darnoje.

Mes pamažu artėjame į tokią realybę, kurioje nebus svarbu, ką darai. Svarbu, tik kokioje būsenoje tai darai. Jeigu kažko bijai, baimė ir realizuosis. Jeigu nebijai, tas pats dalykas, kuris kažką pražudys, tau neturės jokios įtakos.

Ką noriu pasakyti?

Šiandien drąsa nėra išeiti į džiungles. Išvažiuoti į Ugandą Arba kviesti kovoti “už tiesą”. Aršiai rietis nėra drąsa. Nesiskiepyti nėra drąsa. Atskleisti skiepų cheminę sudėtį – nėra drąsa. Arba skiepytis – irgi nėra drąsa. 

Drąsa yra išlikti ramiam, kai aplink viskas banguoja. Kai žmogus ramus, kai jis pasitiki, tiki, kad visame tame chaose yra dieviška tvarka, kad viskas, kas vyksta, – juda kažkur ir turi priežastį.  Nesvarbu, kas vyksta, pasitikintį vyksmu, aplenkia tai, kas gali jam pakenkti…

…Vis prisiemenu istoriją apie Černobylio bobutes, kurios atsisakė palikti apnuodytus savo namus ir liko gyvos, nors visi aplink mirė nuo radiacijos. Kai jų paklausė, ką jos darė, sakė, eidavo aplink savo numylėtus namus ir nuoširdžiai meldėsi.

Ir čia ne apie sausas maldas, o apie gilų tikėjimą. Tiki, kad skiepas nuodas, jis tave ir nuodys. Tiki, kad jis tau nieko nepadarys, tu tik sužaisi skiepų žaidimą, ir nieko tau nebus.

…Neseniai stipriai sunegalavau. Ir net nepajutau, kaip; protas sukūrė labai blogą scenarijų. Jis tiek įsuko mane, kad buvau pasiruošusi paaukoti viską, kad tik susigrąžinčiau gerą būseną. Tačiau, kuo daugiau stengiausi, tuo man darėsi blogiau. Kodėl?

Nes visos mano mintys buvo sutelktos tik į tai kas negerai.

Būsena keičia viską. Kova “už” kažką keičia viską. Tyli kova, komentarų, asmeninių žinučių su svarbiomis nuorodomis kitiems, kad jų galvas apšviuesti tiesa, keičia viską.

Jeigu taip darai, vadinasi, tu suraikei pasaulį į juoda ir balta. Vadinasi, vis dar esi  3 D realybėje. Kai visa Žemės energija jau peršoko į 5 D. O ten nėra dramų ir skirstymų, ten nėra juodų ir baltų, ten net nėra vyrų ir moterų,  nėra kairės ir nėra dešinės.

Bet yra meilė 💚

Ir ji – pats stipriausias skiepas…

Aš linkiu jums meilė💚💚💚

Patiko? Pasidalink: