Būna dienų lyg tyčia… Reikia rašyti viena, o rašosi visai kas kita:) Ką daryti tokiu atveju?

Rašyti tai, kas rašosi! Visi žmonių bandymai upių vagas pasukti į kitą pusę baigdavosi tuo, kad upė vis tiek grįždavo į savo vagą arba išsiverždavo šaltiniai ne ten, kur buvo suplanuota:)

Rašymas (kaip ir bet kokia kūryba) – irgi kaip upė. Reikia leisti tekėti tiems žodžias, kurie teka dabar. Gebėjimas atsiduoti tam, kas vyksta, yra geras pratimas treniruoti ryšį su Kūrėju, kuris ir yra visa ko šaltinis.

Rašymo – taip pat.Rašymas pagal pojūtį treniruoja išsisakymą, atsivėrimą, leidžia pajausti tai, kas yra dabar, ir tokiu būdu gimsta daug naujų atradimų, suvokimų, kurie vėliau nugula jau į kitus tekstus.

Tuos padrikus tekstus traktuokime kaip juodraštį, eskizą, rašymo raumenų treniruoklį, kurį vėliau galėsite apdoroti kito smegenų pusrutulio fotošopu ir uždėsite jam dailų formos įtvarą, kad tekstas iš tiesų imtų skambėti:)

🌹Visuomet atminkite: jeigu jus pagauna kokia nors energinga banga (noras tvarkytis namus, idėja, rašyti – bet kas), būtinai tai reikia realizuoti tuojau pat. Nes tai – iš Kūrėjo atkeliaujanti banga, kuri mums signalizuoja, jog būtent dabar, šią akimirką yra pats tinkamiausias laikas ateiti būtent tai informacijai.

🌹Jeigu uždelsite, patingėsite, – prarasite ir tinkamiausią metą įgyvendinti būten tai idėjai, o galite prarasti ir pačią idėją. Liks tiks jos bedvasė išnara, kurioje nebėra gyvybės, impulso, pačių palankiausių aplinkybių. Net jeigu bandysite kažką minkyti, dėlioti, bandyti susigrąžinti būseną, greičiausiai, nelabai pavyks. Atrodys nebreikalinga, beprasmiška.

🌹Jeigu ne jūs, tai kas nors kitas, kuris bus tą akimirką drąsesnis (mesti visus laaaabai svarbius reikalus ir atsiduoti impulsui), budresnis, pasigaus idėją ir ją įgyvendins:)

🌹Dėmesio! Tai liečia ne tik rašymą, absoliučiai bet ką:)Tai esu ne kartą patyrusi savo kailiu. Buvo metas, kai į pirmą vietą pastatydavau tai, kas suplanuota ir ignoruodavau “pašalinių dėjų” impulsus, nors jie sukdavosi aplink mane lyg bitės aplink medų.

Tačiau ilgainiui supratau, kokia neįkainojamai brangi ta energingos bangos būsena. Juk būtent taip mane šnekina pats Kūrėjas, pasirinkęs kanalu ne ką kitą, o būtent mane:)

Kokie svarbūs reikalai? ! Kokie dienos planai?!

Yra tik vienas planas – atsiduoti kūrybos bangai, nes ji gali kitą kartą manęs nebepaliesti…

Foto: Leo Rivam, @unsplash

Patiko? Pasidalink: