🍀 Mes esame dalis visumos, kuri neturi sienų. Planetos, visatos, mūsų fiziniai kūnai, gyvūnai, augalai, vabzdžiai ir net akmenys – yra tas pats kūnas, kuriuo teka ta pati gyvybė

🍀Jeigu kažkam skauda, skauda visiems. Jeigu ten, aukštybėse, kažkas sujuda, juntame visi. Vieni stipriau, kiti, kurių jautrumas mažesnis, gali įsivaizduoti, kad yra neveikiami:)

🍀…Vakar (tekstas rašytas balandžio 27 d.- Aut. past. )atsibudau pikta. Visai nei iš šio nei iš to. Aprėkiau šunį, paskui atsiprašiau. Stebėjau savo piktumą iš šalies, bet negniaužiau jo. Tarsi ir nebuvo akivaizdžios priežasties piktumui rastis, bet štai, jis yra…

🍀Iš tiesų, priežasčių galėjo būti ne viena. Ryte buvo labai stipri, 6 balų magnetinė audra. Ji daugeliui galėjo sukelti galvos skausmus ar šiaip prastą fizinę savijautą. Šiandien pilnatis Skorpione, ji taip pat gali sujudinti žmogaus emocinį foną. Ir dar vakar prasidėjo Saulės bei Urano jungtis, kurios maksimumas įvyks šį penktadienį.

🍀Šis astrologinis aspektas būna kartą per metus ir yra labai stiprus, atnešantis netikėtus pokyčius, kurie „iššoka” iš ten, iš kur mažiausiai laukiame ir sudrebina mūsų gyvenimus.Ir vis dėl to, žinoti tai gerai, bet ne apie tai noriu parašyti, kad mus veikia kosmosas.

🍀Mano žinutė labiau apie pasirinkimą, kaip mes reaguosime į išorinius dirgiklius – instinktyviai, pamirštę jog turime protą, valią, sąmonę, ar sąmoningai?

🍀Tą pasirinkimą – kaip reaguoti – turime visuomet ir kiekvienas. Sąmoningi žmonės mato, stebi savo būsenas ir jas renkasi, nesąmongi – net nejaučia, kaip pasidavė išorinei įtakai…

  • Todėl šį rytą labai noriu jums tai priminti – rinkimės, kaip reaguoti.
  • Būkime budrūs.
  • Stebėkime, kas įeina į mūsų vidinę erdvę, ir kas iš jos išeina.
  • Kiekvienas šios dienos pasirinkimas kuria rytojų.
  • Įžnybkite sau, kaip aš tai padariau vakar, kai pastebite, kad jūsų rytojus gali būti piktas, nes piktumui leidžiate bujoti:)

🍀Tačiau tuo pačiu noriu priminti ir dar vieną svarbų dalyką:) Net jeigu nepastebėsite, kad suirzote, nuliūdote arba pastebėję norėsite likti toje būsenoje, priimkite tai be pasipriešinimo!

Vadinasi, šiandien yra taip. Ir jokios tragedijos, kad yra taip, jokių erškėčių vainikų ir kalimosi prie kryžių:)

🍀Visi esame ten, kur turime šiuo metu būti.

🍀Viskas yra gerai.

🍀Viskas yra labai labai gerai 🙂

Ramios Jums dienos!💚

Patiko? Pasidalink: