1.Nustoti nerimauti.

Gyvenimas jums suteikia smūgį ir jūs pradeda nerimauti. Jūs pamirštate apie tai, kad Aš esu tam, jog prisiimčiau jūsų problemas ir pasirūpinčiau jumis. O gal jūs jaučiate malonumą, nerimaudami dėl smulkmenų, kurie pasitaiko jūsų kelyje?

2.Sudarykite sąrašą.

Jūs turite kažką, ką turite padaryti ir apie ką būtina pasirūpinti? Sudarykite sąrašą. Tačiau ne sau. Sudarykite sąrašą Man. Leiskite Man išspręsti jūsų problemas. Aš negalėsiu jums padėti iki tol, kol jūs nesuteiksite man šios galimybės. Ir nors sąrašas būtų ilgas, nesijaudinkite. Aš – Dievas. Aš galiu pasirūpinti viskuo, ką jūs atiduodate į mano rankas. Iš tikrųjų, jūs net nenutuokiate, kad Aš rūpinuosi daugeliu dalykų jūsų gyvenime, tačiau jūs apie tai net nežinote.

3. Tikėkite manimi.

Jeigu jūs man atidavėte savo naštą, nesistenkite jos pasiimti atgal. Tikėkite Manimi. Tikėkite tuo kad Aš pasirūpinsiu visais jūsų poreikiais ir išspręsiu jūsų problemas. Problemos su vaikais? Užrašykite į sąrašą. Finansinės problemos?Užrašykite. Emocinių proveržių problemos? Būkite geras, dėl manęs tai užrašykite į  sąrašą. Aš noriu jums padėti. Viskas, ką jūs turite padaryti – tai paprašyti manęs padėti jums.

4. Palikite tai man.

Pabusdami rytais, sakote: “Dabar aš jaučiuosi stipresnis ir galiu su viskuo susitvarkyti”. Kodėl jūs nusprendėte, kad jaučiatės stipresnis? Labai paprasta. Jūs atidavėte Man savo naštą ir Aš globoju jus. Aš taip pat atstačiau jūsų jėgą ir apgaubiau jus savo ramybe. Negi jūs nežinote, kad, jeigu Aš atiduosiu jums savo problemas, tai jos grįš pas jus primapradžiame būvyje? Palikite jas Man ir užmirškite apie jas. Suteikite man galimybę padaryti savo darbą.

5. Kalbėkite su manimi.

Aš noriu, kad jūs pamirštumėte apie daugelį dalykų. Pamirškite apie viską, kas jus veda iš proto. Pamirkite nerimą ir jaudulį: jūs juk žinote, kad aš viską kontroliuoju. Tačiau yra vienas dalykas, dėl kurio aš jus nuolat meldžiu ir apie kurį jūs niekuomet neturite pamiršti. Prašau, nesiliaukite man sakyti: “Aš myliu tave!” Dažnai! Aš noriu girdėti jūsų balsą. Aš noriu, kad Jūs mane įtrauktumėte į savo gyvenimą. Aš noriu girdėt, kaip jūs kalbate apie savo draugus ir šeimą. Malda – tai tiesiog pokalbis su manimi. Aš noriu būti jūsų pačiu geriausiu draugu.

6. Įgykite tikėjimą.

Aš matau kur kas daugiau negu matote jūs. Tikėkite, kad aš darau tai, kas reikalinga. Jūs negalite matyti mano akimis. Aš nenustosiu rūpintis jūsų poreikiais. Jums reikia tik tikėti manimi. Nors Aš turiu išpildyti kur kas daugiau sunkių užduočoų, negu ta, kuri dabar jums atrodo labai svarbi, stovi prieš jus, tačiau, atrodo kad jūs tuo susirūpinęs kur kas daugiau.  Negi taip sunku tikėti manimi?!

7. Išmokite dalintis su draugais.

Kada jums buvo dveji metai, jūs mokėtės dalintis. Kodėl dabar  apie tai pamiršote? Ši taisyklė iki šiol galioja. Dalinkitės su tais, kieno likimas sunkesnis negu jūsų. Pasidalinkite savo džiaugsmu su tais, kam reikalingas jūsų palaikymas. Juokitės su tais, kurie ilgą laiką negirdėjo juoko. Verkite su tais, kurie pamiršo, kas yra ašaros. Dalinkitės tikėjimu su tais, kas jo neturi.

8.Būkite kantrus.

Aš galiu jus išmokyti kantrybės vieno gyvenimo bėgyje, suteikdamas jums galimybę gauti įvairią patirtį. Iš vaiko jūs tampate suaugusiu, auginate savo vaikus, daug kartų keičiate darbą susitikdamas su tūkstančiais  žmonių ir įgyjate didelę patirtį. Kodėl jūs būnate nekantrūs, kada man reikia šiek tiek daugiau laiko, negu jūs tikitės, kad išpildyčiau tai, ką jūs parašėte savo sąraše? Tikėkite tuo, kad aš tiksliai skaičiuoju laiką ir kad aš tai darau tobulai. Vien todėl, kad aš sukūriau visą Visatą per šešias dienas, visi galvoja, kad aš turiu visą laiką skubėti.

9. Būkite geras.

Išreikškite žmonėms gerumą: aš juos myliu taip pat, kaip myliu jus. Galbūt jie rengiasi ne taip, kaip jūs, kalba ne taip, kaip jūs, gyvena kitaip, tačiau aš vis tiek juos visus myliu. Dėl manęs, prašau, išmokite sutarti vienas su kitu. Aš kiekvieną jūsų sukūriau skirtingą. Būtų nuobodu, jeigu visi būtų vienodi. Prisiminkite, prašau, kad aš myliu visus jūsų skirtumus.

10. Mylėkite save.

Kaip jūs galite nemylėti savęs, jeigu Aš taip myliu jus? Aš jus sukūriau tik dėl vienos priežasties: būti mylimais ir mylėti, nes Aš – Meilės dievas. Mylėkite mane. Mylėkite savo artimuosius. Tačiau lygiai taip pat mylėkite ir save. Man skauda širdį, kada aš matau, kaip jūs pykstate ant saves, jeigu kažkas jūsų gyvenime vyksta ne taip, kaip jūs norite. Visuomet prisiminkiet: Jūs man esate labai brangūs.

Vertė: Rolanda Lu

Patiko? Pasidalink: