“Kai merginos manęs klausia: “Kaip ištekėti?”, aš atsakau: “Pradėk kiekvieną rytą daryti mankštą ir plauti grindis”.

Aš nejuokauju. Pirmoji pareiga, kuri atsiranda nuo gimimo, – tai pareiga savo kūnui. Viskas, su kuo mes netiesiogiai susiliečiame, mūsų smegenys priima kaip kūno dalį – apranga, kurią nešiojame, butas, kuriame gyvename, automobilis ir t. t.

Santykiai su mūsų “antrąja puse”, gebėjimas ją atpažinti tarp daugybės žmonių ir sukurti harmoningus santykius,- tai ketvirtasis gyvenimo kelio etapas. Prieš tai reikia išmokti sukurti darnius santykius su savo kūnu, su giminaičiais ir su sociumu. Jeigu jūs nesugebate rūpintis savo kūnu, argi jums bus leista ištekėti?

Žinoma, galite ištekėti, bet šalia jūsų atsiras toks pat “vaikas”, (vertinant iš psichologinio amžiaus taško) kaip ir jūs.
Rytuose net yra specialūs mokslai – Vastu Indijoje ir Feng šui Kinijoje – kurie aiškina, kaip harmoningai organizuoti erdvę, nes jinai laikoma žmogaus kūno tąsa.

Jeigu jūs laikysitės dienos režimo, pradėsite daryti nors pačią paprasčiausią mankštą, tačiau kiekvieną dieną, sureguliuosite savo mitybą, palaikystite švarą namuose, automobilyje darbo vietoje, vaikščioste švariais rūbais, tai vieną dieną pajausite, koks turi būti kitas žingsnis, kuris atves jus į laimingis santykius su jūsų antrąja puse.

Ir nereikės nieko daryti specialiai dėl to, kad tai atsitiktų”

Autorius: Dmitrijus Trockis

Vertė: Rolanda Lu

Patiko? Pasidalink: