Visos dienos gražios, tačiau gruodžio 21-oji – ypatinga! Trys galingi įvykiai tą pačią dieną: šviesos grįžimo šventė – Saulėgrįža, sutampanti su  didžiųjų planetų – Jupiterio ir Saturno susijungimu Vandenio ženkle 00°29, kuris, ekspertų teigimu, turėtų įvykti naktį iš pirmadienio į antradienį.

Ir tai dar turėtų būti “paturbinta” galingo Saulės pliūpsnio, kuris taip pat prognozuojamas gruodžio 21-22 dienomis. 

Visi šie įvykiai sustiprina vienas kitą ir tampa simboliniu tiltu tarp Dangaus ir Žemės, kuriuo žmonių sąmonė galės iškilmingai pereiti į visiškai kitą, Vandenio erą…

Intymus susiglaudimas arba kosminė mutacija

Pradėkime nuo Santurno su Jupiteriu. Šios dvi planetos jungiasi kas 20 metų, tačiau būtent tokia jungtis, kokia vyksta naktį iš gruodžio 21 į 22-ąją, – yra labai retas reiškinys, vykstantis kas 200 metų. Astronomų teigimu, toks artimas, glaudus susijungimas – apskritai būna kartą per 400 metų. 

Plačiau apie šį astronominį įvykį  – skaitykite čia:

Astrologai, kvantinės fizikos specialistai šią konjunkciją vadina kosmine mutacija, o tai reiškia, kad Žemė iš žemiško, linijinio mąstymo, iš 3D sąmonės, pamažu pereina į 5D realybę. 

Kitaip tariant, mūsų visų dieviškumas sugrįžta į aktyvią būseną…

Tai – visiškai naujas kosminis ciklas, kuris turėtų iš esmės pakeisti mūsų gyvenimus. Žinoma, tai neatsitiks tuojau pat, šią akimirką. Gamtoje, o mes jos dalis, kaita vyksta palaipsniui. Tačiau artimiausiais metais mes visi turėtumėme pajausti, kaip kinta vertybės, kaip kinta žmonių sąmonė, kaip tai, kas daugeliui atrodė nerealu, kosmiška, tampa žemiška ir artima….

Toks intymus dviejų didžiųjų planetų artumas ir plius visi kiti aspektai šį susijungimą daro itin retu įvykiu. Kurį laiką susijungę Jupiteris ir Saturnas atrodys tarsi viena planeta, spindinti danguje…

Saulėgrįža ir didysis susijungimas, plius – galingas saulės energijos pliūpsnis į Žemę iš kosmoso suteiks  išskirtinę galimybę žmonijos sąmonei padaryti didžiulį šuolį, o žmonėms – priimti kur aukštesnių dažnių informaciją.

Naujas 20 metų Saturno ir Jupiterio ciklas labiausiai lems ekonominio ir socialinio gyvenimo pokyčius. Juos ypač turėtų pajausti žmonės, kurių asmenininiame horoskope (ne laikraštiniame horoskope!!!) aktyviai išreikštas Vandenio ženklas arba profesija yra susijusi su Vandenio temomis – technologijomis, inovacijomis, internetu, aviacija, astrologija, dizainu, kūrybiškumu, programavimu.

Saulės sugrįžtuvės 

Žiemos saulėgrįža – tai astronominis įvykis, kurio metu vidurdienį Saulė yra žemiausiame aukštyje virš horizonto. Tuomet į Šiaurės pusrutulį ateina astronominė žiema, o į Pietų pusrutulį – vasara. 

Šiauriniame planetos pusrutulyje gruodžio naktis iš 20-osios į 21 dieną būna ilgiausia, o gruodžio 21-osios diena – trumpiausia.

Ir nors dar kelias paras karaliaus tamsa (naktys bus maksimaliai ilgos, o dienos – maksimaliai trumpos), prasideda Saulėgrįža: nuo gruodžio 26-osios šviesos bus vos vos daugiau…

Tai – labai stiprus metas, padedantis žmonėms ne tik susitelkti į savo vidų, bet ir, pasinaudojant tikėjimo bei energetinio virsmo galia, kurti savo ateitį.

Šiuo laikotarpiu nuo senų senovės įvairiose kultūrose buvo švenčiama Saulės gimimo šventė, apipinta įvairiais tikėjimais ir ritualais.

Galbūt jūs nesate linkę jais tikėti, tačiau aš manau, jog tikėjimas – Dievo dovana žmogui, o visi ritualiniai žaidimai turi ne tik pramoginę prasmę: kiek tikėsime, tiek ir turėsime…

Manoma, jog šis laikas ypatingai kūrybiškas, kad kiekviena mintis, kiekvienas žodis skrenda tiesiai Dievui į ausį…

Plačiau paskaityti apie Saulėgrįžos ritualus galite čia

Saulės energijos pliūpsnis

Jis numatomas gruodžio 21-22 dienomis. Iki žemės, magnetinių audrų pavidalu, jis gali atkeliauti ir šiek tiek vėliau. 

Didesni ar mažesni Saulės pliūpsniai vyksta nuolat, tačiau šį žinovai laiko taip pat ypatingu. Nes jis vyksta būtent tuo metu, kai dėl Saturno ir Jupiterio susijungimo bei Saulėgrįžos  Žemės energetika bus maksimaliai įkaitusi.

Dėl to siūloma laikytis tam tikrų rekomendacijų, kad šie labai stiprūs procesai praeitų lengviau. Patartina dienos eigoje reguliariai gerti vandenį, po kelis kartus per dieną. Savo mintis laikykite švaroje, maksimaliai būti taikoje su savimi ir pasauliu.

Labai stiprūs saulės energijos pliūsniai gali aktyvuoti mūsų pasąmonėje esančias programas, todėl labai svarbu išlikti maksimaliai sąmoningais. Būtų puiku daugiau ilsėtis, o jeigu įmanoma, – visai nieko nedirbti. Nevartoti alkoholio ir sunkaus maisto. Jeigu norėsis miego, – miegoti. 

Maudytis po dušu tiek kiek norisi. Išeiti į gamtą ar prie atviro vandens telkinio. Galima medituoti, atlikti kvėpavimo praktikas. Arba tiesiog būti.

Laikantis šių rekomendacijų, pereiti šiuos stiprius pokyčius bus lengviau. 

Nes kartu su jau minėtais reiškiniais iš Kosmoso į Žemę atkeliauja labai aukštų vibracijų energijos, o žmonių kūnuose – pakankamai žemesnių dažnių blokų. Jų aktyvavimasis gali sukelti įvairių nemalonių pojūčių – galvos skausmą ar svaigimą, kitus skausmus, ligų paūmėjimus, staigų  norą miegoti, stiprų širdies plakimą. 

Tačiau tikrai nebūtinai taip gali vykti. Gal jūs net nepajusite nieko ypatinga:) Viskas priklauso nuo jautrumo ir  kokia jūsų vidinė bei fizinė būklė.

O Žemės „pulsas” vis didėja

Ir dar norėčiau pridurti. Tai, kad Žemėje vyksta pokyčiai, kalba ne tik astrologai, mokslininkai, nors pastarųjų naujausius atradimus mažai kur galima paskaityti. Išimtis – akademikės V.Mironovos pranešimai, straipsniai, video, kur ji dosniai dalijasi ne itin vieša informacija.

Akademikės V.Mironovos straipsnį skaitykite čia:

Labai aiškiai apie pokyčius “kalba” pati Žemė. Jos “pulsas”, kurį matuoja Šumano rezonansas, paskutiniu metu tampa vis aukštesnis ir dažnesnis. O tai liudija, kad kaip ir buvo daug kur kalbėta, Žemės vibracijos kyla. 

Pastaruoju metu Šumano rezonanso lentelėje tampa vis ryškesnė 38 Hz linija, o kartais dažnis šokteli ir iki 150 Hz! Priminsiu, kad maždaug nuo 1956 metų, kai buvo pradėtas matuoti Šumano rezonansas, dominuojantis dažnis buvo 7,8Hz ir daugybę metų nekito…  Tačiau maždaug nuo 1994 pradėjo pamažu didėti: 1994 m. jis buvo 8,6 Hz, 2000 m. – 12,4 Hz, 2003 pradžioje – 12,6 Hz, 2003 m. liepą – 12,89 Hz ir t. t.

Yra teigiančių, jog nuo 2021 m. sausio 40 hz taps dominuojančiu Žemės dažniu. Vadinasi, turės stipriai keistis ir žmonių dažniai:) Atkreipsiu dėmesį, jog pykčio dažnis – vos vos 0,9 Hz :)))

Štai kaip atrodo animizuotas Šumano rezonansas:

Taigi, mums belieka pasitikėti visais procesais, kurie vyksta ir ieškoti savyje šviesos, darnos, meilės. Ji ten yra. Kiekviename žmoguje ji yra.

Vienintelis dalykas, ką turėtume padaryti – atsiverti jai ir leisti jai tekėti per mus:)

Šviesos mums visiems!

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau mano tekstų FB profilyje Rolanda Lu , FB grupėje Šviesūs kambariai, FB puslapyje Sąmonės revoliucija , tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį kviečiu prenumeruoti, svetainėje www.laimingosmoterys.lt 

Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚

Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

Foto: Karinos Venckuvienės nuotrauka

Patiko? Pasidalink: