Pasidėk po eglute sau arba padovanok tam, kuris apie tai svajoja:)

2023 metų darbo kalendorių šiemet nusipirkau labai anksti – viešėdama pas vaikus Olandijoje. Ranka pati tiesiog pati pagriebė nebrangią, bet labai dailią knygutę kasdieniams užrašams:)

Ir dabar jau žinau, kodėl 🙂🧡

📙 Sausio viduryje pradėsiu du rašymo kursus. Vienas – daugeliui jau girdėtas ir labai pamėgtas mano kūrinys – TEKSTŲ RAŠYMO kursas „LAB’as MANO TEKSTAI”. Tai bus jau 14-oji (!) šio kurso laida. Ir jau tikrai paskutinė, nes na, kiek galima ?:)

REGISTRACIJA į Rašymo laboratorija „LAB’as MANO TEKSTAI”https://bit.ly/3HibTh2

📕 Pati programa, žinoma, liks, bet jau be mano komentarų, kurie, įsitikinusi, yra pati vertingiausia šio kurso dalis.

📗Ir esu tikra, kad niekur LT tokio kurso nerasite, kur rašymo mentorius smulkiai komentuoja kiekvieną jūsų atliktą užduotį raštu, o jeigu yra poreikis ir žodžiu, garsu beigi vaizdu 🙂

📙Niekur nerasite, kad vienoje 6 pamokų programoje būtų pasiūlyta save išbandyti tokioje daugybėje įvairiausių žanrų, tiek skirtingų užduočių, kurios treniruoja kiekvienam tekstų rašytojui būtinus įgūdžius:) Plius – live transliacijos uždaroje grupėje ir papildoma, kurso tėkmėje, atliepiant jūsų poreikius, gimstanti informacija apie rašymą.

📕Kitas rašymo projektas – tai jau 3 kartą rengiamas KNYGOS RAŠYMO kursas. Jis trunka 8 savaites ir mes jame rašome savo knygos juodraštį. Į šį kursą ypač kviečiu žmones, kurie baigė mano TEKSTŲ RAŠYMO kursą arba rašyme įgudusius, turinčius savo knygos idėją žmones.

📗Dar vienas svarbus momentas – KNYGOS RAŠYMO KURSE orientuojuosi į informacinio, edukacinio, asmeninių patyrimų knygas, o ne grožinę literatūrą. Ir dar papildomas momentas – noriu kviesti žmones, kurie pasiruošę kurti GYVUS, GYDANČIUS KŪRINIUS, o ne transliuoti per žodžius skausmą, kančią ir pan. Tam reikia ne tik mokėti rašyti, bet būtina ir tam tikra vidinė branda….

REGISTRACIJA į Rašymo laboratoriją „LAB’as MANO KNYGAhttps://bit.ly/3UA5Ya8

📙O pati svarbiausia naujiena – registruojantis IKI GRUODŽIO PABAIGOS ir sumokant registracijos mokestį, šie abu kursai – už SU labai gera NUOLAIDA:)

📕NUO SAUSIO 1-osios jie kainuos gerokai BRANGIAU:) Tad, jeigu jus traukia rašymas, – pasidovanokite SAU DOVANĄ ŠIEMET o gaukite ją ir mėgaukitės rašymo malonumais – kitais metais 🙂

📗Manau, suprantate, jog gebėjimas aiškiai, įdomiai dėstyti mintis rašyti arba savo patirtį, įžvalgas, žinias sudėti į knygą – labai vertinga investicija, kuri niekuomet nenuvertės, nes ją sudėsite į save 🙏🧡

➡️➡️Jeigu domina, – kursų nuorodas rasite komentaruose arba parašykite man roluko@gmail.com ir paklauskite, kas jums rūpi:) Mielai kiekvienam atsakysiu 🙂

Foto. Vieną kartą Antverpene. (Belgija) Prisėdau pamąstyti apie Naujus rašymo kursus:)

Patiko? Pasidalink: