🔱 Taip, išgirdote teisingai. Aš VĖL ten:)🔱 VĖL trims savaitėms “nusėsiu” man labai komfortiškoje aplinkoje, pačiose mylimiausiose Indijos vietose – Šivos ausyje, Gokarnoje, ant Indijos vandenyno kranto ir Satja Sai Babos ašrame Putapartyje.

🔱 KODĖL “VĖL” TEN?
Priežasčių daug. Apie jas papasakosiu šiame ypatingame vebinare.

🔱 KODĖL YPATINGAME?
1)Nes niekuomet nedariau vebinaro tiesiai iš Indijos! Iš itin sakralių erdvių:) Tarsi š anksto bandydama “suplanuoti” Indiją :))) Pažiūrėsim, kaip man pavyks:)

2) Šioje kelionėje bus dvi sakralios erdvės .Abi – labai mylimos piligrimų. “Įskaičiuotos” į giliai tikinčių Indijos žmonių “must have” vietų sąrašą….

🔱 Gokarnoje (išvertus iš hindi – „Karvės ausis”, iš jos, pagal legendą, išlindo Šiva) , viešėsiu jau 4 kartą ir pakliūsiu į pačią didžiausią, drįstu teigti, sakraliausią, kasmetinę hinduistinę šventę – Mahashivaratri -, skirtą Šivos garbei.

➡️ APIE KĄ NORIU KALBĖTI ŠIAME VEBINARE?

💗 Apie tai, kas žmones atveda į Indiją?
💗 Ką jie čia randa, o ką – praranda?
💗 Kodėl Indiją žmonės arba įsimyli visam gyvenimui, arba nekenčia.
💗 Iš kur Indijoje atsirado kosminės žinios?
💗 Kas yra Šiva ir kodėl kalbama, kad BŪTENT DABAR jis šoka savo SVARBIAUSIĄ šokį?

➡️ O TAIP PAT NORIU KALBĖTI…APIE PENKTĄJĮ ELEMENTĄ – MEILĘ…🙂

💗… kuri yra pati svarbiausia bundančių šviesai žmonių kelrodė žvaigždė.
💗 …kuri yra pati aukščiausia nata dieviškumo muzikos gamoje…
💗 … kuri yra pati svarbiausia buvimo šioje žemėje prasmė…
💗 …kuri kviečia prabusti vis daugiau žmonių, kutena, minkština širdis, verčia atverti akis, skatina keistis, mąstyti, jausti tai, ką galbūt anksčiau neigė…
💗 …kuri ne visuomet švelni, rožinė ir pūkuota, ji gali sudrebinti žemę, gali paleisti požeminius vandenis, gali ateiti su šautuvu ar liga…
💗 …kuri sugriauna viską iki pamatų, kad pastatytų kažką kardinaliai nauja….

➡️ KODĖL KVIEČIU?

Nes tai pats geriausias būdas pasidalinti meile iš ten, kur ji prasideda, kur jos ištakos…

➡️ KADA. Vasario 21 d. (antradienis) 19.00 (LT laiku, tačiau įspėju, kad laikas gali keistis dėl “indiškų” aplinkybių”. Apie tai iš anksto pranešiu kiekvienam užsiregistravusiam registracijos formoje bit.ly/3jTkhKO !!!)

➡️ TRUKMĖ.~ 2 val.

➡️ VIETA. Uždara FB grupė https://www.facebook.com/groups/578576130383067
Prie jos junkitės visi, kurie pervedė dalyvio mokestį. Arba aš prijungsiu.

➡️ KAINA. 10 eur ir, jei norite, daugiau – 15, 20, 25 – pagal jūsų širdies jausmą.

Pasirinkite mokestį pagal savo galimybes, vidinį pojūtį – kiek norėtumėte atsidėkoti už laiką, praleistą kartu su manimi Indijoje:)

➡️ REGISTRACIJA. bit.ly/3jTkhKO (reikalinga:)

➡️ REGISTRACIJA PATVIRTINAMA, tik pervedus dalyvio mokestį iš anksto (iki vasario 20 dienos) ir el. paštu roluko@gmail.com atsiuntus mokėjimo nurodymą.

➡️ ĮRAŠAS. Jeigu negalėsite dalyvauti realiu laiku, įrašas liks grupėje. Jį galėsite peržiūrėti bet kada, ramiuoju būdu:))).

➡️ PRAŠYMAS!!! Kadangi taip niekuomet nedariau – neplanavau renginio Indijoje iš anksto, kur labai sunku ką nors suplanuoti, LABAI PRAŠAU, registruotis iš anksto ir iš anksto atleisti už galimus ryšio ar kitus nesklandumus.💗 

Bet kuriuo atveju, visus savo įsipareigojimus jums įvykdysiu:)

AČIŪ!💗➡️ Sekite info mano FB profilyje @rolandalu ir mano youtube kanale: https://www.youtube.com/channel/UCM-4XJV5E4OovgRhyxw8DQg

Patiko? Pasidalink: