Pamenate laiką, kai viskas užsidarė?

Kai ėmėme ne tik gyventi, bet ir dirbti, mokytis “iš namų”? Kai vieniems namai tapo užuovėja, o kitiems – kalėjimu, iš kurio taip norėjosi pabėgti… Kai vyko jautrios akistatos su savimi ir tais, su kuriais gyvenome po vienu stogu…

Būtent tada ir gimė mano pirmoji online rašymo programa “Rašymai iš namų. Be kaukių”. Kaip alternatyvi veikla žmonėms, priverstiems namuose praleisti daugiau laiko nei įprastai. Kaip būdas pasikalbėti su savimi, išsigryninti – kas esu dabar ir dėl ko apskritai č i a esu? 

Nusimesti visas kaukes…

***

…Praėjo penkeri metai, ir štai “Rašymai iš namų” mane vėl pakvietė.  Tačiau visiškai kitoje kokybėje, nei tada, kai jie gimė, tais įdomiaisiais 2020 – aisiais 🙂

Nes laikas jau visai kitoks.  Mūsų sąmonė jau kitokia. 

Todėl ir “Rašymai iš namų” atgimsta su kita misija – skleisti Naujo Laiko vibraciją, kuri mus kviečia išskaidrinti savo būtį šioje žemėje, kilstelėti ją “virš debesų” ir žadinti kiekviename gyvenantį KŪRĖJĄ.

Prasiplėtė ir pati NAMŲ sąvoka. Pirmojoje programoje „namai” skambėjo kaip fizinių namų atspindys, saugi fizinė erdvė, tvirtovė, kurioje ir slėpėmės nuo gyvenimo negandų, ir sėmėmės įkvėpimo vidinėms transformacijoms, terapijai, ir šiek tiek kūrybai.

Naujoje programoje NAMAI atvėrė kitą dimensiją ir prasmę – kaip dvasinė erdvė, kuri kviečia žmones į pažintį su savo beribiškumu ir NAUJA KŪRYBOS SAMPRATA.

***

Atnaujintoje programoje mus taip pat lydės jo didenybė R A Š Y M A S, kuris su manimi visur ir visada jau daug daug metų – nuo tada, kai dar paauglė, ėmiau užrašinėti gyvenimą, atitekantį per mane…

Kai dirbau ir teatrologe, ir žurnaliste, ir „reklamiste”, parašiau n įvairiausių tekstų, knygų, kūriau autorines rašymo programas…

Rašymas – man vis dar magiškas instrumentas, kuris – per raides, žodžius, sakinius – padeda įžeminti tai, kas yra nežemiška, nematoma ir paversti aiškumu, kurį supranti ne tik tu pats.

Ir nors rašymas, kaip ir visa šiuo metu, patiria atsinaujinimą, transformaciją, jis mums gali labai stipriai padėti KELYJE Į TIKRĄ SAVE: kasdienybėje, realizacijose, santykiuose.

Daugybę kartų įsitikinau, kad rašymas – paprastas, visiems prieinamas būdas atsipalaiduoti, įsikvėpti, puoselėti savyje tikrumą, bet svarbiausia – balto popieriaus lapo keliu sugrįžti į savo VIDINIUS NAMUS, kuriuose savaime nukrinta visos kaukės…

Kur ieškodami savęs, randame Dievą, o ieškodami Dievo – randam save…

KAM „RAŠYMAI IŠ NAMŲ” TIKS IR PATIKS?

  1. Mėgstantiems rašyti ar svajojantiems prisijaukint rašymą kaip būdą išreikšti save be jokių ribų.
  2. Tiems, kuriems atėjo metas išsilaivint iš senų programų, išskaidrinti save, atsiverti savo tikrumui.
  3. Norintiems lavinti intuiciją, aiškiau girdėti savo vidinį balsą ir įgyti daugiau pasitikėjimo vidine meistryste.
  4. Siekiantiems puoselėti harmoningą būseną ir prireikus, lengvai kilstelėti ją „virš debesų”.
  5. Vertinantiems tėkmės būseną.
  6. Norintiems „skaityti erdvę”, gauti atsakymus, pasitelkus rašymą.
  7. Tiems, kuriems svarbu atsakyti į klausimus, „kas aš esu?”, „dėl ko esu?” ir išsigryninti šio etapo kryptį.

KAS JŪSŲ LAUKIA?

  • Išlaisvinantis, kūrybinis, kvantinis rašymas bei rašymo čenelingas.
  • Visiškai nauji, tik šiam autoriniam projektui sukurti rašymo pratimai ir praktikos, kurie išpakuos unikalią jūsų sielos informaciją.
  • Zoom susitikimas kartą per savaitę (viso – 4)
  • Virtualios „rašymo ekskursijos” po 4 jūsų vidinių namų kambarius: koridorių, virtuvę, miegamajį, svetainę.
  • Energija, kuri padės atsiverti.
  • Mano pasidalijimai apie „nerealią realybę” ir visiškai kitokį, Naujo Laiko rašymą, kuriam nebaisus tobuliausias DI , Kosminę kūrybą, vis labiau besiskverbiančią į visas mūsų gyvenimo kryptis bei veiklas.

„Rašymai iš namų” – ne kursas, ne mokymai. Tai – procesas, gyva erdvė.

Joje RAŠYMO DĖKA skleisis autentiška kiekvieno dalyvio patirtis, kuri išlaisvins, įkvėps ir atvers per jus laisvai tekėti kūrybinį srautą …

Šią laisvę ir energiją galėsit panaudoti bet kur: santykiuose, veiklose, realizacijose, kasdienybėje.

Vasaris – idealus metas išsigryninti ir harmoningai praeiti artėjančių stiprių užtemimų užduotis. RAŠYMAI IŠ NAMŲ jums padės tai padaryti su lengvumu ir prasme.

KO NEBUS „RAŠYMUOSE IŠ NAMŲ”?

  • Nemokysiu ir nesakysiu “kaip” – gyventi, rašyti ir t.t.
  • „Negydysim” praeities traumų, o išryškinsime tai, kas jumyse gražu, dieviška ir verta meilės…

NAMAI IR KAMBARIAI

Šioje programoje mes, pasitelkę rašymą, praversime ir fizinių, ir Vidinių Namų duris. Kiekvienas kambarys, kurį „aplankysime” – tai jūsų vidinės ir fizinės erdvės, kuriose gyvena skirtingos istorijos ir energijos.

P.S. Visuomet sakiau ir sakysiu: rašyti nereikia mokėti ir mokytis nereikia. 

Tereikia išmokti nustoti galvoti ir puoselėti būseną, kuri išlaisvina kūrybinį srautą. Rašymas padės tai padaryti…

✅ LAIKAS. Pirmas susitikimas vasario 16 dieną, 19.00 Kitų susitikimų laiką sutarsime grupėje.

✅ TRUKMĖ. 4 savaitės.

✅ PERIODIŠKUMAS. Vienas, ~1. 40 val. susitikimas per savaitę.

✅ VIETA.Zoom erdvė, uždara FB grupė.

✅ ĮRAŠAI. Visi įrašai liks FB grupėje.

✅ KAINA: 111 eurų už visą programą. Galima mokėti dalimis.

KAINA IKI VASARIO 18 d – 88 eur.

✅ KAINA CONTRIBEE PRENUMERATORIAMS – 66 eurų.

✅ REGISTRACIJA. https://forms.gle/4Eh5gMT4pVuqUvpv9

Po apmokėjimo prisijunkite į uždarą FB grupę: 

⭕️⭕️ ⭕️⭕️ ⭕️⭕️

‼️ KUR PERVESTI MOKESTĮ?

✅ GAVĖJAS: Rolanda Jankūnė

✅ SĄSKAITOS:  

LT 31 7044 0600 0786 7210, SEB BANKAS

LT 76 3250 0767 5278 7509, REVOLUT BANKAS

 PASKIRTIS: pavedimas

KAINA. 66-111 eur.

ATSILIEPIMAI

„Atrodytų, rašymas – toks ganėtinai intymus ir individualus procesas, kad jam tikrai nereikėtų jokios grupės ar kolektyvo, tačiau siūlyčiau kiekvienam išbandyti ir pačiam patirti, kas tai yra ir kaip tai veikia.

Nepaisant to, kad jungėmės į grupę per nuotolį ir, vykdant užduotis, net nematėme ir negirdėjome vienas kito, šiltas bendrystės ir lengvas jumoro jausmas kūrė jaukią atmosferą, apjungė į bendrą energetinį srautą, tai tiesiog reikia patirti pačiam.

Buvo užduočių, kurios paliko stiprų įspūdį, ir sekantį rytą atsibudusi vis dar apie jas galvojau (tikrai žinau, kad grįšiu prie tų užduočių dar ne kartą – tai tikrai puikus tiek savęs pažinimo, tiek kūrybinio rašymo lavinimo įrankis), giliai palietė, atvėrė svarbių suvokimų, trumpai tariant – stipri ir įdomi patirtis, tikrai rekomenduočiau ne tik rašantiems, bet ir tiems, kuriems tiesiog įdomu ar svarbu pažinti save.

Man tikrai labai patiko, ir tikrai visas vakaras vakar buvo kažkoks … šiek tiek mistiškas. „

Ramunė R.

Nežinau, net kaip dekoti Jums, Rolanda, uz Rašymo iš namų užsiėmimą. Tą patį vakarą dar kartą išklausiau viską, susikonspektavau ir klausysiu dar! Jūsų balsas toks raminantis, toks jaukus, valantis besiklausančiojo vidų. Nuostabi muzika skambėjo: pakylėjanti, užliūliuojanti, leidžianti žmogui pakilti virš kasdienybės. AČIŪ!
Kai kalbėjote apie namus, kaupėsi ašaros akyse. Turbūt todėl, kad gimiau ir augau mylinčioje šeimoje, į mūsų namus per šventes sugužėdavo visa giminė.
Jūsų pravesta meditacija užsiėmimo pradžioje, besiskverbianti balta šviesa, viską užpildanti, išsiliejanti, apgaubianti – buvo NUOSTABI!!!
Gyvenu mažame Ispanijos kaimelyje šalia kalnų. Tad dabar keliausiu į kalnus, kopsiu į viršūnę, žinau kelias puikias vietas, kur galesiu atsisėsti ant patogaus, kad ir kampuoto akmenėlio, ir ….rašysiu.Ačiū Jums LABAI!”

Violeta H.

„Mes visi ieškome žmonių su kuriais patiriame jaukumą, šilumą. Rolanda, mano širdžiai – tokia ir yra. Su ja saugu mokytis ir ieškoti savęs per tekstų rašymą.

Būtent tai aš patyriau sekmadienio papietę. Sau leidau negalvoti ką rašysiu ir kaip. Žinojau, kad nieks manęs nevertins. Rolanda netaiko prievartos priemonių. Ji žmogui padeda būti savimi ir moko tokį save priimti.

Labai patiko sekmadienio popietė rašant tekstus. Vienai taip nesigauna, kaip būnant su grupe, nors ji tik ekrane.

Ačiū, Rolanda, kad rengi tokius susitikimus. Nekantriai laukiu jau kito susitikimo”.

Jūratė G.

„Puikus formatas ir erdvė rašymui bei labai giliam savęs pažinimui, nuoširdžiam pajautimui. Jauki sekmadienio popietė, gilūs rašymai iš namų be vidinių ir išorinių kaukių.

Būtent taip apibūdinčiau šią patirtį ir Rolandos Rašymus. O Juose – ir Rolandos vedimas, palydėjimas, ir puikiai parinkti, o ir pačios sukurti pratimai, leidę giliau pažvelgti į savo Namus – vidinius ir tuos, kurie suvokiami kaip erdvė, kur gyvenu.

Tie Rašymai įsupo, sužadino smalsumą, vaizduotę ir labai netikėtai atsivėrė širdis žodžiui, jausmui, patyrimui. Dingo visos baimės ar abejonės – rašyti ar nerašyti? Dalyvauti ar ne? (Tiesą sakant, kvailokos mintys žiūrint iš dabarties perspektyvos).

Buvo šimteriopai geriau nei tikėjausi!!! Dalijausi patyrimais savo

Popieriaus Lapui, o vėliau iš intymios erdvės su savimi persikėliau į bendrą, draugišką erdvę su kitais dalyviais, kurie pasidalijo savo patirtimi.

Tai daugiau nei vien Rašymas, tai terapinis buvimas su savimi, tai jaukumas, kurį veda žmogus, tai darantis iš širdies”.

Diana I.

2026 | 2.0

„Rašymai …kelionė laiku į savo svajonių šalį. Kasdien po naują džiaugsmą, naują skonį, naują atradimą…Tai įkvėpimas gyventi kitaip…įdomiau, prasmingiau.
JŪS suteikiat sparnus:) kilkim…”

RENATA R.

„Rolanda, labai dėkoju už vedimą kūrybinio, keičiančio, išlaisvinančio rašymo keliu. Man padėjo nusistatyti savo kryptį. Dėkoju labai už patirtį . ❤️

ASTA G.
„Ačiū Rolanda už tuos puikius susitikimus Rašymui. Rašymui iš sielos ir visatos gelmių. Aš čia radau ir atvėriau savo „Pandoros” skrynią gerąja prasme ir tarp pusbrangiais akmenimis virtusių ašarų, emocijų „nuolaužų”, senų gyvenimo scenos rūbų ir kaukių aš radau ir perlų, ir deimantų, ir auksinę širdį :):), ir net sužinojau kuo kvepia Laimė.

O….štai dar ir plunksną radau …..🙂
Ačiū Rolanda, niekada nesustokite savo prasmingoje mentorystės veikloje ir veskit mus į aukštesnes vibracijas 💖💖💖

INA K.

Labas Rolanda. Nuoširdžiai dėkoju tau, kad pakvietei mane į Rašymus iš namų. Pasirodo tie vidiniai namai turi daug ką pasakyti. Kai paleidžiu ranką vieną be mano proto įsikišimo, net nesuvokiu kaip ji pati rašo.

Per vieną iš susitikimų labai aiškiai pamačiau, kad tai ne mano dabartinis „aš“, o mano siela siunčia man žinutę per mano ranką, per širdį, per rašymą. Tikrai magiška.

O dar labiau neįtikėtina buvo, kai rašant apie įvykius, kurie nutinka, kai svajonės išsipildo, aš pasijaučiau lyg esanti visai kitoje realybėje, taške, kur jau ESU ir visa ta per kūną einanti energija tik patvirtina, kad tai tikra. Tik laiko klausimas, kada ta realybė bus mano dabartino būvio, šio gyvenimo materializacija.

Tau labai tinka būti „rašymo“ vedle. Tykus, lėtas ir lengvas balsas, vedantis per užduotis padėjo susikoncentruoti ir nekreipti dėmesio į išorines distrakcijas. Nevertinanti ir nespaudžianti tavo pozicija leido rašyti viską atvirai, kas eina tėkmėje, negalvojant ir neįjungiant proto.

Vienintelis dalykas, dėl kurio negalėjau atlikti poros užduočių, buvo mano pačios baimė, kad kažkas pamatys mano užrašus ir dar baimė kai kuriuos dalykus prisipažinti netgi sau. Dėkoju, kad prikėlei mano seniai užmirštą meilę rašymui ❤️

Labai rekomenduoju tavo rašymo praktikas, ypatingai kvantinį rašymą, kuris man taip surezonavo per visą kūną!

KRISTINA B.

Patiko? Pasidalink: