Negaliu nuspėti, koks bus oras vasario pabaigoje, tačiau tikrai žinau, kad bet koks oras, kai pro kambario langą matai jūros mėlį ir girdi jos ošimą, o tik išėjus pro duris, įkrenti į saulės jau pažadinto pušyno aromatus – savaime yra gėris, atsipalaidavimas, įkvėpimas ir kūryba.

O to taip reikia ir rašantiems, ir svajojantiems rašyti! To reikia visiems, iš rankų nepaleidžiantiems technologijų, prikimštiems informacijos, baigiantiems užmiršti paprasčiausią tylų pabuvimą su savimi.Pabuvimą su tuo labai įdomiu Žmogumi – Meistru, Kūrėju – kuris gyvena kiekviename mūsų…

Ir kuriame yra viskas, kad galėtų gimti įdomūs tekstai, gal net knygos, o svarbiausia – gimtų įdomus gyvenimas!O ką mes žinome apie save, kol nenusileidome į savo vidų? Kol nepajudinome tų vidinių Akaši kronikų, neparagavom sąvasties medaus, kol neįkvėpėme laisvai – be baimės būti kitokiais, kalbėti savo autentišku balsu ir elgtis taip, kaip trokšta mūsų vidus, o ne kaip diktuoja kitų primestos normos, taisyklės, receptai?

Vasario 26-28 d. aš, Rolanda Lu, kviečiu Jus į ypatingą susitikimą prie jūros, į rudenėjančią Palangą, kur švęsime savo kūrybingumą, transformuosime savo įsitikinimus, rašysime tik ranka, atliksime jogos, atsipalaidavimo ir kvėpavimo pratimus, savaitgaliui užmiršime telefonus ir kompiuterius!

Tai jaukus pabuvimas tiems, kuriems įdomu panirti į save, pažvelgti kitomis akimis į tai, kas įprasta. Į save nersime pasitelkę įvairias rašymo praktikas, daugiausiai – kūrybinį bei terapinį rašymą.

SVARBU! Šis rašymo savaitgalis skirtas ne tik rašantiems ar svajojantiems rašyti, bet ir ieškantiems alternatyvaus įvepiančio poilsio ramybės oazėje su panašios energetikos ir mąstymo žmonėmis.

Norint dalyvauti, nėra būtina intensyvi rašymo patirtis.Tai gali būti jūsų pirmas bandymas patirti ir patyrinėti save per rašymą, išskleisti save popieriaus lape, patreniruoti kūrybiškumo raumenis, perrašyti savo gyvenimo istoriją, išlaisvinti save iš 3 N – nemoku, negaliu, neišeina!

Į susitikimą su Vidiniu Meistru kviečia Rolanda Lu, Apie mane: https://rolandalu.lt/esu/

PROGRAMA

PENKTADIENIS (atvykimas nuo 14.00)

– Pušyno ir jūros oro terpija.
– Paskaita-pokalbis “Rašymo prigimtis”.
– Transformuojančio rašymo sesija+kūrybiniai žaidimai.
– Vegetariška vakarienė.
– Čiobrelių arbata. Draugystės pyragas.
– Pirtys. Baseinas.
– Meditacija.

ŠEŠTADIENIS

– Ryto joga ir kvėpamo pratimai su Jolita Smilgiene.
– Vegetariški pusryčiai
– Kūrybinio rašymo sesija + kūrybiniai žaidimai
– Kvėpavimo pratimai. Meditacija.
– Paskaita-pokalbis. Įkvėpimas + intuicija.
– Vegetariški pietūs.
– Paskaita. Istorijos užkulisiai
– Žaidimas-detektyvas. Eime ieškoti istorijų/atsakymų!
– Kūrybinio rašymo sesija+kūrybiniai žaidimai.
– Vegetariška vakarienė.
– Skaitymai. Pokalbiai apie rašymą ir gyvenimą prie arbatos.
– Pirtys.Baseinas.

SEKMADIENIS (išvykimas iki 12.00)- Joga ir kvėpavimo pratima su Jolita Smilgienei.
– Vegetariški pusryčiai.
– Paskaita. Prakalbink vaizduotę. Magiškasis, o kas, jeigu…
– Rašymo sesija+kūrybiniai žaidimai.
– Jūros ir žemės mandalos kūrimas.
– Atminimo rašteliai+komplimentai+apsikabinimai.

PASTABA. Programa gali nežymiai keistis.

LAIKAS: Vasario 26 d. (penktadienis, nuo 14.00) , 14 d (šeštadienis), 15 d. (sekmadienis, iki 12.00)
VIETA: viešbutis „Medūza”, Palanga (pušyno apsuptyje, 150 m. iki jūros!)

KAINA:

MOKESTIS UŽ PROGRAMĄ 
(sumokama registruojantis)


1. iki sausio 1 d.) – 95 eur.

2. visą sausio mėnesį – 139 eur.

3. Vasario mėnesį – 159 eur.

DĖMESIO! Į šį mokestį nesįkaičiuojama nakvynė ir vegetarinis maitinimas viešbutyje „Medūza”. 

MOKESTIS UŽ APGYVENDINIMĄ IR MAITINIMĄ 
(sumokama atvykus)

1. Tik maitinimas be nakvynės ir pusryčių (vakarienės penktadienį ir šeštadienį, pietūs šeštadienį) – 26 eur.

2. Maitinimas be nakvynės (pusryčiai, vakarienės penktadienį ir šeštadienį, pietūs šeštadienį) – 46 eur.

3. Nakvynė dviviečiame kambaryje, vegetarinis maitinimas (2 pusryčiai, 2 vakarienės – penktadienį ir šeštadienį, 1 pietūs šeštadienį) ir pirtis su baseinu – 80 eur.
4. Nakvyne vienviečiame kambaryje, maitinimas (2 pusryčiai, 2 vakarienės – penktadienį ir šeštadienį, 1 pietūs šeštadienį) ) ir pirtis su baseinu – 130 eur.

Vieno apsilankymo pirtyje kaina negyvenantiems „Medūzoje” – 6 eurai.

REGISTRACIJA. https://forms.gle/k26EcXCD6K2gPVs7A

DĖMESIO! – Registracija patvirtinama tik pervedus mokestį už programą (95 eur/139 eur/ 159 eur.) – Jeigu virusas pakoreguotų sitauciją, renginys įvyktų kitu saugesniu laiku. Arba grąžinsiu pinigus.

INFORMACIJA. roluko@gmail.com. +370 686 06936

GRUPĖ: dalyvių skaičius – 10 žmonių (Liko – 2 vietos)

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Dėkoju už akimirkas, už akistatą su savo nerangiu kūrėju, už rašymą iš noro, džiaugsmo, matymo, jautimo. Viskas apgalvota, viskas labai organiška, nieko nereikalingo ir man taip viskas tiko…Tikrai „pasivogsiu” kai kurias užduotis kūrybiškumo ugdymui. Man labai svarbus terapinis rašymo poveikis, grįžau lengva, išmetusi į bangas nereikalingą balastą, rami ir laukianti kitų susitikimų…”

Rima M.

“Tikrai rekomenduoju tiems ir toms, kurie jaučia, kad pasaulis kalba su jais ne per medijas, o per voratinklio ašaras, per saulės ir debesies kvėpavimą ar lapės ūso krustelėjimą. Ši stovykla nepaprastai paprasta tiems, kurie jaučiasi iškrentą iš kasdienybės. Labiausiai man įstrigo vienos stovyklautojos refleksija : ,,Čia aš atsigavau, nebebijojau būti nesuprasta”.Taip, Rolanda apkabins jus savo šypsena ir apgaubs savo nežinojimo žinojimu. Ačiū už nuostabų savaitgalį ir už žmones, kuriuos pažinau.”

Aurelija Ž.

„Dėkoju už turiningai praleistą savaitgalį, kuris atnešė dar gilesnių suvokimų, naujų pažinčių, bendrystės grožį. 
Pradžioje protas priešinosi, kad dabar reikės daryti, ką pasakė. Bet Rolanda suteikė visišką laisvę – jei nori, rašyk, nenori, gali nerašyti. Jokios prievartos, jokio susispaudimo, jokių taisyklių. Rašyk, kaip tau rašosi. Nenori kalbėti, – nekalbėk. Jokio mokymo, tik dalinimasis patirtimi per asmeninius pavyzdžius. Tai sukuria draugišką, šiltą atmosferą, kai jautiesi lyg savas tarp savų, nors dauguma vienas su kitu nebuvo anksčiau pažįstami. Užduotys trunka neilgai, nenuobodžios, yra dinamika. Rolanda kviečia pamatyti pasaulį kitaip, išlaisvinti vaizduotę ir įjungti visus pojūčius, ne tik regėjimą. Pažvelgti į viską dar plačiau, giliau…Sukurta tokia atmosfera, kad stebi, kaip žmonės, tarp jų ir aš, laisvėja, atsiveria, atsipalaiduoja. Saugu dalintis. Saugu patylėti. O dar nauji žmonės, atrodo matyti… Nors nepažįsti jų, tokie savi… Atrandi tiek bendrų dalykų… Ir dar jūra, bangos, vėjas, pušys, tarp pirštų byrantis smėlis…Dėkinga visiems ir kiekvienam už bendrystę. Dėkinga tau, Rolanda, kad mus subūrei ir daliniesi”

Ingrida Z.

“Iš savaitgalio su Rolanda parsivežiau šiek tiek teorijos apie rašymą, bet daug buvimo rašymo ir kūrybos tekmėj. Rolanda kuria saugią ir pagarbią erdvę skleistis ir – kam norisi – dalintis. Užduotys buvo įtraukiančios, lavinančios skirtingus rašymo aspektus. Rolanda virtuoziškai atliepia grupės poreikius, todėl spėjom kurti, mėgautis gamtos stebuklais, bendrauti, palepinti kūną joga. Nuoširdžiai rekomenduoju padovanoti sau pilną gyvybės ir kūrybos savaitgalį”

Jurgita V.

REKVIZITAI PAVEDIMUI

GAVĖJAS: VŠĮ „ŽINIŲ NAMAI”
SĄSKAITA: LT 877044060007752227 , SEB bankas
PASKIRTIS: už dalyvavimą Rašymo savaitgalyje prie jūros lapkričio 13-15 d. 

Patiko? Pasidalink: