Susitik su savimi miško garsų, kvapų ir pojūčių apsuptyje, paslaptingų istorijų pasaulyje, kuriame bus jauku tavo širdžiai, saugu tavo kūnui.

Miškas – puiki vieta išleist pasivaikščioti širdį ir vėl ją atgal parsivesti į miestą – jau tylesnę ir ramesnę… Čia atsiveria viskas. Mūsų mintys, jausmai, tolimiausios gyvenimo kertelės – kaip ant delno.

O rašymas – tobulas įrankis, padedantis subtiliai įžengt į save… Tai lyg meditacija, ramybės pauzė, būties akimirka, kai savo mintis, jausmus ir patirtis atiduodi popieriaus lapui.

Kviečiu į vietą, kuri yra arčiausiai Klaipėdos, šalia Vasaros estrados, kurią labai gerai pažįstu ir kuri yra man labai artima, nes čia praleidžiu labai daug laiko beveik kiekvieną dieną.

Specialiai šiam susitikimui sudariau įdomų maršrutą miško takeliais, kurie turi savų paslapčių ir istorijų.

Žinau, kur šiame miške yra jėgos vietos, kur galima pasisupti, kur auga vaistingieji augalai ir kur paprasčiausiai gera pabūti, užvertus galvą į ošiančias medžių viršūnes…

Šioje rašymo kelionėje ne tik praeisime mano pamėgtais takeliais, pasiglėbėščiuosime su medžiais, pakalbinsime samanas ir kitus miško augalus, bet ir stabtelėsime paslaptingose Žaliose stotelėse, kad rašant pasinertume į save – kaip mišką…

KAS GALI DALYVAUTI? Tau nereikia būti rašytoju. Šis saviterapijos būdas nereikalauja gramatikos, stiliaus ar kitokių rašymo žinių. Reikia tik tavęs, tavo noro, balto lapo ir rašiklio.

Rašymo terapijoje svarbu mėgti patį rašymo ranka procesą, norėti atiduoti baltam lapui tai, ką esate savyje užgyvenęs ir kas jau nebereikalinga…

PRAKTIKOS. Svarbiausias šio pasivaikščiojimo tikslas – patirti, mėgautis, atsiverti, išsilaisvinti. Kad tai įvyktų, naudosime dėmesingo ėjimo, aplinkos ir savęs stebėjimo, kvėpavimo, rašymo ir meno terapijos bei kitas praktikas.

TEMA. Šio susitikimo tema – istorijos. Jas pasakosime, rašysime, istorijų ieškosime kaip kokie detekltyvai 🙂

DĖMESIO!
Renginys vyks bet kokiu oru ir tai tikrai taps nuostabiu nuotykiu! Todėl pasirūpinkite tinkama apranga, o aš pasistengsiu, kad mūsų pasivaikščiojimą lydėtų gera nuotaika ir įkvepiantys patyrimai…

Jeigu nenorėsi rašyti, galėsi tiesiog pasivaikščioti, pabūti su mišku ir savimi.


LAIKAS: rugpjūčio 23 d. 11.00 (sekmadienis)
VIETA: susitinkame prie “Žalgirio” stadiono vartų, Sportininkų gatvės pabaigoje.
TRUKMĖ: ~2,5 val.
REGISTRACIJA: https://forms.gle/XpU3FJFbMRKo1r4B6
KAINA: nuo 15 eur.
DALYVIAI: skaičius ribotas, nes procesas labai subtilus.
TURĖTI: ant ko ir kuo rašyti, bet kokiam orui tinkančią aprangą.
INFORMACIJA: roluko@gmail.com

ATSILIEPIMAI:
„Man patinka eiti į nežinią. Tiksliai nežinai ką veiksi, ką sutiksi, kokios patirtys laukia. Viena žinau-su Rolanda laiką praleisiu nuostabiai, turiningai, prasmingai, bus atradimų, naujų potyrių, save pažinsiu giliau. Šį kartą „užkabino” žodis „rašymas” (mano tabu) ir miškas(tai kur puikiai jaučiuosi), Rezultatas žodžiais nenusakomas. Stirnos, drugeliai, skruzdės ir visa aplinka – mes su ja susiliejome. Dar kartelį ačiū Rolanda”. ROMENA Z.

~

„Tai buvo pirmas buvimas kartu su Rolanda🙊.Kurti šį nuotykį drauge – tikrai nepakartojama patirtis! 🙈 Man net sunku žodžiais paaiškinti, kas tai buvo… Naujas pažinimas? Per daug abstraktu… Rašymo terapija? Oi ne, tikrai kur kas daugiau… Tai pranoko mano lūkesčius 😱 😁. Visi su labai skirtingomis ir be galo įdomiomis gyvenimo istorijomis fantastiškai praleidom tas 5 valandas, kurios buvo ir įdomios, ir energingos, ir džiugios, ir mistiškos, ir buvo net jautrių momentų! Minčių galia – įsitikinau, žodžių galią – jaučiu,rašymo galią – nujaučiau, o dabar ir pasitvirtinau. 🙏 Nuoširdus ačiū 🤗” AIRA S.

~

„Visada matydama Rolandos kvietimą rašyti, galvodavau ir kodėl aš ne Klaipėdoje gyvenu, ten tiek daug šaunių dalykų vyksta. Ir tada vėl Rolandos kvietimas į rašymo terapiją, galvoju dabar arba niekada. Kas vyks, kaip tai vyks, kur tai vyks net nepasidomėjau, labai pasitikėjau Rolanda ir tikejau, kad bus naujų potyrių. Laikas net neprailgo būnant šaunioje kompanijoje, stebuklingame miške, kur aplink mus,visai šalia išdykavo dvi stirnos. Tai ne tik rašymas, tai daugiau. Važiuodama namo jaučiausi tokia rami, laiminga. Grįžusi namo pasidalinau su drauge ką patyriau, tai sekantį kartą vyksime kartu. Nuoširdus ačiū Rolanda Lu ir nuostabiai kompanijai už potyrius, už ramybę kurią jutau būdama šalia jūsų, už paprastumą♥️ labai lauksiu sekančių susitikimų ♥️” INGA P.

~

“Jaučiausi nuostabiai erdviame ir vaiskiame pajūrio miške kartu su rašymo terapijos vadove Rolanda ir kitais grupės nariais. Gyvename, ir kartais pasijuntame užgesę, pavargę, nusiplūkę rūpesčių ratuose. Kartais tereikia daugiau deguonies, kad mumyse esantis laužas ir vėl įsipliekstų, nušviesdamas mūsų ir mūsų artimųjų dienas kita šviesa. Būnant kilo naujų minčių ir sumanymų, kurių dalelę pabandysiu realizuoti savo aplinkoje, dirbdama su jaunais žmonėmis. Tariu nuoširdų ačiū Rolandai už keliones 😊” ALMA R.

APIE MANE: Į šią subtilią rašymo kelionę ant balto popieriaus lapo kviečiu aš, Rolanda Lu. Save vadinu kasdienybės menininke, gyvenimo tyrinėtoja ir užrašinėtoja. Nors turiu du diplomus – teatro režisierės ir teatrologės, didžiąją dalį gyvenimo statau ne spektaklius, o tekstus iš žodžių.
24 metus dirbau žurnaliste, tekstų kūrėja, knygų rašytoja. Esu projekto “Laimingos moterys“ įkūrėja, viešosios įstaigos “Žinių namai“ vadovė, keliauju po save ir pasaulį, mokau žmones rašyti ir… draugauti su savimi.

FOTO: Liepos 26 d. vykusio renginio akimirkos.

Patiko? Pasidalink: