✈Tegul Dievai juokiasi, o aš vis tiek planuoju!

Nes jeigu lauksim – kol viskas pasikeis “į gera” ir kažkokiu stebuklingu būdu teleportuosimės į atmintyje vis dar gyvą praeities paveikslėlį, pamiršime ir kvėpuoti, ir svajoti.

O žmogus be svajonių, be tikėjimo, be drąsos gyventi – toks drungnas, pusiau gyvas..

.🌸Todėl drąsiai skelbiu gerą žinią: su partneriais Indijoje suderinau sveikatą stiprinančią, visą organizmą jauninančią, detoksikacinę ajurvedinę kelionę.Į nuostabią vietą prie vandenyno,Indijos pietuose, kur įsikūrus ajurvedinė klinika. O kad būtų peno ir akimis, širdžiai, sielai, kelioms dienoms ištrūksime į nuostabią vietą – hipių ir jogų sostinę Rišikešą Himalajų papėdėje.

🌸 Šią kelionę planuoju rugsėjo 2-18 dienomis.Minčių, jausmų ir fizinio kūno detoksikacija man šiuo metu atrodo kaip niekuomet reikalinga. Taip norisi restartuoti visus smegenų kietuosius diskus ir padėti kūnui paleist įtampas. Ir žinoma, pastiprint save prieš rudenį, žiemą…O dar man taip ilgu tos minkštos indiškos šilumos…🙂

🌸 Dr. Franklino pančakarmos centre su grupe jau buvau 2019 metais. Pagal senąsias ajurvedos tradicijas atliekami masažai, tikslios ajurvedos gydytojų diagnozės ir specialiai kiekvienam parinkti ajurvediniai vaistai bei gydomiosios procedūros, nuoširdus rūpinimimasis kiekvienu asmeniškai, joga, sveikas maistas, saulė, šiluma, raminantis palmių ir vandenyno ošimas – tai visą grupę labai greitai pastatė ant kojų.

O rezultatas buvo ne tik prarasti kilogramai, pagerėjusi sveikata, bet ir šviesi vidinė būsena.-

🌸Buriu grupę be jokios baimės, jau žinodama visus šiai kelionei būtinus ingredientus. Jau yra keturi žmonės. Jeigu kas norėtumėte prisijungti, rašykite.

🌸Taip, niekas nežino, kokia bus situacija rytoj. O apskritai, kas nors ką nors žino?

🌸Aš tikiu, kad mums Aukščiausias Režisierius paties raudoną kilimą:)

🌸Tie, kas ketina prisijungti, niekuo nerizikuoja. Viską darysime žmogiškai, jautriai reaguodami į besikeičiančias aplinkybes.

🌸Daugiau pasiskaityti apie kelionę galite paspaudę čia Ajurvedinės atostogos Indijoje+Rišikešas arba ✍️rašykite man roluko@gmail.com ✍️–Papasakosiu 🙏💚

Patiko? Pasidalink: