Paskutinėm dienom vis pagaunu save mintyse vaikštant ašramo gatvėmis.

Girdžiu ausyse skambančias badžanas, matau, kaip rytais atsibundu prieš saulėlydį ir jį pasitinku Čitravati upės tyloje.

Ezoteriškai nusiteikę draugai pasakytų: tave JIS šaukia:) Kas tas Jis? Tai gali būti ašramas, Satya Sai Baba, gali būti, kad taip mane kutena pati mama Indija.

Tas „šauksmas” gali būti paprasčiausas prisirišimas.Kai norisi grįžti ten, kur patyriau ypatingą dvasinį pakylėjimą..

Arba dar paprasčiau, kur viskas aišku ir pažįstama.

Šauksmas gali būti ir mano sielos rezonansas su Indija. Jį išspinduliuoja ląstelės, širdis, kurioje kaip kompiutero kietąjame diske saugoma visa mūsų praeities inkarnacijų atmintis.

Šauksmas gali būti mano aukštesniojo „aš” kvietimas prisiliesti prie aukštų vibracijų, nes atėjo tam laikas….

Šauksmas gali būti ir žinojimas, kad realiai, jau labai greit būsiu ten:)

Gali būti viskas. Šimtai, o gal tūkstančiai priežasčių, paaiškinimų, versijų. Ir kekvienae žmguje tai išsiskleidžia labai skirtingai…

Tačiau faktas tas, kad bilietą į Indiją turiu. Bilietus į Indiją jau turi 10 žmonių grupė – viskas taip, kaip ir norėjau. Grupė važiuoja dviem savaitėm – ajurvedinėm patirtims Keraloje ir labai intensyviam Delio patyrinėjimui.

O paskui… Paskui aš dviem savaitėm apsistosiu ašrame viena:)

Sielos atostogoms ir slaptam planui, kurį ketinu jų metu įgyvendinti:)

P.S. Grupė pilna. Tačiau, jeigu tu tikrai labai nori pasinaudoti šia fantastiška galimybe, rugsėjo 3-15 d. vykti kartu į Indiją ir tapti 11 (!) grupės nariu ar nare, aš tikrai „nesispardysiu” ir tave su džiaugsmu priimsiu nuostabiai kūno ir sielos apsikabinimo patirčiai!

Parašyk tuomet kuo greičiau roluko@gmail.com

Rolanda

Patiko? Pasidalink: