Žaismingi žiburėliai akyse, gera savijauta, lengvumas kūne ir širdyje, nesvarbu kiek tau metų – ar ne apie tokią būseną svajoja kiekviena moteris, ypač – įžengus į brandesnį amžių?

Tačiau ateina metas, kai tenka įdėti vis daugiau pastangų, kad išlaikytume ir gerą sveikatą, ir gražias kūno formas, ir akių bei minčių skadrumą.

Ajurvedos gydytojai sako, jog dėl visa kalta ama – šlakai, kurie ilgainiui virsta toksinėmis medžiagomis, o jos užkemša ne tik žarnyną, bet ir
kraujagysles, kapiliarus, vangiau ima tekėti energija, o galop susidaro blokai, sukeliantys įvairius negalavimus.

Ne kartų lankiausi Indijoje – Ajurvedos gimtinėje. Ten ir išgirdau apie PAČAKARMĄ – VISĄ ORGANIZMĄ ATJAUNINANČIĄ, DETOKSIKUOJANČIĄ HOLISITINĘ GYDYMO SISTEMĄ, kuri daro stebuklus ne tik su mūsų kūnu, bet ir vidumi, atkurdama harmoniją paprastais, tūkstantmečių patikrintais būdais: masažais, maistu, gydomosiomis procedūromis, ajurvediniais preparatais, jogos asanomis, meditacijomis, kurios sustiprina ajurvedos procedūrų poveikį

Pančakarma iš organizmo padeda išgrandyti bet kokias nuosėdas ir pasiekti gana greitų rezultatų. Jau po 5 dienų kūne jaučiasi pokytis, po 10 dienų – ima dygti sparnai ten, kur buvo kupra!:)

Valymosi procesas tęsiasi ir grįžus namo, svarbu, bent kurį laiką laikytis gydytojų rekomendacijų.
Su fiziniu išsivalymu ne vienam ateina ir dvasiniai pokyčiai, tokie mažučiai nušvitimai, apie tai, kaip norėtųsi gyventi toliau. Ir, greičiausiai, kitaip, nei iki tol…

Aš, ROLANDA LU, Laimingų moterų bendruomenės sumanytoja, renginių, tekstų ir kelionių moterims kūrėja, kviečiu jus kartu su manimi RUGSĖJO 17- 30 D. vykti į Indiją, į ypatingas, kūną ir sielą atjauninančias atostogas!

KODĖL Į INDIJĄ?

1) Čia prieš kelis tūkstančius metų atsirado Ajurveda, padedanti gerą savijautą susigrąžinti iki šiolei.
2) Čia gyvena ir dirba profesionalūs Ajurvedos gydytojai, kuriems ajurvedos
žinios perduodamos iš kartos į kartą.
3) Gydykloje, į kurią važiuosime, aliejai, kurių gydymui reikia labai daug,
spaudžiami vietoje, o visi gydomieji augalai, kaip ir maisto produktai,
auginami specialiose plantacijose.
4) Indijoje detoksikacija vyksta lengva, čiai šilta ir kūnui, ir širdžiai, daug
meilės Dievui ir žmogui. Čia galėsime pasikrauti daug pozityvios energijos, o paskui investuoti ją į mėgstamą veiklą, darnius santykius ar tiesiog spinduliuoti visiems, kas mus supa.

KAIP VYKSTA GYDYMAS?

Kiekvienas ajurvedinės klinikos klientas yra apžiūrimas individualiai, jam užduodama daug klausimų apie gyvenimo būdą, įpročius, maistą, veiklą, patikrinamas liežuvis, pulsas ir pagal jo konstitucijos tipą, yra sudaromas individualus gydymo planas, paskiriamos procedūros, mityba, papildai.

KODĖL RUDENĮ?

Ajurvedos gydytojai rekomenduoja pančiakarmą atlikti du kartus metuose. Organizmą apvalyti nuo toksinų ypač pravartu artėjant šaltajam laikotarpiui, kad taptume atsparesnės virusams, apniukusiam orui, šaltukui ir pasikrautume “laimės baterijas”, saugančias nuo ligų ir raukšlių:)

MITYBA.

Pančiakarma nėra badavimas! Vegetariniame restorane valgyste skanų, sotų, pagal tris došas – vatą, kaphą ir pitą – subalansuotą maistą, kuris gaminams iš organiniame ūkyje užaugintų produktų. Maistą gamins resorto virtuvės šefas Mr.Sadananthan, šioje srityje dirbantis jau 15 metų. Alkoholio ir kavos nebus.

PATINKA MASAŽAI?

Jų bus kiekvieną dieną ir įvairių. Tai – vienas svarbiausių pančiakarmos aspektų, kurių pagrindas – gausus kūno išaliejavimas. Nes aliejus suminkština organizme sulipusią amą ir ją pašalina per odą. Bus atliekami tradiciniai ajurvediniai masažai abjanga, širodara ir kt.

TIKSLAS.

Tai sveikatingumo ir apsivalymo atsotogos, o ne šalies pažinimo kelionė. Jos tikslas – visapusiška kūno ir dvasios išvalymas bei atjauninimas.

VIDAUS DETOKSIKACIJA.

Kad šios atostogos būtų dar efektyvesnės, jums bus sudarytos galimybės atsiverti, išlaisvinti savo vidų (žinoma, jeigu tik to norėsite pačios). Mes atliksime ir vidinę, užspaustų jausmų, nuoskaudų, pykčių detoksikaciją, atliekant paprastas, tačiau efektyvias praktikas.

SVARBU!

Atliekant vidinės detokslikacijos praktikas labai svarbi moteriška bendrystė ir saugi vidinė erdvė, kad kiekviena galėtų būti atvira ir pasitikėti procesu.
Tad į šią kelionę kviečiamos moterys, kurios pakančios “indiškai tvarkai” ir į žmogų žvelgia ne tik kaip į fizinę, bet ir dvasinę būtybę.

PROGRAMA

Apsistosime Ajurvedos klinikoje Indijos pietuose ir, kaip rekomenduoja Ajurveda, nedaug išoriškai judėsime. Kiekvieną rytą turėsime jogos sesiją, kiekvieną dieną – masažus, gydytojų paskirtas procedūras, atsižvelgiant į individualią kiekvienos moters konstituciją, esančius negalavimus, kitus poreikius. Bendra gydymo trukmė per dieną -2.30-3 val.

Pirmąją ir paskutinę kelionės dieną šiek tiek paklaidžiosime po Delį, susipažindamos su svarbiausiomis jo įžymybėmis ir slaptomis, nuo turistų paslėptomis gatvelėmis, prieskonių turgeliu, apsipirksime, nes kaip gi moterys be to? 🙂

Jeigu bus poreikis, nuo trečios pančiakarmos dienos bus galimybė (už papildomą mokestį) aplankyti dramblių rezervatą, paplaukioti tradiciniais laivais po Keralos kanalus, susipažinti su Kovalam, Trivandrumu, Kanjakukumari apylinkėmis.

Numatoma Ajurvedos kulinarijos pamoka, paskaita apie Ajurvedą, apsilankymas ajurvedinės medicinos gamykloje, sarių vakaras su mahendi paskutinę viešnagės Indijoje dieną, arbatos ar prieskonių plantacijų lankymas.

KUR VYKS GYDYMAS?

Palmių paunksmėje, nedidelėje uždaroje Ajurvedos klinikoje Indijos pietuose, netoli populiaraus kurortinio miestelio Kovalam. Vandenynas – už 0,8 km..

KAS MALONAUS JUMS GALI NUTIKTI?

 • minus keli kilogramai
 • lengvumo jausmas
 • skaistesnė ir stangresnė oda
 • suaktyvėję moteriškumo hormonai
 • švaros ir ramybės jausmas viduje
 • geresnė fizinė sveikata
 • atsipalaidavęs protas
 • pagerėjęs virškinimas ir metabolizmas
 • maži asmeniniai “nušvitimai”

KAM REKOMENDUOJAMA PANČIAKARMA?

 • turinčioms antsvorio
 • kai sau negraži
 • depresija
 • nuovargis ir ankstyvas senėjimas
 • lėta medžiagų apykaita
 • sunkumas širdyje ir kūne
 • įvairūs susirgimai
 • sutrikusi kraujotaka ir limfotaka
 • hormonų disbalansas

LAIKAS: rugsėjo 17-30 d.
REGISTRACIJA IR INFORMACIJA:
https://www.facebook.com/events/1789145311231329/
info@laimingosmoterys.lt, +370 68606936
GRUPĖ: min – 6, max – 10. Šiuo metu esame 9.
KAINA: 1200 – 1350 eurų
Įskaičiuotas gyvenimas dviviečiuose kambariuose, pilnas gydymas, maistas, kasdienės jogos sesijos ir daug visko, apie ką papasakosiu, jeigu Tave tai domins.
Neįskaičiuoti skrydžių bilietai, viza.
AVANSAS — 500 eurų.

2018 m. kelionės video: https://www.youtube.com/watch?v=W2GUSNmTH1c
2019 m. kelionės video: https://www.youtube.com/watch?v=_eAX3kNJYj4

Patiko? Pasidalink: