Išsvajota, išmyluota kelionė į pietų Indiją, papuošta naujomis spalvomis, vietomis ir įkvepiančiomis patirtimis.

Šis mašrutas ” Laimingų moterų” kelionių žemėlapyje atsidūrė jau antrą kartą. Tačiau šįkart jis bus papildytas naujomis vietomis. Pilną programą atsiųsiu susidomėjusioms.

Nors kelionė vyks 2020-ųjų pavasarį, tačiau jau dabar galima pradėti ne tik svajoti, bet ir planuoti, mokant už būsimą kelionę po truputį.

SUSISIEKITE: info@laimingosmoterys.lt, kad jau pradėtumėte „krautis lagaminus” į Indiją! Juk kelionė prasideda nuo minties, noro ir pirmo žingsnio, tiesa? 🙂

KODĖL Į INDIJĄ? Nes šią šalį tiesiog myliu. Ji pakeitė ir iki šiolei keičia mano gyvenimą. Indijoje buvau daug kartų ir galiu drąsiai sakyti: taip, Indija nepalieka abejingo nei vieno, o jei užburia, – tai visam gyvenimui!

Nes Indijoje labai šilta ir kūnui, ir širdžiai, daug meilės Dievui ir žmogui, moterys ypatingai gerbiamos ir čia galima pasikrauti kalną pozityvios energijos, o paskui investuoti ją į mėgstamą veiklą, darnius santykius ar tiesiog spinduliuoti visiems, kas mus supa.

KAS Aš? Rolanda Lu – tekstų kūrėja, renginių, įdomių atostogų moterims organizatorė ir „Laimingų moterų” bendruomenės sumanytoja.

NORIU, kad ir kitos moterys savo akimis pamatytų ir patirtų šios egzotiškos šalies spalvas, kontrastus, vakariečiams jau pamirštą tyrumą, kurio apstu Indijos žmonių širdyse, kad pasisemtų įkvėpimo būti moterimi ir pajaustų savyje dievišką kibirkštį.

MOTERIŠKOS ATOSTOGOS! Dažnai tenka išgirsti: kaip norėčiau nuvažiuoti į Indiją, bet 1) nesinori į turistų apgultas vietas, 2) moteriai vienai nesaugu, o draugės tokiam iššūkiui nesiryžta 3) norisi į Indiją pažvelgti moters akimis: ramiai, be skubėjimo, per patyrimus.

KAIP MOTERIS. Ši kelionė tokia, kokia yra moteris, kuri vieną dieną nori saldžiai, kitą – aštriai, o dar kitą – tiesiog gulėti pliaže ir spoksoti į debesis. Labai moterišką, be skubėjimo ir lėkimo, ne dėl nusifotografavimo, “paukščiuko” pasidėjimo, jog aplankė žymiausius Indijos objektus. O kad atsipalaiduotų, patirtų, pajaustų ir tik šiek tiek sužinotų!

TAIGI, PENO GAUS ir akys, ir širdis, ir jausmai, o kūnas per daug nepavargs, nes kelionę vainikuos fantastiškas poilsis prie Indijos vandenyno su masažais.

Mes ir keliausime, ir vaikščiosime, plaukiosime, ir ragausime, ir uostysime, patirsime Indijos dvasingumo palaimą, lankydamos šventas vietas, ir tiesiog spoksosime į debesis, gulėdamos Arabijos jūros pakrantėje, ant balto smėlio, mėgausimės saule bei nieko neveikimu.

KODĖL Į PIETŲ INDIJĄ IR KERALĄ?
Indija – įspūdinga šalis naujokui, kupina visiškai unikalių patirčių. O upių ir lagūnų, vešlių miškų ir egzotinės laukinės gamtos apsupta Kerala vadinama “švelniausiu nusileidimu į Indiją”, ta vieta, kuri dažnai įvardijama kaip pati tinkamiausia pirmą kartą keliaujantiems į šią egzotišką šalį.

Tai itin jaukus kampelis tiems, kas ilgisi natūralaus, tačiau pakankamai saugaus ir civilizuoto peizažo, kas ieško dvasinės ir fizinės ramybės su lengvu nuotykių prieskoniu, smaragdinės ir šiltos Arabijos jūros, balto smėlio paplūdimių, kam prie širdies švelnus atogrąžų klimatas, šviežių prieskonių kvapas, arbatos plantacijų žaluma ir unikalus šio krašto portugalų-anglų- olandų-indų kultūrų miksas.

KAS MALONAUS JŪSŲ LAUKIA:

🌺Keliausite jaukioje moteriškoje kompanijoje
🌺Vadovė – ne kartą buvusi Indijoje.
🌺Turiningas, dviejų savaičių turas.
🌺Programoje – gausu moterims aktualių patirčių.
🌺Daug gamtos: džiunglės, arbatos plantacijos, įspūdingi saulėtekiai, plaukimo safaris.
🌺Šri Aurobindo, Amos ašramai, Šivos, Kali, Sithų, Menstruacijų šventyklos.
🌺4 dienų poilsis prie Arabijos jūros.
🌺Fejerverkas jūsų penkiems pojūčiams.
🌺“Vyšnios ant torto” – šiek tiek intriguojančių paslapčių
🌺Finalas- Holi – moteriškos prigimties šlovinimo šventė!

LAIKAS: 2020 vasario 26 – kovo 11 d

KAINA: 1150-1300 eur. + bilietai

GRUPĖ: max 10 moterų (liko 4 vietos)
REGISTRACIJA IR INFORMACIJA:
https://www.facebook.com/events/
info@laimingosmoterys.lt +370 686 06936
PROGRAMA: Pilną programą atsiųsiu susidomėjusioms!

VIDEO IŠ 2018 M. IR 2019 M. KELIONIŲ:

Patiko? Pasidalink: