Knyga yra gyvybė. Ji ateina taip pat, kaip ateina į šį pasaulį žmogus. Iš pradžių įkrinta „sėkla” – mintis. Paskui ji pradeda augti žmogaus vidinio kūno įsčiose ir galop persikelia į fizinį pasaulį.

Taip buvo ir man. Vis atsikalbinėdavau, kai sakydavo: tu turi išleisti knygą. Man atrodė, kad knygų ir taip daug šiame pasaulyje. Paskui supratau, kad taip kalba mano užslėpta puikybė ir tingulys, nenoras išeiti iš komforto zonos….

Nes esu knygas rašiusi ir leidusi kitiems, pagal užsakymus ir puikiai žinojau, kiek energijos, kantrybės, pasitikėjimo reikia įdėti į spausdinto leidinio atsiradimą. O jeigu dar leidi pats… Viskas ant tavo galvos – sąmatos, spaustuvės, popierius, terminai, reklama. Ir pardavimai – taip pat.

Kam man visa tai? Vis galvodavau. Bet dabar žinau, kam. Sau. Ir Jums. Nes kelias, kurį tenka nueiti kartu su knyga, tikrai vertas to…

👉UŽSISAKYTI knygą galima užpildžius šią registracijos formą: 

https://bit.ly/3xVYfdY

“PRIMINIMAI: 21” – taip ji vadinasi – pasaulį išvydo 2021 m. gruodį ir nukeliavo jau į daugelio jos panorusių žmonių rankas.. Sukurta sau ir Jums, parašyta universalia ir visiems suprantama širdies kalba.

Nors nedidelio formato, jauki ir, atrodo mažutė, jos vidus toks talpus, tad drąsiai vaidinu ją knyga.

🦚KAS JOJE? Tekstai, kurie padės prisiminti, tai, ką visi žinome, bet kartais pamirštame kasdienybėje. Jie įkvėps kurti savo bei kitų gyvenimą gražesnį, prasmingesnį, kupiną šviesos. O jos juk taip visiems reikia, ypač dabar…

🦚SLAPTI INGREDIENTAI. Slaptasis knygos ingredientas, sujungiantis formą ir turinį, – neuroninės jungtys. Jos tapo ir iliustracijų pagrindu, ir tuo raktu, kuris padės lengviau atrakinti knygoje užkoduotą informaciją.

Tekstai parašyti taip, kad juos galima būtų skaityti ir priimti keliais lygmenimis: 1)kaip įkvepiantį tekstą, 2)kaip priminimą, 3)kaip atsakymą, 4)kaip įrankį keisti gyvenimą ar 5) kaip dovaną, kurią galima pasidovanti sau arba padovanoti kitiems. Juk šventės gražiai artėja link mūsų! 🙂

🦚SKAIČIŲ MAGIJA IR PRAKTIKOS. Esu praktiškas žmogus, todėl ir mano knygoje dvasingumo impulsas gražiai dera su žemiškumu.

Kaip? Knygos pradžia pradžiugins jūsų protą, nes joje rasite informacijos apie skaičių magiją, sužinoste, kaip formuojasi įprotis keisti gyvenimą ir kaip prie to prisideda stebuklingosios neuronininės jungtys.

Daugumą knygos tekstų papildo paprastos ir lengvai įgyvendinamos praktikos, kurios padės jums pasiekti aukštesnę jūsų gyvenimo oktavos natą:)

🦚21 MAGIJA. Knyga pasirodė 2021 m., joje yra 21 tekstas, knygos kaina – 21 eur., o naujam įpročiui susiformuoti taip pat reikia 21 d.! 🙂

🦚KOKIA “PRIMINIMŲ: 21” ENERGIJA? Lengva, skaidri ir balta. Knyga turės ir slaptų, į tekstus inkrustuotų galių – atidžiai skaitant, ateis lengvumas, pajausite vidinę tylą, arba nepaaiškinamą džiaugsmą, – tai, ko jums labiau reiks tą akimirką…
Drąsiai naudokitės šios knygos šviesia įtaiga, kai bus sunku, norėsis patarimo ar šviesaus apkabinimo. Ir “Priminimai: 21” taps jūsų guru, kuris visuomet bus su jumis.

🦚KAIP ATRODO? Knygos viršelis baltas, su kukliu, bet energetiškai stipriu kongrevo įspaudu. Viduje – tekstai ir… grafiškai gracingos neuroninės jungtys:) Rinkomės tikrai gerą, rankoms malonų liesti popierių. Knygą sukurti padėjo talentingoji menininkė Jūratė Bizauskienė. Valio valio jai!

👉KAIP UŽSISAKYTI ? UŽPILDYKITE ŠIĄ FORMĄ. https://bit.ly/3xVYfdY

👉PAKLAUSYTI KNYGOS IŠTRAUKOS: https://bit.ly/3TPGXYe

👉KUR PERVESTI MOKESTĮ?

GAVĖJAS. VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

SĄSKAITA. LT87 7044 0600 0775 2227

PASKIRTIS. Už knygą.

Širdingai ačiū visiems.💚
Foto: Rūtos Dokšienės nuotrauka

Patiko? Pasidalink: