Grįžti atgal

Save vadinu kasdienybės menininke, gyvenimo tyrinėtoja ir užrašinėtoja.

Nors turiu du diplomus – teatro režisierės ir teatrologės, didžiąją dalį gyvenimo statau ne spektaklius, o tekstus iš žodžių.

1995 m. parašiau savo pirmąjį straipsnį (iki šiolei jį turiu ir kartais žvilgteliu, norėdama suprasti, kiek daug nuo to pirmo žingsnio mano gyvenime įvyko ir pasikeitė).

Žurnaliste, tekstų kūrėja aktyviai dirbau maždaug 23 metus (miesto, šalies žiniasklaidoje, kultūros spaudoje, žurnaluose). Sunku apibrėžti trukmę, nes ir darydama kitus dalykus, rašydavau tekstus laikraščiams, užsakomuosius straipsnius.

Paskui išėjau dirbti į kitą “barikadų pusę” – viešuosius ryšius. Šios patirties sėmiausi penkerius metus, o per tą laiką spėjau pabūti ir “Jūros šventės” programos režisiere, ir išleisti pirmąjį leidinį apie Klaipėdos kulūtrą.

O paskui tapau laisvai samdoma kūrėja, pasinėriau į leidybinę veiklą – parašiau tekstus ir išleidau nemažai leidinių, albumų, knygų tarp jų “Klaipėdos pramonės ir verslo istoriją”, “Jūros pašaukti”, “Klaipėdos kultūros ženklai” ir kt. Išverčiau Dmitrijaus Trockio knygą „Kol aš nesu Aš“.

Kelerius metus dirbau kūrybos agente tarptautiniame projekte “Kūrybinės partnerystės”.

Pastaruosius dešimt metų dirbu savo įkurtoje įstaigoje VšĮ “ Žinių namai”, organizuoju kūrybinio, taikomojo rašymo, savęs suvokimo seminarus, padedu žmonėms pajausti rašymo ir kūrybos džiaugsmą, keliauju su grupėmis į Indiją, daug rašau sau ir ne tik – spausdinu savo straipsnius žurnaluose, portaluose, na, o retkarčiais savo kūrybinėmis impresijomis dalijuosi ir su FB profilio draugais:)

Kad ir kas benutiktų, niekuomet nenustoju mokytis naujų dalykų, plėsti savo vidinę erdvę naujais suvokimais, eiti ten, kur veda širdis, tikėti žmonėmis, per padidinamąjį stiklą žvelgti į džiugius dalykus, nesureikšminti negatyvių.

Ir ieškau stebuklų kasdienybėje… Nes kaip gi be jų?:)

TRUMPAI:
– 25 metų patirtis žurnalistikoje
– tekstų, knygų, kursų ir seminarų autorė („Taikomojo rašymo ABC“, Rašymo laboratorija “Lab’as MANO TEKSTAI”, “Rašyti gali kiekvienas”, “Rašymo monai”, Rašymo stovykla “Susitikimas su Vidiniu Meistru”, Rašymo terapija miške “Žalia stotelė” , Be kaukių.Rašymai iš namų“ ir kt.)
– straipsniai žurnaluose („Cosmopolitan“, „Laimė“, „Vakarai“) 
– straipsniai dienraščiuose ir portaluose (“Atvira Klaipėda”, “Vakarų ekspresas” ir kt.)
– D.Trockio knygos „Kol aš nesu AŠ“ vertėja

Interviu su manimi rašytojos Rasos Sagės tinklalaidėje „Ir nėr kūrybai pabaigos“.

Interviu su manimi, spausdintas LRT.lt