Niekuomet nesvajojau būti pardavėja. Net ledų. Kurti verslą, kažką parduoti man atrodė nejauku, save reklamuoti, – net amoralu… O imti pinigus už tai, ką sukūriau, sakyti savo kainą – iš viso, žemiau plintusų…

Ir štai, prašau. Gyvenimas padarė savaip. Kuriu, reklamuoju ir parduodu:) Rašymo programas, vebinarus. Kiekvieną kartą – lipu per save. Bijau, bet darau. Visas dabartinis mano gyvenimas – tai linksmas ėjimas iš komforto zonos. Pasitikėjimo savimi, gyvenimu ir žmonėmis raumens auginimas.

Kodėl prabilau apie pardavimus? Mane ištko stebuklas: atidaviau į spaustuvę savo pirmąją knygą “Priminimai:21”!Lenkiuosi iki žemės jums, gerieji žmonės, ir dėkoju už pasitikėjimą manimi, ir tuo, ką darau.

Kiek daug jūsų, net nematę knygos, ryžotės ją įsigyti! Rašote man tokius gražius, širdį virpinančius žodžius, kad tos knygos labai laukiate. Ir tai mane įkvepia!

Jūs net neįsivaizduojate, kaip stipriai padedate. Vienai, be jūsų pagalbos, man būtų labai sunku išleisti knygą. AČIŪ!!

Per 10 su trupučiu dienų, kai paskelbiau išankstinius “Priminimų: 21” pardavimus, jau surinkta pusė reikalingos sumos. Tai nuostabu – begalinis ačiū jums už tai!Bet leidybai pinigų dar nėra pakankamai.

Jeigu tikite manimi, jeigu jums patinka mano tekstai, jeigu norite jaukios, įdomios, gilios dovanos artėjančioms šventėms – padėkite “Priminimams: 21” ateiti į šį pasaulį!

Padėkite pirmai mano knygai džiaugsmingai gimti iki Kalėdų:)

Kap knyga atrodys, kas joje bus įdėta, galite pasiskaityti čia: https://rolandalu.lt/…/mano-pirmoji-knyga-priminimai…/

Kaip tai padaryti? Jūsų galite įsigyti “Priminimus” dabar, o gauti kvepiančią spaustuvės dažais leidinį, su mano palinkėjimu prieš šventes.

Jeigu norit įsigyti knygą išankstinio pardavimo metu arba kaip nors kitaip prisidėti prie jos leidybos – prašau užpildyti šią formą: https://forms.gle/iAE91T5sBRYkUwim9

Kadangi skaičius 21 magiškas, išankstinio pardavimo kaina liks 21 euras iki lapkričio 31 d:)

AČIŪ💚

Patiko? Pasidalink: