Tai iki šiolei mano patys populiariausi 6 savaičių trukmės nuotoliniai mokymai, kuriuos rengiu nuo 2019 m. Juose – unikali autorinė programa ir svarbiausi dalykai, kurių reikia, kad pradėtumėte rašyti aiškiai, įdomiai ir gyvai…


REGISTRACIJA: https://forms.gle/eW752NMPi4jQaUdg6

Kursą sudarys 6 pamokos, apimančios įvairius rašymo aspektus bei papildytas kūrybiškumo, vidinės laisvės atvėrimo, savižvalgos, savęs pažinimo praktikomis, kurios būtinos, norint sukurti rašymui palankią vidinę erdvę.

Kiekvieną ANTRADIENĮ kurso dalyviai gaus vieną didelės apimties pamoką, kurioje bus terapinio, taikomojo, kūrybinio rašymo užduotys, vaizdingos kalbos ir savižvalgos pratimai.

Šiame kurse mokytis rašymo galima dvejopai: savarankiškai atliekant kiekvieną savaitę gaunamas naujas užduotis ir grupėje, kurios nariai gaus iš manęs asmeninius visų atliktų užduočių komentarus, įžvalgas, patarimus, konsultacijas.

Į I-ąją, grupę (SU KOMENTARAIS) priimsiu 5 žmones, nes tai bus individualus darbas, visas jūsų atliekamas užduotis komentuosiu, patarsiu, atsakinėsiu į klausimus, motyvuosiu, įkvėpsiu ir t. t.

Kurso pabaigoje KOMENTARŲ grupėje dirbantys studentai atliks finanlinę užduotį. Pageidaujantiems bus išduodami pažymėjimai.Į II-ąją grupę (BE KOMENTARŲ) dalyvių skaičius neribotas. Tai erdvė motyvuotiems, žinantiems ko siekia žmonėms, kurie kiekvieną antradienį gaus užduotis ir jas atliks savarankiškai, jiems patogiu laiku. Be jokių mano komentarų:)

Jeigu bus poreikis, savarankiškai dirbantys studentai turės galimybę gauti inividualias konsultacijas už papildomą mokestį.LABAI SVARBU! Mieli bičiuliai, norintys žodžius, sakinius paversti įkvepiančiais tekstais.

Jeigu žmogus moka kalbėti, jis gali ir rašyti. Tačiau aš tikrai nežadu, kad Jums per 6 savaites instaliuosiu „rašytojo geną”, jeigu jūs patys nedėsite pastangų, jeigu rašymas netaps jūsų svarbiausia dienos praktika:)

Rašymas visapusiškai susijęs su jūsų gyvenimu ir tuo, kas yra jūsų viduje. Todėl noras sukurti unikalų, įdomų tekstą turėtų prasidėti nuo to, kas unikalaus jau yra sudėta jūsų viduje pažinimo ir išlaisvinimo.


Ir nuolatinio savęs pildymo kokybišku turiniu: įkvepiančiais pokalbiais, bendravimu su šviesiais žmonėmis, tyla, pasivaikščiojimais, gerų kūrinių tyrinėjimu ir pan.

Šiuose kursuose nemokysiu „kepti tekstus”, o pasidalinsiu patirtimi, kaip juos „užauginti” savyje, pajausti, leisti jiems ateiti ir patarsiu, kaip tai sudėti į aiškią struktūrą.

Noriu, kad suprastumėte, jog gyvame, ne standartizuotame rašyme iš anksto paruoštų receptų nėra!Rašymas – individualus, gana vienišas ir intymus procesas, kuriame visuomet vyksta ir jūsų vidinė transformacija, o geri tekstai „labas” pasako tik peržengus per savo baimes, „nenorus”, išėjimus iš komforto zonos.

Ar jūs tam pasirengę?:) Jeigu taip, Jūsų tekstai Jums jau sako Lab’as, registruokitės:)

Su pilve plazdenančiais drugeliais, laukianti Jūsų ir kažko labai ypatinga – Rolanda Lu

Plačiau apie mokymų programą :
https://rolandalu.lt/…/labas-mano-tekstai-rasymo…/
Dalyvių atsiliepimai:https://rolandalu.lt/…/rasymo-laboratorijos-dalyviu…/

LAIKAS: balandžio 27 d. (antradienis)
PABAIGA: birželio 01 d. (antradienis)
TRUKMĖ: 6 savaitės.
KAINA: 49 eur (savarankiškas darbas, BE KOMENTARŲ, be dalyvavimo uždaroje grupėje), 159 eur (2 live transliacijos, individualios konsultacijos, kiekvieno dalyvio atliktų užduočių komentavimas SU KOMENTARAIS, galima mokėti dalimis).

REGISTRACIJA: https://forms.gle/eW752NMPi4jQaUdg6
INFORMACIJA: roluko@gmail.com


APMOKĖJIMAS: vieta rezervuojama tik sumokėjus dalyvio mokestį. Sąskaitos-faktūros išrašomos.

REKVIZITAI
GAVĖJAS: VšĮ „Žinių namai”
SĄSKAITA: LT 87 7044 0600 0775 2227, SEB bankas
PASKIRTIS: už dalyvavimą online rašymo laboratorijoje balandžio-birželio mėn.

Kilus klausimams, rašykite roluko@gmail.com