Sąmonę plečiantis 2-jų savaičių mini kursas, kuris Tave pakels, išplės, įkraus:)

***
Žmonių ir kitų gyvybių sąmonė NEGRĮŽTAMAI pasuko nauja laiko linija. Tiksliau, tos laiko linijos atsiskyrė ir dabar kiekvienas turi visas sąlygas kurti savo individualią realybę. Per nelogiškus, niekada nedarytus veiksmus laužyti senos realybės kodus ir plėst savo sąmomę.

Tai reiškia, kad tie procesai, kurie prasidėjo 2019-2020 m. ir labai su intensyviai vystosi ketvirtus metus, įgavo tokį pagreitį, kuris nebeleis mums grįžti atgal… Todėl turime mokytis gyventi naujoje realybėje kitaip, nei buvome įpratę…

REGISTRACIJA.https://forms.gle/awb74G7yD8Hwq2qRA

Per paskutinius 2 užtemimus (kovo 25 ir balandžio 8 d.), Šumano rezonanso ir magnetinių Saulės audrų kardinalų šuolį įvyko žemės ir žmonių “krikštas” visiškai naujomis energijomis.

Šį „krikštą” priėmiau ypatingose vietose, kurias pasirinkau sąmoningai: Pietų Indijoje, avataro Satya Sai Babos ašrame ir finansų bei prabangos, spindesio sostinėje Dubajuje. Šitaip manyje susijungė dvasingumo ir materijos kodai, kuriuos įžeminau naujais veiksmais ir pasirinkimais.

Grįžus iš Dubajaus, LIFTĄ šiek tiek modifkavau, paversdama į 2 savaičių mini kursą ir papildydama užduotimis, kurios bus vertingos jūsų pokyčiui. Toks susitikimų formatas bus naudingesnis, o nauji kodai integruosis lengviau.

KADA? LIFTU kilsime gegužės 30 d., ketvirtadienį ir birželio 4 d., antradienį, 19.00. Susitikimai vyks zoome, vieno jų trukmė – apie 2 val. Uždaroje FB grupėje palaikysime ryšį ir dalinsimės patirtimis.T ai bus jūsų vibracijas keliantys ir sąmonę plečiantys, dvasią pakylėjantys susitikimai. Jų tikslas – atvert jūsų vidinę galią, pajaust, kad ji yra jūsų viduje:)

***
Ilgai galvojau, kaip tą formatą, kuris atėjo kaip pojūtis, būsena, pavadinti. Nes tai – ne paskaita, ne seminaras, prie ko esam įpratę: vienas kalba, kiti klauso…

Informacija mankština protą, tačiau mūsų energetikos, kuri materijoje išsiskleidžia realiais veiksmais, neišjudina. Susitikimai, į kuriuos kviečiu – primena į treningą, tačiau jis vyks be “sunkau darbo”, nes atėjo laikas lengvumui 🙂

Tai bus labai GALINGOS IR PRASMINGOS DIENOS tiems, kas jose dalyvaus, kam reikia stipraus impulso ir kas pasiruošęs drąsiai eiti link atsinaujinimų:)

Juk būna kartais taip, kad lyg ir esi pasiruošęs NAUJAM STARTUI ar kažkam NEŽINOMAI NAUJA, lyg ir turi pakankamai vidinio žinojimo, tačiau niekaip neišjudi iš vietos. O trūksta tik kibirkšties ir tu jau jau skrendi į susitikimą su SAVO NAUJA VERSIJA:)

O būna, kad lyg ir pasiruošęs, lyg ir esi prisirinkęs suvokimų, tačiau PAKILTI NELEIDŽIA SENOS DALYS, PROGRAMŲ LIKUČIAI, stagnuojantys mąstymą ir laikantys apribojimū gniaužtuose. Tai BLOKUOJA ENERGIJĄ, NELEIDŽIA VEIKTI, IŠŠAUKIA BAIMES.

REGISTRACIJA.https://forms.gle/awb74G7yD8Hwq2qRA

KAM SKIRTAS “LIFTAS”?

NAUJOS PRADŽIOS. Žmonėms, kurie nori pradėt kažką naujo, bet vis nedrįsta peržengti per savo abejones ar baimes.
PRISIRIŠIMAI. Tiems, kad nori aiškiai pamatyti savo “geštaltus” ir prisirišimus, kurie trukdo eiti į priekį.

NAUJA. Tiems, kas nori į savo gyvenimą įsileist naujus būties kodus.

ŽINO, BET NEDARO. Žmonėms, kurie jaučiasi įstrigę ir neįstengia paleisti senų programų, nors jas ir supranta. Tiems, kas nežino, kuria linkme jam dabar geriausia judėti. O galbūt žino, tačiau nieko nedaro…:)

PRASMĖ. Tiems, kas ieško aukščiausių savo gyvenimo prasmių, sąlyčio su savo siela ir Aukštesniuoju AŠ – šis kelias prasideda nuo gilios pažinties ir draugystės su savimi. LIFTAS padės ją užmegzti ir įtvirtinti.

PROGRAMOS. Tiems, kas nori atpažinti visapusišką reazliaciją trukdančias programas, įpročius, mąstymo klišes.

POSTŪMIS. Tiems, kam šiuo metu reikia stipraus postūmio, impulso ir jėgos perprogramuoti savo realybę.

AIŠKUMAS. Tiems, kam reikia aiškumo, kokia informacija šiuo metu jau yra žemėje visiems prieinami ir kaip kiekvienas mūsų ją galime panaudoti savo vidiniame augime, savi-realizacijoje.

SAVYBĖS. Kokių savybių, charakterio, asmenybės pokyčių dabar reikia mums, kad tie KODAI INTEGRUOTŲSI?

MĄSTYMAS. Kas nori pamatyt savo ribojantį mąstymą tarsi vedrodyje ir įsileist į savo realybę kitokį mąstymą.

KAM LIFTAS NETINKA?

1. Žmonėms, kurie gyvena didelėje kančioje ir skausme. LIFTAS gali iššaukti stiprias emocijas, užaštrinti situacijas.
2. Žmonėms, turintiems labilią psichiką, sergantiems psichinėmis ligomis, vartojantiems antidepresnatus ar psichotropinius vaistus.
3. Žmonėms, kurie greit įsiskaudina ir sunkiai priima net ir su meile išsakytus pastebėjimus jo adresu. LIFTE gali būti atidengtos iliuzijos, programos, mąstymo klišės. Tai – nėra labai malonu, bet labai sveika tiems, kas nori augti, plėsti savo sąmonę.
4. Netinka tiems žmonėms, kurie ateidami turi užkeltus lūkesčius.
5. Netinka ir tiems, kurie galvoja, kad vedlys, mentorius duos “stebuklingą tabletę” ir be pačių atsivėrimo, aktyvaus įsitraukimo atvers juose “kitą dimensiją”, kokią nors čakrą, kuri generuos pingus, pritrauks partnerį, pasakys, kuo užsiimti ir t. t. AŠ – TIK ATVERIU, DUODU ĮRANKIUS, NUKREIPIU, ĮKVEPIU, o VEIKSMAI, vedantys į pokytį – JŪSŲ.

REGISTRACIJA.https://forms.gle/awb74G7yD8Hwq2qRA

KAIP VYKS?

Tokio tipo susibūrimus labai sunku aprašyti. Nes jie gimsta ir vyksta momente. Tačiau struktūra preliminariai tokia.

1. APSIJUNGIMAS. Mes susibursime į gražų ir saugų bendrą lauką. Didžiausią darbą tas laukas ir atliks, tačiau mes, žmonės, esam įpratę prie logiškų paaiškinimų ir protui aiškių konstrukcijų:)

2. INFORMACIJA. Todėl protui “pamaloninti” kiekvieną dieną skirsiu informacinę dalį, kurioje pasidalinsiu tuo, ką suvokiau, supratau, duosiu pavyzdžių iš savo gyvenimo ir tokiu būdu, perduosiu žodinius/garsinius kodus, kurie anksčiau ar vėliau “sudygs” jūsų sąmonėje:) Daug gyvos informacijos gausite ir dalyvaudami savo kolegų sitaucijų diagnostikoje.

3. DIAGNOSTIKA. LIFTE vyks dalyvių situacijų, klausimų, gyvenimo scenarijų diagnostika. Ji vyks pokalbio būdu. Bus išklausytas kiekvienas žmogus, kuris norės būti išklausytas. Tiesa, kad tai įvyktų, labai svarbi atvira dalyvaujančiojo sąmonė….

Noriu pabėžti, kad tokio pobūdžio susitikimuose labai svarbus kiekvieno dalyvio atsivėrimas ir atvirumas naujoms patirtims, dalijimasis. Tai pirmas žingsnis į pokytį. Į visokiausių baimių peržengimą. Jeigu neastsiversite, neleisite sau pamatyti save, kur esate, kas dabar esate – bus sunku pakilti į naują lygmenį…

4. REIKŠMINGA VISIEMS. Situacijų analizė yra svarbi ne tik tam žmogui, kuris kalba, bet ir tiems, kurie klauso. Labai dažnai kito žmogaus istorijoje nuskamba jūsų istorija ir jūs čia pat suvokę save, savo programą, įprotį, “trigerį” – persikeliate į kitą “levelį”.

5. Finalinis proceso etapas – PERPROGRAMAVIMAS-PERRAŠYMAS. Mes atliksime perprogramavimo praktiką ir “perrašysime savo realybes”.

Svarbu! Perprogramavimas – tai nėra jūsų užprogramavimas, užhiptnotizavimas, dirbtinis pakeitimas. Tai – praktika, kurios metu jūs patys savo energetiniame lauke įspausite naujus kodus.

6. UŽTVIRTINIMO DEKLARACIJA. Tai dar viena praktika, kuri padės raštu įžeminti jūsų naujus pasirinkimus.

LIFTO PROCESAS vyks saugioje, geranoriškoje, atviroje, meilės kupinoje erdvėje, kuriame labai svarbi kiekvieno dalyvio situacija, būsena.

REGISTRACIJA.https://forms.gle/awb74G7yD8Hwq2qRA

TEMOS

Tokio pobūdžio procesus sunku suplanuoti, nes kiekvienas dalyvis atsineša savo istoriją ir temas. Tačiau galiu prognozuoti, jog bus paliestos šios temos:

1. Sena-nauja suvokimo išplėtimas. Elgtis/veikti naujai iš naujo mąstymo pozicijos. Nauji Kodai – kas jie ir kokie jie dabar?
2. Savęs reiškimas (savi-raiška) šioje laiko linijoje kaip būtinybė.
3. Giminės ir kitos programos, kurios neleidžia įsileist į save naujumo (pinigai, santykiai, pašaukimas)
4. Baimė kaip resursas ir “liftas” į drąsą bei kokybiškai naują lygmenį.
5. Senų baimės programų pakeitimas į naujas (baisu kalbėti apie sakralius dalykus, bijau būti pasmerkta/as kitų žmonių, manęs nesupras artimieji, sako, kad aš ne iš šio pasaulio)
6. Seno ir silpno (“aš negaliu”) mąstymo keitimas į gausos ir galios pozicijos (“aš galiu” )mąstymą.
7. Pašaukimo, sielos užduočių, savi-realizacijos, savi-raškos, mylimos veiklos, atnešančios gausą, klausimai.
8. Laiko linijos, jų atsiskyrimas, sąmoningas pasirinkimas. Kas tai ir kaip aš tai galiu panaudoti savo gyvenimo kūryboje?
9. Nauja, dar nepažinta tavo “aš” versija – gyvenimas jau dabar joje.
10. Žmogaus daugiamatiškumas ir atsivėrusios galimybės tai naudot savo realybės kūryboje.

JŪSŲ LAUKIA:

~ Bendraminčių grupė, saugi ir energetiškai stipri erdvė, kurioje kiekvienas turės galimybę išaugti, galbūt susirasti draugų, kurti bendrus projektus.
~ Vyks grupinės dalyvių diagnostikos ir situacijų analizės. Išanaliziuosiu visus, kurie norės ir visai grupei perduosiu naujus suvokimus bei įkrovas.

SUPRASITE:

1. Kokiame etape esate šiuo metu?
2. Kokie yra jūsų sąmonės plėtimąsi ribojantys įsitikinimai?
3. Kokios programos neleidžia harmoningai susiderinti su nauja realybe ir savo geriausia versija, atskleisti savo pašaukimą, kurti finansinę, materialinę gerovę?
4. Ką keisti savy, kad visa tai kuo greičiau ir harmoningiau realizuotųsi.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 10 žmonių.

KAINOS:

Pirmą kartą darau kursą, kuriame galima rinktis, kokią pinigų sumą galite/norite mokėti. Noriu, kad galėtų dalyvauti ir tie žmonės, kuriems šiuo metu finansiniai klausimai jautrūs.

Tačiau kviečiu sumą rinktis sąmoningai, nes tai – ir dalis jūsų pokyčio:)

–> 35 eurai už 2 savaites

–> 77 eurai už 2 savaites.
–> 99 eurai – už 2 savaites
–> 122 eurai – už 2 savaites

REGISTRACIJA.https://forms.gle/awb74G7yD8Hwq2qRA

Registracija patvirtinama tik sumokėjus mokestį ar jo dalį.

***

LAIKAS. Gegužės 30 diena (ketvirtadienis), birželio 4 (antradienis) diena, 19.00

REGISTRACIJA.https://forms.gle/awb74G7yD8Hwq2qRA

DALYVIŲ SKAIČIUS: 10 žmonių.

INFORMACIJA. roluko@gmail.com

Patiko? Pasidalink: