Man patinka kurti iš nieko. Iš rasos lašelio voratinklyje, žydinčio lauko prisiminimo, balzganos saulės ir dienos, kai, vos pramerkus akis apsidžiaugiu, kad gyvenu.

Kai tik pajuntu, kad kažkur gyvenime įsimetė rutinos rudys, kasdienybės blizgesį geriausiai atstato Mūzos.

Jos atskrenda ir šilkiniais sparneliais plazdena aplink, mano pilve sukeldamos, na, tą visiems žinomą drugelių jausmą 🙂

Ir štai dabar – matot? – ant vieno peties tupi viena Mūza, o ant kito – kita. Abi labai gražiai čiulba, o aš vos spėju jų čiulbesį užrašinėti 🙂Jeigu rimtai, tai esu kūrybiniame procese.

Pakeliui į gyvenimą – du nauji rašymo kursai. Tai atsakymas tiems, kurie manęs klausia, ar dar organizuosiu nuotolinius rašymo mokymus. Taip, organizuosiu:)

Pernai rudenį startavęs Rašymo laboratorijos “Lab’as MANO TEKSTAI kursas, sėkmingai atidirbęs visus metus, išėjo į užtarnautą poilsį. Su juo viskas gerai, tik tos rutinos rūdys… Norisi kažko visiškai naujo, O ir aš per metus šiek tiek ūgtelėjau savo suvokimuose. “Lab’as MANO TEKSTAI” bus perdarytas į elektroininę knygą, tad kas norės, galės jį įsigyti kiek pakoreguotu formatu.

Na, o aš šiuo metu plušu prie dviejų naujų kursų. Pirmasis, – “Rašymo ABC” – labai praktiški ir konkretūs mokymai tiems, kurie nori įgyti dabar visur reikalingų rašymo įgūdžių, susipažinti su įvairiais taikomojo rašymo žanrais, formatais – nuo žinučių “feisbuke”, iki pranešimų spaudai, interviu, reklaminių tekstų.

Na, o antrasis kursas – “21 dienos intuityvaus rašymo kelionė “Susitikimas su Vidiniu Meistru” – tai jau mano širdies daina. Ji orientuota į sąmoningumo keliu einančius žmones, kurie pernelyg nesureikšmina formų, vizualių pavidalų pasaulio, tačiau nori nerti į savo gelmę ir patirti akistatą su Vidiniu Kūrėju.

Šioje rašymo kelionėje jus lydės kiekvienai dienai skirtos įkvepiančios rašymo praktikos, šiek tiek teorijos, kuri padės labiau įsitraukti į tam tikrą temą. Čia mažiausiai rūpinsime žanrais, taisyklėms bei išorinio pasaulio žaidimais.

Atvirkščiai, šis kursas plės vidinio pasaulio ribas ir kutens mūsų spontaniškumą, intuityvumą,, kūrybiškumą – ateities žmogaus savybes. Man labai smagu, kad šis kursas bus orientuotas ne tik į rašančiuosius, bet į visus, kurie moka rankoje laikyti rašiklį ir nebijo balto lapo šviesos.

Abu naujieji kursai turėtų startuoti spalio mėnesį ir bus online formate, tad pasieks jus, esančius visuose pasaulio kampeliuose.Yra ir daugiau naujų kursų, besibeldžiančių į šį pasaulį, bet jie dar nešiojimo stadijoje, tad geriau neužbėgsiu įvykiams už akių…

Taigi tokios mano naujienos. Kam jos įdomios, kviečiu tai pareikšti išankstinėje registracijoje, kad pas jus pirmuosius atkeliautų kvietimas prisijungti.–Išankstinės registracijos forma: https://forms.gle/iesaHFbaavJWrVDz6