Kas yra toji KITA REALYBĖ ir kaip ją pasiekti? Kita realybė – ne kitoje galaktikoje ir jai pasiekti nereikia kosminio laivo.

Tereikia išmokti savo dėmesį sąmoningai perkelti į tai, ko trokštame ir nesikoncentruoti ties tai, ko nenorime į savo gyvenimą pritraukti.

Turbūt girdėjote, kad kvantiniame pasaulyje visos realybės egzistuoja tuo pat metu. Ir gražaus gyvenimo scenarijai, ir tie, kurių nenorime. Mums tinkantį variantą iš kvantinės realybės kortų kaladės „ištraukiame” tik į tai nukreipę savo dėmesio prožektorių. Nes kvantinė dalelė be stebėtojo, tai yra, mūsų dėmesio, tiesiog neegzistuoja!

Tačiau sąmoningai išlaikyti savo dėmesį nėra lengva. Ypač todėl, kad tas sąmoningumas turi būti nuolatinis, todėl mūsų protas ima protestuoti ir lengvai grįžta prie jau įprastų mąstymo modelių.

Štai kam reikalingas kvantinis rašymas! Nes jis padeda sugauti mūsų greitas mintis, įdarbina vaizduotę ir kvantinių rašymo pratimų dėka, pamažu ima lipdyti tą KITĄ REALYBĘ – pasaulį, kuriame mums gera gyventi ir kuriame dominuoja aukštos vibracijos. O jų dabar taip reikia mums visiems, keliaujantiems į 4D realybę…

***

Tačiau ta KITA REALYBĖ visuomet yra! Tereikia ją paleisti į laisvę ir duoti impulsą reikštis mūsų gyvenime.

KVIEČIU į absoliučiai unikalų – KVANTINIO RAŠYMO kursą, sukurtą pagal mano autorinę metodiką, padedančią keisti realybę. Kvantinio rašymo laboratorija prasidės 2022 m. vasario 10 d. 19.00 (ketvirtadienį), Saulei perėjus į Vandenio ženklą, simbolizuojantį NAUJOS EPOCHOS vertybes.

============================================================

REGISTRACIJA. https://forms.gle/SEA6zCZvZ1rH6ha76

INFORMACIJA. kvantiniai.seminarai@gmail.com

Kiekvienas žmogus GALI materializuoti savo mintis ir jausmus.

Ir tai daro nuolat. Tik retai pastebi, kaip žaibiškai praskriejančios mintys tampa gyvenimu. Dažniausiai, tokiu, kokio… nenorime…

Arba tokiu, kokį matėme nuo vaikystės. Arba tokiu, kokį mums “siūlo” informaciniai portalai….Arba tokiu, kokį siūlo socialinė matrica.

O ką padaryti, kad materializuotųsi toks GYVENIMAS, KOKIO NORIME?

1) Nuspręsti, kad NORIME gyventi kitaip. 

2)Imti mąstyti ir jausti PALANKIAI SAU.

3) Iš galimybių erdvės IŠSIRINKTI tą variantą, kuris su mumis šiuo metu labiausiai rezonuoja.

4) Mokėti sąmoningai SUTELKTI DĖMESĮ į tai, ką pasirinkome.

Aš jums siūlau nustoti kapstytis „sunkaus darbo su savimi” pelkėje ir peršokti į aukštesnės vibracijos kūrybinę būseną.

KAIP TAI PADARYTI? Rašant ir atliekant galingas kūrybinės vizualizacijos, dėmesio koncentracijos praktikas!!!

KODĖL BŪTENT RAŠANT? Todėl, kad tai lengviausias būdas savo sąmonę pakreipti visiškai nauja linkme.

Nes žmogaus mintys ir būsenos be galo judrios. Jas nelengva “susemti” ir vaizduotėje pastatyti kitokios, nei mato akys, realybės pamatus.

O rašymas – tai toks stebuklingas įrankis, kuris padeda “sugaudyti” palaidas mintis, surikiuoti jas ant popieriaus ir iš jų kurti tokią realybę, kokioje mums patinka gyventi.

Per ilgametę, 25 metų praktiką pastebėjau, jog RAŠYMAS labai “ĮŽEMINA” MINTIS, stabilizuoja mąstymo bei kūrybinį procesą, padeda idėjas NUKREIPTI NORIMA LINKME. Tik rašymo dėka gimė ir gimsta visi mano projektai.

Šiandien jau turiu labai tikslų paaiškinimą, kodėl taip yra ir ir kaip rašant galima kurti savo NAUJĄ, SVEIKĄ, ĮDOMIĄ REALYBĘ, kuri kardinaliai skirtųsi nuo tos realybės, kurioje dabar gyvena dauguma.

AR JUMS ĮDOMU TAI?

Tad štai! Absoliučiai unikalus KVANTINIO RAŠYMO KURSAS “LAB’as NAUJAS AŠ”.  Jame, pasitelkus kvantinį rašymą, kviečiu statyti savo trokštamo gyvenimo pamatus! 

Tai – NAUJOS EPOCHOS kūryba, kuri remiasi vaizduotės, sąmoningo ketinimo, dėmesio koncentracijos, OKTAVINIO MĄSTYMO ir visa tai įžeminačio rašymo jėga.

Šiame kurse supažindinsiu su VANDENIO EROS VERTYBĖMIS, 4D realybės dėsniais, vibracijų įtaka mūsų gyvenimui ir kvantinio mąstymo subtilybėmis.

Pasitelkę kūrybinį rašymą, pakutensime beribes vaizduotės galias, o šios, autorinės programos bei mano sukurtų kvantinio rašymo pratimų dėka suinstaliuosite į save tokią realybę, kokios norite! 

Nemeluosiu: tai neįvyks vos spragtelėjus pirštais! Joks daiktas neatsiranda akimirksniu: pirma gimsta idėja, paskui – seka veiksmas ir tik tada jūsų namuose atsiranda tas daiktas. 

Šis principas yra esminis Visatos kūrybinis principas. Tik – LABAI SVARBU! – dabar viskas realizuojasi kur kas greičiau, nes mes iš 3 D sąmonės persikraustėme į 4 D.

Tad ar norite 4D realybės jėgą ir greitį panaudoti savo gražaus gyvenimo kūryboje?

DĖMESIO! Šiame kurse nebus jokių burtų, magijos ir metodų, kurių rezultatai priklauso nuo kitų žmonių sprendimų, palankių/nepalankių aplinkybių, žvaigždžių išsidėstymo.

KAS YRA TAS KVANTINIS RAŠYMAS? 

Tai jūsų gyvenimą keičiantis ir sąmonės būseną praplečiantis rašymas. Ne “darbas su savimi”, ne transformacija, ne terapinis rašymas, kuris verčia knaisiotis po praeities skaudulius ir į juos sutelkiant dėmesį, dar padidinti jų kiekį savo gyvenime. 

KVANTINIS RAŠYMAS – labai praktiškas, absoliučiai kitokią, aukštesnių vibracijų realybę kuriantis ir itin ekologiškas rašymas, nepažeidžiantis Visatos dėsnių.

KVANTINIAME RAŠYME gražiai susijungia visi rašymo aspektai, kurių reikia žmogui, norinčiam gyvai, įdomiai reikti savo mintis raštu:

1.Informacinis rašymas, nes mokysimės tiksliai ir aiškiai išreikšti mintis bei suformuluoti savo ketinimus.

2. Kūrybinis ir vaizdingas rašymas, nes reiks įjungti vaizduotę, sukurti ir aprašyti, kokioje relaybėje norėtumėte gyventi toliau.

3. Koncentracija ir dėmesingumas – šios savybės itin svarbios rašančiam žmogui, jeigu jis nori, kad jo tekstai būtų kupini energijos ir perteiktų svarbią jūsų žinutę skaitytojui.

4. Tekstų gyvumas – nes tik save pažinęs, sąmoningas, nuolat savo ribas plečiantis žmogus gali rašyti gyvus ir įdomius tekstus, kurie paliestų kitų žmonių širdis.

Mes jau gyvename kvantinė realybėje! Ir joje greit realizuojasi tai,  į ką sutelkiame savo dėmesį! Tai telkime jį į tai, ko norime, o ko nenorime!

Jeigu sąžiningai darysite tai, kas yra šioje programoje, įvyks kvantinis šuolis į kitą mąstymą, kitą pojūtį ir į kitokį gyvenimą.

Taip atsitiko ir man, atliekant šias užduotis. Taip atsitiko ir kitiems žmonėms, kurie jau išbandė šių pratimų jėgą.

SVARBU! Šiuose kursuose gausite autorinę kvantinio rašymo metodiką, pluoštą įvairiausių užduočių savarankiškam rašymui namuose ir instrukcijas, kaip šias rašymo praktikas naudoti kiekvieną dieną.

KAM SKIRTA?

 • Atviro mąstymo ir matymo žmonėms.
 • Ieškantiems realaus pokyčio savo gyvenime.
 • Jaučiantiems šio meto pulsą.
 • Norintiems patirti kažką nauja.
 • Žinantiems, jog realybę kuriame patys.

NEMOKATE AR BIJOTE RAŠYTI? 

Šis kursas ne tiek apie rašymą, kiek apie mąstymą:) Todėl jame gali drąsiai dalyvauti ir turintys rašymo įgūdžių, ir jų visiškai neturintys. Rašymas šiame kurse yra kaip priemonė įžeminti savo mintis, lengviau susikurti pageidaujamos realybės scenarijų ir jo viziją įkurdinti savo vaizduotėje.

Mano siūlomoms rašymo praktikoms nebūtina žinoti, kur padėti kablelį. Pats svarbiausias dalykas – jūsų sąmonės būsena, poreikis kurti savo gyvenimą tokį, kokio trokštate, o ne tokį, kokį jums primeta aplinka.

KUO ŠI POGRAMA SKIRIASI NUO KITŲ?

Tai – visiškai naujas, Vandenio epochos tendencijas atliepiantis rašymo metodas, unikalių pratimų ir autorinių praktikų pagalba lyg liftu akimirksniu perkeliantis į aukštesnių dažnių būseną. Jokio, praėjusioje epochoje populiaraus “darbio su savimi”, emocijų paleidimų ir panašių reikalų.

Viena savaitė bus skirta vienai mūsų gyvenimo temai.

PROGRAMĄ SUDARYS

 1. teorinė medžiaga, apimanti platų informacijos spektrą – nuo rašymo, kūrybos iki Vandenio eros sąmonės, naujo mąstymo tendecijų, ryšio tarp minčių, jausmų ir realybės analizės. 
 2. praktinės kūrybinio, kvantinio rašymo užduotys, dėmesio koncentracijos ir vaizduotės lavinimo pratimai, vizualizacijos praktikos.

Šis metodas veikia 100 proc. Jį išbandžiau pati, kitų mano kursų dalyviai ir mano draugai.

4 SUSITIKIMAI, 4 KRYPTYS

Kvantinio rašymo kursą “Lab’as NAUJAS AŠ” sudaro 4 svarbios kryptys: 

Šios kryptys atsiskleis kievieną savaitę išdėstomoje teorinėje medžiagoje ir užduotyse.

PIRMAS SUSITIKIMAS. Aš ir mano savijauta (sveikata, išvaizda).

ANTRAS SUSITIKIMAS. Aš ir mano santykiai (su savimi, priešinga lytimi, sociume).

TREČIAS SUSITIKIMAS. Aš ir mano veikla/pašaukimas.

KETVIRTAS SUSITIKIMAS. Aš ir mano finansai.

TEMOS, KURIAS PALIESIME “GYVUOSE” SUSITIKIMUOSE

 • Vandenio eros charakteristika.
 • Kas yra 3 D ir 4 D sąmonės būsena.
 • Nauja epocha – naujos galimybės.
 • Vibracijos, jų įtaka mūsų gyvenimui.
 • Neuroninių junčių fenomenas.
 • Auka ar visagalis kūrejas?
 • Kaip veikia mintis?
 • Jausmų ir būsenų įtaka mūsų gyvenimui.
 • Sąmoningas pasirinkimas – kas tai?
 • Dėmesio koncentravimo jėga.
 • Oktavinis mąstymas ir būsenos keitimas.
 • Vertybės, kurios padės greičiau realizuotis jūsų realybei.
 • Vidinis meistras, kuris žino viską.
 • Kvantinis rašymas – kas tai? Principai ir nauda.
 • Naujosios epochos kūryba: kuo ji skiriasi nuo katarsio kūrybos.
 • Trumpa rašymo būdų apžvalga. 
 • Koks rašymas yra ekologiškas?
 • Kodėl dabar ypač tinka rašyti?
 • Rašymo ranka privalumai.
 • Kodėl terapinis rašymas šiuo metu gali būti žalingas?
 • Kvantinio rašymo esmė ir nauda.
 • Rašymas – kaip būdas kalbėtis su Dvasia.
 • Rašymas – kaip būdas energizuoti idėjas.
 • Vaizduotė – naujos realybės kūrimo įrankis.
 • Magiškasis “O kas, jeigu…”
 • Kvantinio rašymo aplinka ir ritualai.
 • Kaip susikurti kvantiniam rašymui tinkamą būseną?
 • Kaip jau parašytus tekstus naudoti kiekvieną dieną?
 • Tekstų iniciacija ir gydomoji galia.
 • Kaip kasdienybėje naudoti oktavinį  realybės transformavimo būdą.

“GYVI” ONLINE SUSITIKIMAI IR JUOSE GVILDENAMOS TEMOS – tai ne tik labai aktualios šiam laikui teorinės žinios. Tai ir naują realybę kurti įkvepianti atmosfera, kuri leis geriau suprasti kvantinio rašymo principus bei padės formuos tinkamas naujos realybės kūrimo nuostatas.

“Gyvi” susitikimai – tai ir galinga grupės energija! Kai susijungia kelių žmonių mintys ir jausmai, gimsta stebuklai!

KAIP VYKS?

Mes susitiksime ketvirtadieniais, 19.00 “gyvame” vebinare. Jo trukmė – 3 val. Kiekvienas vebinaras bus skirtas tam tikrai šio unikalaus kurso temai ir bus sudarytas iš 3 dalių.

1. Vebinare bus teorinė dalis, kurioje išgirsite visiškai naują, per mano intuicijos kanalus atėjusią informaciją, patikrintą asmenine patirtimi.

2.Bus fantastiška praktinė dalis: be galo vertingos kūrybinės vizualizacijos ir kvantinio mąstymo treniruotės, kvantinio rašymo pratybos, dėmesio koncentravimo pratimai.

3. Kiekvieną susitikimą vainikuos namų darbai. Tai bus pratimai bei praktikos, kurias kviesiu atlikti savaitės eigoje, iki kito susitikimo.

4. Kurso metu atsakysiu į visus jūsų klausimus, negailėsiu praktinių patarimų. 

5. Kurso pabaigoje VISI TURĖSITE ASMENIŠKAI SAU SUKURTŲ KVANTINIŲ TEKSTŲ SANTRAUKĄ . Tai – nerealiai naudingas įrankis, kuris ir baigus kursą jums padės palaikyti aukštesnių vibracijų būseną.

KOMUNIKACIJA

1.Į asmeninius klausimus atsakysiu el. paštu arba messenger garso žinutėmis.

2.Grupės dalyvių komunikacijai bus sukurta speciali uždara FB grupė. Joje kviesiu kelti namų darbus, dalintis įspūdžiais, patirtimis.

================================================================

KAINA

MAXI – uždara FB grupė, bonusai – vebinaro “Kaip kurti realybę?Kvantinio rašymo pagrindai” įrašas (vertė – 35 e.), vebinaro “Kaip susiderinti su dieviškąja banga? Kvantinio virsmo stebuklai”  (vertė – 35 e.) įrašas.

PILNA KAINA  – 259 eur

DABAR (iki sausio 27 d.) – 199 eur.  (galima mokėti dalimis)

📌KAINA

✅ DABAR – 199 eur. (iki sausio 27 d.) Visiems, įsigijusiems mano knygą „Priminimai: 21” – 10 % nuolaida (179 eur)Po sausio 27 d. – 259 eur. Visiems, įsigijusiems mano knygą „Priminimai: 21” – 10 % nuolaida (233 eur.)

📌GALIMA MOKĖTI DALIMIS. BUS ĮRAŠAI!

✅ KAS ĮEINA? Kvantinio rašymo užduotys, vizualizacijos, dėmesio koncentracijos praktikos, 4 įkvepiantys vebinarai unikaliomis temomis, namų darbai, uždara FB grupė, asmeninės konsultacijos, kvantinių tekstų santrauka, padedanti palaikyti aukštų vibracijų būseną.

🌞 BONUSAI – vebinaro “Kaip kurti realybę?Kvantinio rašymo pagrindai” įrašas , vebinaro “Kaip susiderinti su dieviškąja banga? Kvantinio virsmo stebuklai” (vertė – 35 e.) įrašas. Viso papildomos vertės – 70 eur.

============================================================

KURSO LAIKAS. 2022 02 10 (ketvirtadienis) – 2022 03  03 (4 savaitės)

SUSITIKIMŲ LAIKAS. Pirmas susitikimas penktadienį, kiti susitikimai – ketvirtadieniais, 19.00. KAS NEGALĖS DALYVAUTI GYVAME SUSITIKIME, GAUS ĮRAŠUS!

VIETA. internetinė vebinarų platforma.

FORMATAS. intensyvus 4 savaičių online kursas.

REGISTRACIJA. https://forms.gle/SEA6zCZvZ1rH6ha76

INFORMACIJA. kvantiniai.seminarai@gmail.com

KUR PERVESTI MOKESTĮ?

GAVĖJAS: VšĮ „Žinių namai”
SĄSKAITA: LT 87 7044 0600 0775 2227, SEB bankas

👉 KAS AŠ? @rolandalu, tekstų rašytoja ( 25 m. patirtis), gyvenimo stebėtoja ir užrašinėtoja, rašymo kursų, stovyklų organizatorė, „Šviesių kambarių” įkūrėja, D. Trockio knygos „Kol aš nesu Aš vertėja”, kelionių į Indiją organizatorė.
👉 Plačiau: www.rolandalu.lt/esu