Nepaliausiu kartoti, kaip svarbu viduje susiderinti su tomis kylančiomis vibracijomis, kurios persmelkia visą mūsų realybę, matomas ir nematomas jos formas.

Kaip svarbu, kad kuo daugiau žmonių, be papildomų “skonio stipriklių” iš savo vidaus transliuotų 40+ dažnį (40 Hz – džiaugsmas, o plius – viskas, kas aukščiau jo).

Kaip svarbu, kad tai taptų dominuojančia būsena, mūsų “vibraciniu parašu”, kuris pritraukia 40 + realybę.

Ir čia ne apie „toksišką pozityvumą” eina kalba. Būti 40+ būsenoje – tai nereiškia, kad mes nematome, kas vyksta ir tuo labiau nereiškia, kad pritariame viskam, kas vyksta.

Tai reiškia, kad darome tuos veiksmus, kurie reikalingi tai situacijai ir sąmoningai renkamės išlikti džiugioje, lengvoje būsenoje, nesvarbu, kas vyksta.

Nesusitapatiname nei su emocijomis, kurios liejasi aplink nei su žmonėmis, kurie jas transliuoja.

Ir tai – pati didžiausia, genialiausia, visų Nobelio premijų verta žmogui kūryba, patvirtinanti, kad mes esam dieviškos prigimties ir turime savyje instaliuotus savo realybės Kūrėjo įrankius.

Kiekvienos savo akimirkos, naujos dienos, dominuojančios būsenos kūryba užsiimti galime kiekvienas, nuo pat ankstyvo ryto, kai tik prabundame:)

~Tad ir šiandien kviečiu Tave atmerkti akis gyvenimo grožiui.

~ Švelniems saulės spinduliams, kurie be jokio atlygio “dirba” non stop, kad mes būtumėme šviesoje.

~ Savo širdžiai, kuri plaka non stop, kad mes galėtumėme matyti, girdėti, liesti, ragauti gyvenimo grožį.

~ Medžiams, augalams, gyvūnams – visai gamtai, kuri mus supa nuolat, teikia pavėsį, gražų vaizdą, maitina, rengia, džiugina, ramina.

~ Tai gausai, kuri yra visuomet aplink, tereikia jai atsiverti ir įsileisti į save…

~ Tai – tavo bei mano pasirinkimas… 🙂

Linkiu lengvo, šviesaus, gausos kupino pirmadienio meilė apsuptyje:)

Patiko? Pasidalink: