…Pastaruoju metu jaučuos lyg gyvenčiau Pompėjoj. Ir vaikščiočiau po griuvėsius pasaulio, kurio seniai nebėra. Tačiau žmonės dar žaidžia tuos žaidimus, kurie kadaise buvo realūs, o dabar – mažų mažiausiai keisti…..

…Jau kuris laikas jaučiu, kad ir žodžiai per seklūs, o kartais net pavojingi, nes sužadina karščiu tvoskiančią vulkanišką energiją :)))Žodžiai lyg ir tie patys, bet už jų – visiškai skirtingi suvokimai…Ir jie skyla lyg ledo lytys, o žmonės nebemato, nebegirdi vienas kito… Tačiau tai – didžiojo virsmo dalis…Todėl vis dažniau tuo, kas ateina per mane, renkuosi dalintis uždaresnėse erdvėse, į kurias žmonės pakliūna vedini rezonanso, vidinio kvietimo.

Štai toks “slaptas” susitikimas įvyks GRUODŽIO 21 d. 19.00 (trečiadienį), simbolinę saulėgrįžos dieną:)Vebinarą pavadinau “PUMPURO JAUSMAS ARBA LAIKAS PRADĖTI GYVENTI!”Kuo čia dėtas pumpuras vidury žiemos ir laikas gyventi, kai, regis, ir taip, ačiū dievui, gyvename?:)Todėl jūsų dėmesį vėl sugrąžinsiu prie Pompėjos, apie kurią rašiau pačioje šio posto pradžioje.

Skaityti daugiau…
Skaityti mažiau…

KAS YRA GRIUVĖSIAI?

– Tai “gyvenimas”, kai gyvenimą vartoji, o ne jį kuri.- Kai darai tai, ką “reikia”, kas „naudinga man”, o ne tai, kur kviečia širdis ir kas naudinga ne tik tau.

– Kai jauti viena, o elgiesi kaip patogiau.- Kai puikiai išmanai anatomiją, mokslo tiesas, įsisavinai daug įvairiausių sistemų ir jautiesi „žinantis” bei saugus. Tačiau beveik ar visai nepažįsti TO, kuris gyvena kūno skafandre.

Griuvėsiai taip pat yra:

– skirstyti į juoda ir balta. – jėga įrodinėti savo tiesą.

– trolinti, tyčiotis ir kitaip „varyti” ant kitaminčių.

– įsivaizduoti, kad žmonės (ar jais apsimetę) yra šio didžio Kosminio Virsmo valdovai ir dirigentai…

KAS YRA NAUJAS PASAULIS IR SPROGTI PASIRUOŠĘS PUMPURAS?

– Tai klausymas vidumi, o ne ausimis.

– Tai matymas ne akimis, o širdimi.- Tai ne gailestis, o atjauta visoms gyvoms būtybėms.

– Tai suvokimas, kad kiekvienas gali kurti – ne tik paveikslus, knygas, bet ir savo gyvenimus.

– Tai kiekviename slypintis unikalumas ir jo išsiskleidimas (vėl pumpuro jausmas:)- Tai suvokimas, kad Kosmosas, Žemė, Žmogus yra gyvi ir jie keičiasi į visiškai naujas struktūras. Ir t. t….🙂

…Baigiasi dar vieni įdomių virsmų metai. Manau, kad randasi vis daugiau suprantančių, kad tai tik pradžia… Ir vis daugiau žmonių atsiveria tiems pokyčiams, kurie neišvengiami.

Todėl GRUODŽIO 21 d. 19.00 kviečiu į savo vebinarą tuos, kurie subrendę sprogti kaip pumpurai vidury žiemos ir JAU DABAR pasirengę švęsti pavasarį, kurti naują pasaulį:)Kviečiu tuos, kuriems įdomu, kas vyksta už žemės ir žmogaus kūno ribų.

Kviečiu tuos, kurie dieviškumą mato visur, net ten, kur regis jo nesimato..

🙂PLAČIAU: https://bit.ly/3FTwcjX

Patiko? Pasidalink: