Pasakysiu dabar iš pirmo žvilgsnio labai banalų dalyką.

Bet įsiklausykit, kaip jis skamba jūsų viduje.

Žmogus turi vienintelį tikslą šioje žemėje – būti laimingu. Iš savo tyriausios esmės, o ne iš ego sąmonės būti laimingu.

Ir kiekvienas giliai viduje žino – kas yra laimė konkrečiai jam. Ne kaimynui, mamai, vaikams, bosui ir t. t.

Jeigu žmonės leistų sau būti laimingais taip, kaip prašo jų vidus, o ne protas, viskas iš esmės šiame pasaulyje pasikeistų. Liautųsi vaidai, nes nei viena gyva būtybė žemėje netrokšta disharmonijos.

Nukristų visos „užuolaidos” nuo akių, pamatytume, kiek daug kiekvienam yra duota nuo pat pirmų žingsnių šioje žemėje. Tačiau kokia daugybė žmonių tuo nesinaudoja…Net nemato to…

Besąlyginės laimės būsena – labai aukšta vibracija. Ir tikrai – 24 val. per parą bei 365 dienas per metus joje gal tik nušvitę gali išbūti….🙂

Tačiau, jeigu kartą paragavai tos būsenos, nebeįmanoma jos nebenorėti, neieškoti, nesiekti:)

O kas, jeigu ir Žemė nori būti besąlygiškai laiminga?:) Ir Saulė, ir Merkurijus?:) Ir visas Kosmosas jau pradeda vibruoti tos besąlyginės laimės dažniu? 🙂

Žmogui nebelieka nieko kita… Tik prisiderinti prie visuotinės muzikos arba – atleiskit – keliauti į kitą reinkarnaciją…🙂

Man laimė – dalintis tuo, kas per mane atiteka. Dėl to atveriu visus savo širdies vartus, metu į šoną visus – nefaina, nepatogu!

Tik taip vyksta plėtimąsis. Mano, jūsų – visų, kai darome tai, ko prašo širdis. Tik taip pagaunu savo laimės būseną už skvernų ir perduodu ją kitiems:)

Mėnesio vedimą besiskleidžiančioms moterims „ŽYDINTI ALCHEMIJA. BERIBIŠKUME”.

Kodėl moterims? Nes šiame gyvenime esu moteris 🙂

Ką veiksim? Jaukioje grupėje, palaikydamos, įkvėpdamos viena kitą, skleisimės beribiškume, kiekviena – savo unikalia spalva.

Tyrinėdamos save, mokydamosi klausyti savo širdies balso, kursime laimės dažniais paskanintą gyvenimą, suderintą su Naujos žemės sąmone.

Jeigu tau mano kvietimas artimas – parašyk roluko@gmail.com ir aš tau viską papasakosiu:)

Patiko? Pasidalink: