Stebuklų vis laukiam iš išorės – kitų žmonių, palankų aplinkybių, manifestacijų ir t. t.

Tačiau tikriausi stebuklai bei tikroji gyvenimo kūryba prasideda tik tuomet, kai atsigręžiam į savo vidų. Kai gebam jame likti kiek įmanoma ilgiau ir išmokstame pastebėti bei kūrybiškai panaudoti tuos kodus, kuriuos transliuoja mūsų Vidus.

Tada įvyksta keli svarbūs, sakyčiau, stebuklingi dalykai 🙂

1. Jums nebereikia “persijunginėti” iš grubių vibracijų į aukštesnes, nes, jeigu būnate savo viduje 100%, vadinasi 100% būnate Kūrėjo globoje, kuris visuomet laiko apglėbęs jūsų širdį ir į ją perduoda tik pačias gražiausias vibracijas.

2. Tada nebereikia klausti, kur eiti, su kuo būti, koks mano pašaukimas, kokie talentai, kada veikti, kada išlaukti. Nes tada Kūrėjas jus tiksliai “informuoja” per jūsų pačių širdį.

3. Tada jūs pasitikite savimi ir visa, kas ateinate iš išorės – kitų žmonių nuomonės, patarimai, visokiausi įvykiai – tampa tik pro šalį plaukiančiais debesimis, kurie niekaip jūsų neveikia.

4. Tada dažniausia jūsų būsena – ramybė, nes pasitikite Kūrėjo vedimu ir viskuo, ką jis pasiunčia – kaip egzaminus, kviečiančius į tolesnį skleidimąsi

Didžiausias klausimas daugeliui, o kaip gi būti tame viduje ir dar 100% ? 🙂

Joks guru, dvasiniai sambūriai į jus “neinstaliuos” “širdies jausmo čipo” 🙂 Bet padės pajust, atpažint tą būseną, kuri veda į „savo namus”. Visa kita – tik jūsų kasdienių treniruočių galioje.

O tikrosios treniruotės prasideda ne specialiu „meditacijų, praktikų” metu. Jos vyksta kasdienybėje, toje akimirkoje, kai baigiate atlikti “dar vieną” “stebuklingą” praktiką ar meditaciją:)

🟠 kai vedat “besiožiuojantį” vaiką į darželį, o jus “spaudžia laikas”

🟠 kai klausotės “įgrisusių” pamokymų, kaip gyventi ir pro jūsų dėmesio filtrą prasprūsta neužfiksuotas susierzinimas

🟠 kai atliekate nuobodžius ar rutininius darbus, o tuo tarpu jūsų mintys ir jausmai šoka siautulingą kankaną, jums to net nepastebint…

🟠 kai nusprendžiat elgtis “taip, kaip geriau” kitiems, o ne jums ir išduodate savo širdies tiesą…

Štai tada tikrai nebūnate savo viduje 🙂

Tačiau būtent tada, kai jūsų „nėra namie”, ir prasideda jūsų gyvenimo kūryba… Tokia, kokia netyčia išsprūdo iš dėmesio lauko ir įvyko spontaniškai, reaktyviai… Ne jūsų gražaus rytojaus labui….

Štai pati paprasčiausia ir universaliausia praktika, kaip mokytis būti „savo namuose”, viduje.

1. “Nugrimzkite” į savo krūtinės/širdies centrą ir į ten “nusiveskite” visą savo dėmesį.

2. Pasistenkite toje būsenoje būti kaip galima dažniau ir ilgiau.

3. Šią universalią praktiką galite atlikti bet kur – vesdamos verkiantį vaiką į darželį, kalbėdamos su tėvais, atlikdamos rutininius darbus ir prieš priimdamos bet kokį svarbų sprendimą….

4. Kasdieną ilginkite buvimo „savo namuose” laiką, kol tai taps nuolatine būsena…

Kai būsite „savo namuose”, viduje, jus visuomet ves ir už rankos laikys pats Kūrėjas…🧡

———

🌺 Šis tekstas, ištransliuotas mėnesio online vedime besikleidžiančioms moterims #1 ŽYDINTI ALCHEMIJA. BERIBIŠKUME. Šįvakar – jau paskutinis mūsų susitikimas…

🌺 Rugpjūtį pakviesiu į šio vedimo tęsinį – #2 ŽYDINTI ALCHEMIJA. GAUSOJE. Ką domina, rašykite jau dabar AŽ – atsiųsiu info.

Patiko? Pasidalink: