Šįryt supratau vieną dalyką ir man jis dabar atrodo labai svarbus.

Štai, prasidėjo nauja diena. Ir tai yra mano svarbiausia praktika – nugyventi šią dieną taip, kad vakare užmigčiau ramia širdmi, jog padariau absoliučiai viską, ko iš manęs šiandien paprašė gyvenimas.

Ne mano galva, ne mano protas, kuris saugo sukaupęs tūkstančius istorijų, lūkesčių, įsivaizdavimų, kas yra teisinga, o kas ne, ko noriu, o ko ne.

Tik atsibudusi aš jau turiu savo vaidmenį, savo scenarijų ir nieko nereikia galvoti, kas įvyks, kaip įvyks, kodėl įvyks, nes yra Jis, kuris už mane pagalvoja. Ir jeigu aš sąžiningai, labai nuoširdžiai darysiu tai, ko prašo šios akimirkos situacija, bus viskas laaaabai gerai:)


Jeigu katė visą rytą ropščiasi ant mano pilvo, leidžiu jai tai daryti, nes Dievas man atsiuntė katę, kad būčiau išgydyta dar nežinau nuo ko, kad ugdyčiau pakantumą, kantrybę ir pasitikėjimą bet kuriuo veiksmu, kuris ateina ir kurį mokausi priimu be pasipriešinimo.


Jau iš ankstyvo ryto aš esu mama, kurios dukra ruošiasi į kelionę ir labai skuba. Galiu kantriai ir be pamokslų priimti jos neklotus patalus ir išmėtytus rūbus, paduoti pusryčius ir švelniai apkabinusi, išlydėti, o paskui ramiai sutvarkyti sujauktą kambarį.

Nes toks mano yra šios akimirkos vaidmuo. Jis tikrai nepagerės, jeigu imsiu niršti, aiškinti ir namus “priteršiu” nepasitenkinimo nuotaika, kuri paskui sukurs kitas problemas ir kliūtis. O aš manysiu, kad tai atsitiko “netyčia”:) Dar galiu būti tvarkingo gyvenimo būdo pavyzdžiu, tada tai iš viso dings kova dėl tvarkos!:)


Kad būčiau dvasinga, man nereikia jokių specialių praktikų, stovėjimo ant galvos, čiakrų balansavimo, tik nuoširdžiai, be pasipriešinimo daryti tai, kas ateina į mano gyvenimą.

Tai – svarbiausia mano gyvenimo praktika, nes Dievas suteikia visas galimybes, aplinkybes realizuotis per tuos žmones bei situacijas, kuriuos atsiunčia.

O kad tai vyktų pagal Jo planą, šviesiems žmonėms perdavė dieviškų taisyklių rinkinius, kuriuos mes visi puikiai žinome.


Taip pat mums visiems skyrė vaidmenis, kurių laikantis gyvenime viskas vyksta kur kas paprasčiau ir lengviau.


Nesakau, kad nereikia medituoti, daryti jogos asanų, kvėpuoti. Pati tai darau. Ir tai taip pat yra kelias.


Tačiau šįryt labai aiškiai supratau, kad visos praktikos yra tarsi ėjimas link upės aplinkeliu, kai yra artimesnis, lengvesnis ir paprastesnis būdas pasiekti tikslą. 


Tačiau ir man, ir turbūt Tau nepatinka paprasti dalykai, nes tikra ir vertinga atrodo, tai, kam reikia didelių pastangų…

2016 10 14

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau šviesių tekstų FB grupėje Šviesūs kambariai ir mano tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį galima prenumeruoti. Jei patikošis tekstas, -dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 

Taip pat mano kūrybą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestįį šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227.Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

Patiko? Pasidalink: