Gyvenimo kūrybai reikia resursų ir pilnatvės. Kaip automobilis nevažiuoja be elektros ar benzino, taip žmogus “nevažiuoja” į naują rytdiedieną, jausdamas bet kokį trūkumą – laimės, žmonių, energijos, idėjų, pinigų.

Antraip viskas gaunasi iš išgyvenimo būsenos, kuri dabar jau nebepalaikoma, jau nebėra mūsų kasdienybės mados “trendas”, kaip buvo anksčiau:)

Kuo labiau, iš paskutiniųjų jėgų, “dantis sukandus” stengsiesi save kaip nors “užpildyti”, kad toliau galėtumėte “prabūti”, “išlikti” dienoje nesunaikinta, nesutrypta pats savęs ar kitų, tuo daugiau bus tokių dienų, kai vos vos kvėpuoji, kai vos esi…

Tai ką tada daryti, kai nėra tos resursinės būsenos, o gyventi, dirbti ir net kažką kurti reikia dabar?

Ką daryti, kai dabar kišenės kiauros? Kai nėra sveikatos, meilės ir dar daug ko nėra?! 🙂

SUSITELK Į TAI, KAS YRA!!!!.

Visuomet kas nors gero, nuostabaus, gražaus tavo gyvenime yra.

Tiesiog pradėk tą būseną kurti DABAR, nuo pat šios akimirkos, kai skaitai šį tekstą. Vietoje to, kad susitelktumei į išgyvenimą, išlikimą, savęs įrodymą kam nors, susitelk į tai, kas aplink tave dabar yra gražu, ką turi be jokių pastangų, kuo esi apdovanota.

Susitelk į TEIGIAMUMĄ ir stebėk savo mintis, jausmus, kūno pojūčius – kuo jie vibruoja vibruoja šią akimirką? Kvėpuok lėtai.

O kai atstatysi harmoniją savy, kai kvėpavimas pasidarys ramus, širdis nebedunksės kaip pašėlęs arklys, kai mintys skries apie tai, ką nori sukurti, o ne tai, kas “sugriauta” tavyje yra, pradėk daryti veiksmus.

Ramiame vidiniame ežere, be emocijų ir lūkesčių, be minčių, kaip viskas turi atrodyti būti, kokios formos turi gimti rytojaus akimirka, kurk savyje būseną, kurioje nori gyventi rytoj. Kokia ji?

Pajausk dabar tą būseną.

Ir, jos vedina, daryk mažus žinsgnelius – realius veiksmus, kad joje atsidurtum.

Kūnas pats ves tave pagal tavo dabartinę energiją. Pagal rezonanso dėsnį atsiras žmonės, idėjos gims – viskas, ko tau reikia, kad tavo gyvenimo kūryba vyktų iš gausos, o ne trūkumo jausmo..

Tai – KOKIĄ BŪSENĄ SPINDULIUOJI DABAR?

🌺 Apsidairyk aplink ir žvelk į save: KAS GERO, GRAŽAUS, VERTINGO YRA JAU DABAR tavo gyvenime?

🌺 Išvardink garsiai arba dar geriau – užsirašyk.

🌺 Dėkok, dėkok už tai šimtus kartų!

🌺 Prisimink (atkask iš savo vidinės atminties) situaciją, kurioje jauteisi laiminga/as, džiugi/us (ne euforiškai, o ramiai ), įkvėpta/as, viduje tvirta/as, mylinti/is (be sąlygų)

🌺 Įsivaizduok, kad ta būsena “suteka” į tave ir užpildo kiekvieną tavo vidinės erdvės kertelę.

🌺 Ir pajausk, kaip tu tampi ta būsena.

🌺 Arba. Pradėk šią akimirką, nors mintyse, kurti tai, kas tave įkvepia. Jeigu turi kokią idėją, pradėk mintyse ją realizuoti.

🌺 O dar geriau, – padaryk fizinį veiksmą tos idėjos realizacijos link. Ir pajausi, kaip visa energija iš trūkumo energijos tampa kūrybine:)

🌺 Ir žinok. Nesvarbu, kad kažko nepadarei/ neišmokai vakar.

🌺Svarbu, ką darai ir mokausi šią akimirką…:)

🌺 Tad pradėk JAU DABAR:)

Sėkmės! Apkabinu!💚🧡

Tekstas iš mėnesio online vedimo besiskleidžiančioms moterims „ŽYDINTI ALCHEMIJA. BERIBIŠKUME”

Ištransliuotas iš begalybės 🧡

Patiko? Pasidalink: