Norėti padėti artimiems žmonėms – natūralus mylinčios širdies poreikis.

Tačiau, žvelgiant iš evoliucijos taško, kiekviena siela turi savo kelią, net, jeigu mūsų akimis tas kelias “neteisingas”, vedantis aplinkeliais, gal net skaudinantis, liūdinantis mus ar kenkiantis kitiems žmonėms. Atrodo:

~ Na, tas žmogus juk nelaimingas, o galėtų..

~ Jis pasuko ne ten, o galėtų…

~ Jam sunku, o aš juk galėčiau pasakyti, kaip gyventi, kad viskas jam būtų čiki…

~ Nes, jeigu man padėjo, padės ir kitam.

Nepadės.

Tik sukels pasipriešinimą arba geriausiu atveju, galva palinksės, atseit, suprantu, darysiu…Bet greičiausiai nieko nedarys ir vengs apskritai susilietimų ta tema…

…Dauguma s ą m o n i n g ų žmonių žino: jeigu žmogus neprašo, mes – neturime kištis ir duoti patarimų, kaip „teisingai” gyventi.

Neturime mokyti, gelbėti ir elgtis taip, kaip iš tiesų nori mūsų protas, ego, nes jis juk Žino, kaip kitam turėtų būti geriau…

…Išgyvenau ir vis dar retkarčiais save pagaunu, kad “noriu patarti”… Ir padėti tiems, kurių gyvenimuose matau kančią ar „neteisingą elgesį” … iš savo perspektyvos. Taip, būtent, iš savo perspektyvos…:)

Nes kiekviena siela turi savo perspektyvą. Ir tą jos perspektyvą mes turime išmokti gerbti…

Bet…:)))

Jeigu tikrai norite padėti artimiems žmonėms, ypač žinodami/jausdami mūsų žemės, žmonių evoliucijos perspektyvą, yra vienas būdas, kaip galima tai padaryti nesikišant fiziškai:)

~ Energija neturi sienų.

~ Energija teka iš širdies į širdį.

~ Energija – tai tam tikra vibracija ir drauge – informacija!

~ Energija viską keičia (harmonizuoja) be jokio išorinio/fizinio poveikio.

Svarbu suvokti energijos veikimo mechanizmą, dėsnius (ypač – dvasinės ekologijos) bei MOKĖTI KURTI ir puoselėti savyje BŪSENĄ (ENERGIJĄ) , kurią norim paskleist erdvėje ir kuri gydo, keičia be jokio kišimosi

🟠 KVIEČIU į naują, sąmoningumą plečiantį, vibracijas keliantį ir praktinių įgūdžių, kaip savo kasdienybėje naudoti energiją, ekstrasensorines savybes suteikiantį kursą “IŠLAISVINK SAVO ENERGIJĄ!. MEISTRIŠKUMO ĮGŪDŽIAI NAUJIEMS LAIKAMS” iš ciklo “PATS SAU GURU”.

Grupė – 10 vietų. Liko 7 vietos.

Jei įdomu ir nori daugiau informacijos, rašyk AŽ arba roluko@gmail.com 🟠

Foto. „Pasiskolinta” iš interneto, autorius nebuvo nurodytas:)

Patiko? Pasidalink: