Žmogaus reali laisvė prasideda tada, kai jis nustoja sau meluoti.

Tas melas sau toks subtilus reikalas, kad jį labai sunku atpažinti. Jis kaip negyva oda, priaugusi kaip žvynai, dengia gyvenimą iliuzijų rūku.

Kai nustoji meluot sau, supranti, kad iki tol gyvenai parodomąjį gyvenimą. Dėl kitų. Vaidinai rolę, kurią režisavo Baimė.

~ Kaip sureaguos (kiti)?

~ Ar aš patiksiu (kitiems?)

~ Ar mane priims (kiti)?

~ Ar aš neatrodysiu kvailai (kitiems).

Žmogaus laisvė prasideda tuomet, kai jis pažvelgia į save suaugusiojo akimis.

Kai prdeda suprasti, kad ne kiti „kalti” dėl to, kas vyksta jo gyvenime… Ir prisiima atsakomybę už tai, kas vyksta jo asmeninėje Visatoje, kurią sukūrė pats.

Kai nustoja apsimetinėti, kuo iš tiesų nėra. Kalbėti ir daryti tai, ką jaučia, o ne tai, ką r e i k i a.

Kai pradeda reguotiį situacijas iš tos akimirkos, o ne autopiilotu, iš programos. O jiinstaliuota į realybę taip subtiliai, kad neįmanoma jos atpažinti, jeigu neišmoksti sustot ir įsiklausyt į save.

~Taip, tai labai neptogu ir baisu.

~Taip, atrodai, lyg būtum be drabužių.

Tačiau – tai vienintelis kelias, jeigu nori būti iš tiesų gyvas ir gyventi laisvo žmogaus gyvenimą…

~ Kurio nevaržo kitų nuomonė.

~ Kuris klauso savo vidaus, o ne minios.

~ Kuris drąsiai renkasi savo kelią ir juo nuosekliai eina.

Tokių žmonių dabar labai reikia 🧡

TODĖL… RENKU nedidelę žmonių GRUPĘ , kurie kartu su manim nori nerti į nuostabią patirtį bei d r ą s i a i pasukti LAISVĖS IR SAVO PAŠAUKIMO KELIU.

~ Galbūt šiuo metu “ieškai savęs” ir labai nori suprasti, koks gi tas tavo PAŠAUKIMAS, kokiais savo talentais esi pašaukta dalintis su kitais žmonėmis?

~ O galbūt esi įmonės darbuotoja (arba samdoma pagal sutartį), kuri svajoja “neiti į darbą” ir puoslėti savo mylimą veiklą?

~ O gal – jau turi savo veiklą, kurioje nuolat iškyla visokių abejonių, klausimų ir reikia palaikymo, gaivaus “žvilgsnio iš šalies” ir tą kelią praėjusio mentoriaus energijos, kai pasitikėjimas apleidžia?

~ O gal atėjo laikas “nusinulint”, perkurt ir save, ir savo veiklą ant Naujų Laikų pamatų – su kitomis vertybėmis ir drąsiu pareiškimu ir reiškimusi viešumoje?

~ O gal – tu “sėdi ant dviejų kėdžių”, turi mylimą veiklą ir “mylimą” samdomą darbą bei niekaip negali apsispręsti, dvejoji, bijai prarasti saugumą?

~ O gal …

Visi tavo „gal” man svarbūs ir mes galime apie tai bent pasikalbėti…

❗️LIKO 3 VIETOS!

Patiko? Pasidalink: