“Tau gerai, tau nereikia eiti į darbą” – šita frazė mane visuomet prajuokina.

Bet juk iš tiesų – man į darbą nereikia. Nedirbu, o kaifuoju nuo to, ką veikiu.

~ Todėl ir atostogų man nereikia:)
~ Ir savaitgalių – taip pat nereikia:)
~ Ir “šventų” datų man nereikia. Įžūlu, bet pamirštu, kada reikia iškelt vėliavas…

🟠 … O juk buvo apsisprendimo diena, kai turėjau pasakyti “taip” savo laisvei, nors siaubingai bijojau likti be samdomo darbo.
O buvo laikas, kai maniau, jog neįmanoma “pragyvent” iš to, kas man labai patinka veikti.

Ir įsivaizdavau, kad reikia “sunkiai dirbti”, kad ateitų ir pinigai, ir satisfakcija.

Ir iš tiesų, tame bandymų, patyrimų, ieškojimų laikotarpyje dirbdavau iki išsekimo. Per dieną skubėjau uždėti darbo užrašuose kuo daugiau “paukščiukų”.

Tada dar nežinojau, kad “daug ir sunkiai” dirbti – tai tokia programa, instaliuota nuo pat gimimo į smegenų kietąjį diską:) Ir galima visai kitaip…Dirbt su džiaugsmu ir lengvumu, be įtampos.

O įdomiausia, kad tuo metu, kai svarsčiau, ką daryti, likus be kas mėnesį gaunamos algos, spurdant širdžiai – iš ko reiks sumokėt mokesčius, kai honorarai – atsitiktiniai, net dorai nesuvokiau, koks gi tas mano p a š a u k i m a s? 🙂 Su kuo jis valgomas, ant ko tepamas?:)

Bet ėjau į pašaukimą – kaip į ledinį vandenį, niurk, išjungus galvą, dar kartą niurkt!:) Nuo kiekvieno niurktelėjimo – akyse prašviesėja.
Ir supranti, kad tiesiog turi nuolat NERTI Į NAUJĄ PATIRTĮ – kaip į ledinį vandenį, negalvojant, kas bus.

~ Nepradedant fantazuoti, kas ką apie tave pagalvos.
~ Gėda ar ne. Kol pasidaro visai nebegėda :)))

🟠 DRĄSA ateina DARANT DRĄSIAI Jokie vadovėliai to neišmokys.
O pašaukimas… Jis – kaip tas Biliūno “Laimės žiburys” 🙂

Šviečia sau, o tu tiesiog į jį eini, vedamas vienintelio jausmo – “man patinka”, kuris GIMSTA ŠIRDYJE ir niekur kitur…:)

🟠 TODĖL… RENKU nedidelę žmonių GRUPĘ , kurie kartu su manim nori nerti į nuostabią patirtį bei d r ą s i a i pasukti ATSINAUJINIMO IR PAŠAUKIMO KELIU.

~ Galbūt šiuo metu “ieškai savęs” ir labai nori suprasti, koks gi tas tavo PAŠAUKIMAS, kokiais savo talentais esi pašaukta dalintis su kitais žmonėmis?

~ O galbūt esi įmonės darbuotoja (arba samdoma pagal sutartį), kuri svajoja “neiti į darbą” ir puoslėti savo mylimą veiklą?
~ O gal – jau turi savo veiklą, kurioje nuolat iškyla visokių abejonių, klausimų ir reikia palaikymo, gaivaus “žvilgsnio iš šalies” ir tą kelią praėjusio mentoriaus energijos, kai pasitikėjimas apleidžia?
~ O gal atėjo laikas “nusinulint”, perkurt ir save, ir savo veiklą ant Naujų Laikų pamatų – su kitomis vertybėmis ir drąsiu pareiškimu ir reiškimusi viešumoje?
~ O gal – tu “sėdi ant dviejų kėdžių”, turi mylimą veiklą ir “mylimą” samdomą darbą bei niekaip negali apsispręsti, dvejoji, bijai prarasti saugumą?
~ O gal …🙂 Visi tavo „gal” man svarbūs ir mes galime apie tai bent pasikalbėti…🙂

🟠 Savo 3 mėn. mentorystės programą pavadinau simboliškai – “MYLIMA VEIKLA NUO NULIO NAUJIEMS LAIKAMS. EIK PAŠAUKIMO KELIU!

Startuojame nuo BALANDŽIO 18 d. Jei rezonuoja, parašyk man asmeninę žinutę arba – roluko@gmail.com 🙂

Patiko? Pasidalink: