Jis gali sukurti įstabų grožį, priartinti ateities viziją, praplėsti matymo lauką.

Prabangos spindesys gali būti „nebarbiškas”, o kilnus, elegantiškas ir netgi tyras.

Tai, ką mato žmogaus akys ir būsena, kurią tai patiria matydamas kūnas – yra kiekvieno žmogaus g a l i m y b ė!

***

Dubajus man suteikė galingą prasiplėtimą. Naujai patyriau prabangos ir grožio jausmą, kuris, regis, suteka į kiekvieną ląstelę, jeigu tik leidi sau tai priimti…🙂

Vien ko vertas didžiausias pasaulyje prekybos centras „Dubai Mall“, kuriame yra daugiau nei 1 200 mažmeninės prekybos parduotuvių ir kuris užima daugiau nei 1 milijoną kvadratinių metrų – plotą, atitinkantį 200 futbolo aikščių.. Į jį suvažiuoja apsipirkti ne tik šeichai su žmonomis, bet ir turtingiausi pasaulio žmonės.

Prie „molo” išrikiuoti elegantiškų formų prabangūs „leksusai,” „rols roisai”, „pežo” liudija ne tik apie atvykusių žmonių statusą, bet ir tai, kad pasaulis kupinas gražių kūrinių:)

Tačiau prie daugybės prašmatnių „molo” įėjimų išsirikiavę patarnautojai vienodai pagarbiai duris atidaro ir šechams, ir keliautojoms iš Lietuvos:)

Vakare iliuminacijomis nušvintantis aukščiausias pasaulyje pastatas „Bursh Chalifa” – lyg triumfo arka žmogaus vaizduotės užmojams.

163 aukštų dangoraižis, kurį statant buvo išlieta 330 tūkst. kubinių metrų betono ir panaudota 31,4 tūkst. tonų plieno, yra matomas už 95 kilometrų

O šalia jo, kas 30 minučių vykstantis fontanų šou, skambant arabaiškai, populiariai ar klasikinei muzikai, mane tiesiog pakerėjo. Žiūrėčiau ir žiūrėčiau:)

Visą šį kosminį peizažą papildo spindintys dangoraižiai, kuriuos statė žymiausi pasaulio architektai – jiems Dubajaus valdžios buvo leista įgyvendinti beprotiškiausius architektūrinius užmojus.

Dar vienas Dubajaus stebuklas – vienintelis toks pasaulyje prašmatnus burės pavidalo viešbutis Burdž al Arabas, pastatytas saloje prie Džumeiros paplūdimio.

Šis jūrinės tematikos statinys primena burlaivį su 321 m aukščio stiebu, Viešbutis neturi kambarių – tik 202 apartamentus, kurių plotas – nuo 170 m² iki 780 m². Interjeras įrengtas sušiuolaikintu ampyro ir arabiškojo eklektizmo stiliumi. Viskas išpuošta brazilišku marmuru, šilku, o sienas dengia 22 karatų aukso lakštai.

***

Ne apie turtuolių ar pinigų garbinimą man visa tai, o apie tai, ką gali žmogus protas, intelektas, vaizduotė, dėmesys kartu sudėjus.

O taip pat, apie gebėjimą priimti bei į savo sąmonę įsileisti gausą visais jos pavidalais…

***

🟡 Gegužės 23 d. 19.00 kviečiu į vebinarą „Dubajaus prabangos jausmas ir kosminė realybė. Kodėl verta plėst mąstymo ribas?”

Šiame susitikime pasidalinsiu patyrimnais ir suvokimais, kurie aplankė būnant Dubajuje. Ypač kviečiu tuos, kuriems aktualus finansinis prasiplėtimas:)

➡️ DAUGIAU INFORMACIJOS: https://rolandalu.lt/…/dubajaus-patirtys-ir-prabangos…/

REGISTRACIJAhttps://forms.gle/CnkYfVysyPFMDpRX7

FOT0. Emilijos Lukoševičiūtės nuotraukos ir video.

Patiko? Pasidalink: