Pabandyk “sugaut” visą savo dėmesį kaip drugelį į gaudyklę ir išlaikyt jį ilgiau kaip 30 sekundžių ties vienu objektu.

Išlaikyti nesiblaškantį, koncentruotą, ramų dėmesį, kuris nešokinėja nuo vienos minties prie kitos, nuo vieno vaizdinio prie kito, nuo vienos emocijos prie kitos…

Kam tai? Žinom mintinai: kur dėmesys – ten energija. O kur energija, – ten veiksmas, kūrybinis procesas. Kur kūrybinis procesas – ten rezultatas:)

Nes bet kokios realizacijos procesas “užsikuria” tuomet, kai dėmesį (ties mintimi, vaizdiniu, būsena) išlaikom ILGIAU nei 30 sek. Ir tai tik minimumas.

Jeigu norime, kad realizacija vyktų sklandžiau ir efektyviau, pageidautina tą dėmesį išlaikyt minutę ir dar ilgiau keletą kartų per dieną ties tuo pačiu objektu.

🔴 AR DAUG ŽMONIŲ TAI SUGEBA? Aš šioje srityje, oi, turiu ką veikti:). Bet – kasdien treniruojuosi:)

Nes DEMESIO KONCENTRACIJA – pagrindinis ne tik Naujos Realybės, bet bet kokio dalyko kūrybos įrankis. Išblaškytas dėmesys nieko nekuria, o dažniau tik griauna…

Be to, daugeliui žmonių sutelkt dėmesį ties destuktyvia informacija, įvykiais, nuotaikomis, kitų žmonių žodžiais – kur kas lengviau, nei ties tuo, kas gražu, gera, džiugu.

Apie kokią Naujos Realybės kūrybą galima kalbėti, kai didžioji dalis žmonių net nejaučia, kur šią akimirką yra jų dėmesys?

Ir nutinka taip, kad dėmesys gyvena sau, o žmogus sau…

Autopilotas – kai kalbama, valgoma, mąstoma, jaučiama a u t o m a t i š k a i, o ne sąmoningai.

Būtent tokiomis akimirkomis į žmogų visai nejučia įsliuogia INSTINKTYVI REALYBĖ. Tokia paralelinė struktūra, kurioje vyksta paralelinis gyvenimas. Ir į ją “įdėti” bet kokią programą – juokų darbas. Sumanipuliuoti tokiu žmogumi – lengviau nei lengva.

Nes jis nėra nei savo dėmesio, nei savo gyvenimo šeimininkas…

🔴 Ir dar.

Žmonės ieško, KAD KAŽKAS KITAS UŽ JUOS PAČIUS SUTVARKYTŲ JŲ GYVENIMĄ.

Kad nieko pačiam nereikėtų daryti. Kažkas kitas, iš šalies, bet tik ne aš pats…

~ Laukia, kol ateis koks guru ir opa – tu jau nušvitęs.

~ Išgersi stebuklingo gėrimo – ir jau esi kitoks.

O juk absoliučiai KIEKVIENAME ŽMOGUJE yra VISKAS!

Patys tobuliausi instrumentai, įrankiai, technologijos, metodai.

KEIKVIENAME ŽMOGUJE yra JĖGA, kuri veda, palaiko “už rankos”.

Tereikia vieno – PRISIIMTI ATSAKOMYBĘ už tai, kas vyksta MŪSŲ pačių viduje, mūsų VIDINĖJE VALSTYBĖJE. PASITIKĖTI ta VIDINE JĖGA. Ir… DARYTI VEIKSMĄ! 🙂 Be jo neįvyks realizacija, nors koks dvasingas bebūtum:)

🔴 NUO KO PRADĖTIi? NUO STEBĖJIMO.

~ Stebėti save, tuos procesus, kurie vyksta mūsų viduje.

~ Pastebėt savo dėmesio kryptį ir gebėt sąmoningai ją nukreipt į kūrybinį mąstymą.

🔴 Būtent apie tai – mano naujas kursas “PATS SAU GURU. TAPK LAISVAS NUO APLINKYBIŲ. BAZINIAI ĮGŪDŽIAI NAUJIEMS LAIKAMS..

~ Jame žaismingai treniruosime gebėjimą PASTEBĖTI SAVE SAVO GYVENIME. O tai padės sąmoningai rinktis tokias būsenas, mintis, kurios įkvepia, augina. Tai suteiks pasitikėjimo rinktis patiems, kaip norite gyventi…:)

FOTO. Iš interneto, nežinau, kam padėkoti už ją, bet dėkoju:)

Patiko? Pasidalink: