Net tie, kurie plačiai šypsosi instagramuose ir feisbukuose, turi baimių. Nuo mažo vaiko iki klestinčios įmonės vadovo. Nuo prigimtinės – mirties – baimės iki visokių keistų, labai asmeniškų baimiūkščių, apie kurias niekam net nedrįstame užsiminti.

Pavyzdžiui, kaip manoji – pašto dėžučių baimė:) Ilgą laiką bijojau ne kokios tamsos, net ne mirties, o atidaryti paprasčiausią pašto dėžutę. 

Kodėl? Dabar, kai tos baimės nebėra, net negaliu dorai įvardinti. Gal bijojau gauti didelę sąskaitą, kurios nesugebėsiu apmokėti? Gal grasinantį antstolių laišką? Visko gi buvo kadaise…

Pamenu, kaip kiekvieną dieną į savo dienos planą užsirašydavau: išimti laiškus ir sąskaitas iš pašto dėžutės. Tačiau tai tik plane likdavo – ilgoms savaitėms, o kartais ir mėnesiams. Kas, suprantama, atnešdavo liūdnas pasekmes…

Tačiau žinojau viena: turiu su ta baime susidraugauti. Nenukišti jos į kokį užkampį, ne apsimesti, kad tos baimės nėra, o duoti jai vietos savo gyvenime.

Vien pagalvojus apie tai, kad turėsiu daryti tai, ko bijau, darėsi sunku kvėpuoti…

Pirmas veiksmas, – susirašiau, kas blogiausia gali nutikti, jeigu aš padarysiu tai, ko bijau. Ir kaip spręsčiau, jeigu atsitiktų būtent taip. Prisirašiau visokių keisčiausių scenarijų, kurie dabar atrodo juokingi.Kitas žingsnis – padaryti tai, ko bijau. Užsimerkti ir nerti į baimę kaip į ledinį Baltijos jūros vandenį gruodžio mėnesį (esu ir tai patyrusi).

Ir daryti tai, ko bijai, – kuo dažniau. Kol baimė išgaruoja kaip džinas iš butelio 🙂

Įdomus dalykas. Jeigu susidraugaujame su kokia nors viena baimiūkšte, kitos baimės ima pačios norėti su mumis susidraugauti. Veikia fraktalinis principas: mažoje dalyje yra visuma ir atvikščiai.

Kodėl taip svarbu susidraugauti su baimėmis? Ypač šiuo laikotarpiu.

Kvantinė fizika jau seniai yra ištyrinėjusi ir apibrėžusi visų emocijų, jausmų dažnius, kurie matuojami hercais (Hz).Baimės vibracija yra viena žemiausių ir pražūtingiausių žmogui – nuo 0,2 iki 2,2 Hz. Palyginimui: dėkingumas – 150 hz. Ten kur baimė – ten labai greitai persikrausto ir liga bei visi kiti mūsų nedžiuginantys dalykai. Nes jiems baimės vibracija labai maloni…

Dominuojančios būsenos kuria mūsų ateitį ir atitinkamus scenarijus, “pakviečia” tam tikrus žmones. Nes mes kaip magnetas, pritraukiame tai, kuo vibruojame.

Tai ką daryti?

Jeigu baimė šiuo metu jūsų gyvenime – dažnas svečias, dar vienas “vaistas” – kelti savo vibracijas ir baimė sunyks savaime. Nes aukštuose dažniuose ji negalės išgyventi. Dabar jau daug kas apie tai kalba.

Kaip tai atrodo realybėje? Mes intuityviai žinome, kas vibruoja aukštesniais dažniais. Pavyzdžiui, malda. Nesvarbu, kuo tikite ar jums nėra svarbi dieviškumo forma.

🌸Kalbėkitės su Visata, su dieviškumu, dėkokitei už tai, kas jūsų gyvenime jau yra

.🌸Dažniau turėkite pozityvius ateities lūkesčius, ginkite šalin mintis, apie tai, kad bus tas ar anas blogai.

🌸Nepalaikykite nei mintimis nei kalbomis tamsių scenarijų

.🌸Nesivelkite į ginčus ir diskusijas. Tai beprasmiška. Ir atima iš jūsų energiją.

Visa tai suteka į mūsų energetinį apvalkalą, į energetinių kūnų atmintį ir kuria mūsų rytdieną.

Ir dar. Absoliučiai kiekvieno žmogaus mintys, jausmai, nuostatos yra svarbios, nes visa, kas gyva (ir materijos, ir energijos lygmenyje), planetos, augalai, debesys, žmonės, šuniukai – yra susiję. Visa, ką išspinduliuojame, suteka į Visatos “ausis” ir keičia visos Žemės bei galaktikų rytdieną….💚

Foto: Ben White

Daugiau šviesių tekstų – mano tinklaraštyje ir feisbuko grupėje Šviesūs kambariai. Jei patiko, dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 

Taip pat mano kūrybą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį

į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227

Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

Patiko? Pasidalink: