…”Širdies rinkodara” į mane „nusileido” 2017 m. Tačiau savo starto laukė net 5 metus. Ar žinote kodėl?:

Tąkart gimęs „kūdikis” buvo per stiprus man, o aš per silpna išskleist realybėje jo atneštas idėjas, kurios labai stipriai kirtosi su aplinkos poreikiais.

Tačiau jau tada jaučiau, kad tikrai ateis laikas, kai širdies kelias taps esminis visose srityse – savirealizacijoje, versle, kūryboje, santykiuose ir visi pasirinkimai vyks pirmiau suderinus juos su tyra savo širdies tiesa.

Tvirtai tikėjau, kad ateis laikas, kai bet kokia manipuliacija kito žmogaus jausmais, silpnybėmis, poreikiais, patirtimi, pasirinkimais bus amorali ir jos nepalaikys vis labiau bundantys žmonės.

Ir štai dabar pamažu tai vyksta! Atėjo tas metas, kai mes ne tik galime, bet ir privalome viską daryti remdamiesi vidine, o ne išorine, primesta tiesa.

Atėjo laikas išskleisti tyrumo, individualios tiesos, unikalumo, kūrybos sparnus.

Ir drąsiai skristi ten, kur kviečia širdies balsas...

Prisijungti prie projekto „Širdies rinkodara” grupės: https://bit.ly/3m5976M

➡️ KODĖL ŠIRDIES RINKODARA?

💙Žinau, skamba dviprasmiškai. Rinkodara – terminas atėjęs iš šiuolaikinio verslo. O jis, atleiskite, man taip atrodo, didžiąja dalim amoralus. Daug kas jame pagrįstai siekiu apgauti, pasipelnyti bet kokia kaina, skatinti vartoti kuo daugiau daiktų ir paslaugų.

❤️ Tai iškreipta realybė. Nes nei mums, nei pasauliui iš tiesų nereikia visko tiek daug, kiek bandoma įteigti.

✅ Širdies rinkodara primiausia remiasi ekologiškais principais, kurių svarbiausias – reali, o ne fiktyvi nauda žmogui.

✅ Širdies rinkodaros esmė – tyrumas.

✅ Jokios konkurencijos, džiunglių įstatymų.

✅ Pardavimai – ne siekis įpiršti, sugundyti, suvilioti, sumanipuliuoti, o tiesiog pasidalinti savo kūriniais, savo žiniomis.

✅ Pirmiausia – produktų ar paslaugų kokybė ir reali nauda žmogui.

✅ Širdies rinkodara remiaisi širdingumu bendravimu ir bendradarbiavimu, „odos jausmu”…

✅ Širdies rinkodara remiasi žmogaus autentiškumu ir jo sielos individualiu keliu.

➡️ MANO „STRATEGIJA” – IMPULSAS, KURIS KYLA IŠ VIDAUS

💛 Pirmiausia, tai ačiū visoms, kurios prisijungėte prie šio projekto. Ačiū visoms, kas dar prisijungs. O aš pamažu pradėsiu kalbėti apie “Širdies rinkodaros” idėją ir aplinkybes, kurios pakvietė ją apsigyventi manyje…

Sakau “pamažu” todėl, kad neturiu strategijos ir jokio išankstinio plano. Turiu tik kryptį ir jausmą, kuris mane veda pirmyn. Būtent remdamasi šia “strategija” aš pradėjau ir vystau visas savo veiklas.

💛 Jos esmė – impulsas, kuris kyla mūsų pačių viduje ir drąsus sekimas tuo impulsu: žengei vieną žingsnį ir kitas žingsnis parodo, kur eiti toliau.

Ant šios “strategijos” pastatytas visas Naujas Pasaulis, kuriame mes jau pradedame gyventi, tuo pat metu jį tyrinėdami, pažindami ir… kurdami, leisdami sau veikti naujai bei paleisdami tai, ką žinojome iki tol…

💛Vėliau, kitame poste, papasakosiu apie savo veiklas – kad tos, kurios manęs nepažįsta, sužinotų ne apie mano diplomus, sertifikatais, o mano gyvą patirtį, kuri gimė praktikoje, darant realius žingsnius, kuriant naujus dalykus.

Beje, diplomų, sertifikatų, įvairių pažymėjimų apie savo vienas ar kitas kvalifikacijas – taip pat turiu visą kolekciją:)

💛 Tačiau ar tikrai jie pasako kažką apie mane? Ar tikrai diplomai, sertifikatai, pažymėjimai kažką pasako apie jūsų esmę, žinias, jūsų unikalumą, iš kurio būdent ir išsiskleidžia jūsų žinios, sulygiuotos su jūsų sielos užduotimis ir per asmenybės savybes, įgūdžius besireiškiančios materialiame pasaulyje?

Būtent ta kryptimi noriu kviesti eiti drauge ir jus – kai paleidžiame visus senus įsitikinimus, žinojimus-nežinojimus, patirtis, baimes ir drąsiai leidžiamės į nuotykį, kuris neturi plano, strategijos, neturi pavadinimų ir gimsta iš vidinio žinojimo, pajautimo…

💛 Taip, tai labai neįprasta ir nekomfortiška šiuolaikiniam žmogui, kuris viską mėgsta suplanuoti minučių tikslumu, yra įpratęs remtis autoritetais, o ne savimi ir visas žinias traukia iš proto “lentynėlių”, kur jos surūšiuotos pagal kategorijas, svetimas tiesas. Ir todėl nesinaudoja kiekvienam suteikta Kūrėjo galia – vadovautis vidine išmintimi, sava unikalia tiesa…

Beje, o kokia jūsų tiesa?:) Ir kaip jūs tą tiesą realizuojate savo gyvenimuose:)

💛 MANO TIESA – visur vadovautis vidiniu pojūčiu ir visose situacijose reaguoti veiksmais, kurie adekvatūs tam pojūčiui:)

Prisijungti prie projekto „Širdies rinkodara” grupės: https://bit.ly/3m5976M

➡️ VEIKLOS IR PATYRTYS, SUBRANDINUSIOS „ŠIRDIES RINKODAROS” IDĖJĄ

Jau trumpai supažindinti su “Širdies rinkodaros” “strategija” – impulsu veikti, kuris ateina iš vidaus, o ne iš proto.

O šiandien noriu pratęsti šią temą, pasakodama apie savo patirtį per veiklas, kurios padėjo atrasti naujas savirealizacijos kryptis, suderintas su mano vidine tiesa… Ir sukaupti didžiulį asmeninėje praktikoje patikrintų žinių bagažą.

➡️ NUO REŽISIERĖS IKI „PIARŠČIKĖS”

Nors esu baigusi Teatro režisūrą ir įgijusi teatrologijos magistro laipsnį, šių žinių niekur tiesiogiai nepanaudojau.

Pajutusi vidinį impulsą, pradėjau rašyti laikraščiams ir labai ilgai dirbau žurnaliste. Į Viešųjų ryšių sritį atėjau irgi be jokios patirties – visiškai tuščias lapas, kurį pamažu užpildžiau mokydamasi per praktiką.

Tuo metu atsitiko dar du nauji šuoliai į nežinomybę – buvau pakviesta tapti Klaipėdoje vykstančios Jūros šventės režisiere ir gavau pasiūlymą parašyti bei išleisti knygą apie Klaipėdos kultūrą. Patirties turėjau lygiai nulį. Bijojau, bet dariau:)

Prasidėjus “krizei”, iš viešjųjų ryšių kompanijos mane atleido.🙂 Likau be darbo, be pajamų ir suvokimo – ką daryti toliau? Su dviem mažamečiais vaikais.

Bet vėl sekiau vidiniu impulsu ir 2011 m. sukūriau viešąją įstaigą “Žinių namai”. Pradėjau rengti seminarus verslui, kviesdama tos srities profesionalus, bendravau su žinomais verslininkais. Bandžiau pajausti verslo esmę. Perkandau:) Bet slapta svajojau apie savo verslo versiją:)

Būtent tada manyje ir užgimė “Širdies rinkodara”:) Nes, pabuvusi žiniasklaidos-purvasklaidos, dirbtinio PR “įvaizdžių ir verčių” kūrimo pasaulyje, sužinojusi klasikines bei “novatoriškas” marketingo strategijas, grįstas manipuliacijomis, supratau: aš taip nenoriu!

O kaip noriu? Kitaip. Bet nežinojau, kaip..

➡️ PAMOKOS: KAIP PARDUOTI PAČIĄ SAVE?

Savarankiškos veiklos pradžia buvo – rašyti straipsnius pagal užsakymus. Žinojau, kad tai darau labai gerai. Nebuvo baisu pasakyti didelę “savo kainą”:) Be to, 2012 m. “nusileido” keli projektai, kuriuose per praktiką „įgijau” dvi naujas profesijas – knygų kitiems rašytojos, ir knygų leidėjos. Pajamos tada buvo labai didelės. Džiaugiausi.

Bet…Tuo laikotarpiu vykdžiau tik kitų pageidavimus. Pajutau, kad ta sritis “išmokta” ir širdis kviečia eiti toliau, į nežinomybę, į naujumą.

2013 m. subūriau “Laimingų moterų” bendruomenę Klaipėdoje. Nuomojau patalpas, organizavau renginius moterims – ten praktiškai bandžiau įkūnyti savo “Širdies rinkodara” grįstos veiklos viziją.

Ne viskas sekėsi:) Paaiškėjo, kad naudojant “nemanipuliacinius” metodus, nėra paprasta pritraukti žmones…:) O su pinigais buvo irgi liūdesys:) Nors mano veiklos „brendas” tapo žinomas, moterys noriai dalyvavo, tačiau mokėti nelabai norėjo:)

Paraleliai tuo metu pradėjau dalintis rašymo žiniomis, organziuodama seminarus. Žinote, ką supratau? Viena – organizuoti renginius kitiems. Visai kita – “parduoti pačią save”:) Ir vėl naujos patirtys bei suvokimai:)

➡️ NAUJAS ETAPAS – KELIONĖS IR AUTORINIAI KURSAI

Naujas žingsnis – 2018 m. Pradėjau organizuoti keliones moterims į Indiją. O čia – didžiulės energetinės sąnaudos, didžiulės sąmatos ir atsakomybė… Veikla, kai ir pats parduoti savo “produktą” – kelionę, ir ją vedi, išsiveždama 14 moterų į nežinomybę…

2019 m. gimė mano pirmasis autorinis rašymo kursas “Rašymo laboratorija LAB’as MANO TEKSTAI”. Jį baigė šimtai žmonių. Reikėjo iš kažkur imti drąsos tai paviešinti, parduoti… Šis projektas man atnešė pajamas, pradėjau pamažu jausti savo vertę, išmokau pasakyti “savo” kainą…

O tada atėjo “madinga liga”:) Ir naujas etapas – kalbėti viešai virtualioje erdvėje, naudotis technologijomis, kurios man buvo baisios, kviesti žmones į online ir gyvus projektus. Sukūriau jų daugybę – Knygos rašymo kursą, kursą Vandenio eros moterims, Rašymo kelionę miške, Rašymo savaitgalį „Susitikimas su Vidiniu Meistru”, pravedžiau daugybę vebinarų…

➡️ IR JŪS TAI GALITE!

Dabar galiu drąsiai pasakyti: gyvenu tik iš savo kūrybos, kurios sąvoka man labai plati. Dalinuosi tuo, kas per mane ateina ir kas reikalinga DABARTIES ŽMONĖMS. Ne mokau, o įkvepiu, palaikau, nukreipiu saviems atradimams.

Algą sau ir pagalbininkams, moku pati. Savo laiką planuoju pati. Kada noriu keliauju, kada noriu ilsiuosi, kada noriu dirbu:)

Turbūt suprantate, kad visa tai pasakoju jums ne todėl, kad norėčiau pasigirti:)

Pasakoju, kad suprastumėte, kokį kelią nuėjau iki šiolei ir kokios daugialypės patirties sukaupiau. Ir kad jūs taip pat galite gyventi ir dirbti iš širdies, sau.

➡️ O AŠ:

  • Galiu padėti eiti širdies keliu ir pagilinti vidinį žinojimą.
  • Galiu dalintis sukaupta patirtimi apie Naujos Sąmonės vertybes ir kaip jas integruoti į visas gyvenimo sritis..
  • Galiu kaip mentorė padėti kitiems sukurti veiklą, suderintą su širdimi.
  • Galiu jau esamą veiklą pakelti į kitą lygmenį.
  • Galiu padėti žmonėms suvokti savo talentus ir sielos užduotis.
  • Galiu padėti pajausti savo energetinius resursus ir juos padidinti. (Apie šią patirtį parašysiu kitąkart)

➡️ KAM ŠIS PROJEKTAS SKIRTAS?

ŽMONĖMS, KURIE:

✅ …yra sukūrę arba svajoja sukurti savo veiklą nuo O..
✅ … nori suprasti savo individualų kelią ir užduotis.
✅ … svajoja „įdarbinti” savo talentus.
✅ … turi didžiulį kūrybinį potencialą ir nežino, nuo ko pradėti jį realizuoti.
✅ … nori drauge su manimi tyrinėti ekologiškus rinkodaros, reklamos, pardavimo būdus.
✅ … ieško įkvėpimo, palaikymo, einant savo autentišku, širdies keliu…
✅ Na, ir visoms drąsioms „baltoms varnoms”, kurios, nepaisydamios aplinkinių nuomonės, nebijo skristi priešinga kryptimi, bet savo keliu…

➡️ TAI APIE KĄ GI TA ŠIRDIES RINKODARA?

✅Pirmiausia, tai apie gyvenimą, remiantis tiesa, kuri ateina kiekvienam iš jo vidaus, absoliučiai unikaliai.

✅Tai apie veiklą, kuri suderinta su kiekvienos, į žemę atėjusios sielos individualiomis užduotimis ir talentais.

✅Tai kūryba iš Žemės gelmės ir Kosmoso erdvės, iš žvaigždiškųjų tėvų ir mokytojų, iš pajautos, vidinio žinojimo.

✅ Tai drąsa būti savimi ir reikštis absoliučiai autentiškai, nesilginant su niekuo.

✅ Tai materialios, žemiškos sritys, sulygiuotos su dieviška vibracija.

✅ Tai “priešybių vienybė”:) Struktūros, proto, idėjų, veikimo, vyriškumo dermė, balansas su tėkme, kūryba, lankstumu, širdimi, gebėjimu išlaukti, moteriškumu.

Prisijungti prie projekto „Širdies rinkodara” grupės: https://bit.ly/3m5976M

Ačiū, kad esate🥰

Patiko? Pasidalink: